Strona 8 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 150

Temat: mechanik na śląsku

  1. #71
    Użytkownik Ogier Avatar CubeLite
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    Volvo V90
    Postów
    158

    Domyślnie

    Adam wiesz dobrze że nie chodzi o kase za wynajem tylko chodzi oto, że nie zrobił tego dobrze mimo poprawek i muszę dalej się z tym bujać.

  2. #72
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    mnie to sie wydaje , że wiem więcej niz inni ( tylko z forum )
    i temat nie jest jasno opisany
    Ty sie denerwujesz
    cos tam "może" było nie tak
    okolicznosci itp oddania auta i presji czasu tez znasz sam najlepiej
    ja nie bede tutaj pisal o tym co Ty pisales mi i co Darek mi mówił
    oboje wiecie ze temat był gruby a Ty chciales na juz
    nie bede tutaj przeciez pisal czego oczekiwales i na kiedy i za ile
    co bym polecil ?
    oddac tam gdzie zrobia dobrze , zrobic ekspertyze itp i obciazyc Darka kosztami skoro sprawa wg
    Ciebie jest taka oczywista

    a tak to napisales ze Darek to "chuj" ( w sensie zepsuł , nie naprawił itp ) ale nic poza tym wiecej nie ma
    wspomniales o mailu itp - wrzuc tutaj kurde zdjecia partactwa , opisz wiecej

    sam dobrze wiesz ze ciezko sie dyskutuje z kims kto ma poparcie na forum ( tez to przerabiałem )
    wiec dawaj kwity i dowody a nie wiersze

    no wybacz Cube

    wiesz jak wyglada struktura forum ...








  3. #73
    Użytkownik Rowerzysta Avatar kezsats
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    AR GT 3,2 V6 Q2
    Postów
    278

    Domyślnie

    Chłopaki, moje hobby to mechanika, elektryka, elektronika, wszystko połączyłem razem i od 10 lat serwisuje sam swoje bele, oczywiście przy pomocy tego forum.
    Pozdrawiam wszystkich.

  4. #74
    Użytkownik Ogier Avatar CubeLite
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    Volvo V90
    Postów
    158

    Domyślnie

    Zdjęcia dostał Darek i dokładnie wie gdzie nie ma śruby i jak wyglądał dolot. Nie potrzebuje jego usług i ogarne to już przy pomocy innego warsztatu. Chce mieć zrobione to jak należy. I jeszcze jedno jak się umawiam na odbiór auta to chyba mechanik wie czy zdąży czy nie zdąży. Jak bierze wszystkich po kolei a nie ma grafiku to jest jego problem.
    Ostatnio edytowane przez CubeLite ; 19-02-2018 o 15:01

  5. #75
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    147 2.0 TS
    Postów
    80

    Domyślnie

    Ponowie pytanie, bo w spamie zaginęło xd. Ktoś zna mechanika godnego polecenia w okolicach Raciborza? Najlepiej jak by się nie bał robić gum stabilizatora w 147.

  6. #76
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTS 2004
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    Co poniektórych kolegów należałoby zabrać do szlifierni w Częstochowie, aby tam zrobili nieco zamieszania. Tak czasem latacie wszyscy w krótkich majtkach, albo chuje, albo frajerzy, albo inne bliżej niezrozumiałe osobliwości.

    Po pierwsze Panowie – czy w szlifierni stanęliście jak faceci i wyegzekwowaliście swoje racje?
    Po drugie Panowie – jeśli nie pytacie kolegi o dowody, nie pytajcie drugiej strony także.
    Argumenty? Od dyletanta? Nawet jak je masz, to ich nie masz. A samochód się broni albo nie. To co akceptujemy, co nie, jest kwestią do dogadania się. Przy takich naprawach zawsze są jakieś żale. Nie można jednak kogoś hejtować. Nikt na to nie zasługuje.

    CubeLite - ja Ciebie rozumiem. Ja nie miałam samochodu rok, miała fruwać, itd… inne... mam swoje żale, ale trzeba próbować się dogadać, a myślę, że z Darkiem można. Donikąd nie prowadzi coś takiego… Nerwy są złym doradcą, napisał [MENTION=734]omen[/MENTION], chłopak miał rację. Jestem wkurzona i potrwa to pewnie jeszcze trochę, szacuję na 3 lata, nie wiem, czy jestem gotowa na obiektywną ocenę, dlatego milczę. Niemniej jednak nie mogę spać i badać czegoś od kilku dni, a milczenie byłoby wyrazem bezwolnej akceptacji, albo obojętności. A tak nie jest.

    - Czas i terminy są na pewno jego wrogiem. Ale nie zostawia klientów, potrafi przyznać się do błędów i poprawia, i ponosi koszty swoich błędów. Nie kwestionuje wycieków. Można się z nim pokłócić, a potem normalnie rozmawiać. Można się z nim dogadać. Myślę, że ściągnąłby mnie z trasy, gdybym nie mogła dojechać do domu. Lepiej zbieram logi. Umie naprawić różne rzeczy, w tym śruby od głowicy, w LDZ tylko łamią. Trwało to rok, trochę z winy szlifierni, trochę też z winy Darka. Ale on tego nie kwestionuje. Też się we mnie wszystko buntowało, nadal się buntuje, bo mam poczucie i straconej kasy, i nie tylko chodzi o silnik, i straconego czasu. Ale nerwy były po obu stronach, w mojej i w jego rodzinie, i on też poniósł straty, niemałe. Ostatecznie jechaliśmy na jednym wózku, nadal jedziemy…. My – nie on i ja, tylko my. Oboje też potrzebujemy sukcesu, na który uważam zasłużyliśmy. Jakieś żale są, ,myślę że obustronne. Po testach GT wraca na Śląsk do Darka na naprawy bieżące, które się pojawiły i na ewentualne decyzje co do dalszych losów silnika z recyclingu. Myślę, że się pokłócimy, a następnie coś ustalimy. Ta naprawa nadal trwa.

    Żale i straty takie czy inne, nie są to jednak powody, żeby nazwać kogoś chujem. Nie jest chujem. Ale to nie zmienia faktu, że umowa, to umowa, a ktoś ma prawo być wkurzony, albo zirytowany, zwłaszcza jak nie jest jak być powinno. Każdy z tego powinien wyciągnąć lekcję dla siebie.
    Ostatnio edytowane przez Majka ; 20-02-2018 o 18:11

  7. #77
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Cytat Napisał RdQ Zobacz post
    Ponowie pytanie, bo w spamie zaginęło xd. Ktoś zna mechanika godnego polecenia w okolicach Raciborza? Najlepiej jak by się nie bał robić gum stabilizatora w 147.
    Ja znam. Jak chcesz namiary to pisz priv.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #78
    Użytkownik Ogier Avatar CubeLite
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    Volvo V90
    Postów
    158

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka Zobacz post
    Żale i straty takie czy inne, nie są to jednak powody, żeby nazwać kogoś chujem. Nie jest chujem. Ale to nie zmienia faktu, że umowa, to umowa, a ktoś ma prawo być wkurzony, albo zirytowany, zwłaszcza jak nie jest jak być powinno. Każdy z tego powinien wyciągnąć lekcję dla siebie.
    Nigdzie nie nazwałem Darka chujem. Mogłem napisać "Ty Penisie" ale nie chuju

  9. #79
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar GoNiuS
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Piekary Śl.
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 TCT
    Postów
    646

    Domyślnie

    Pierdole co tu się dzieje! Człowiek chce pomóc a tu go jebia.! Nie pasują im terminy, umowy, brak auta zastępczego, itp, ciekawe że ceny są ok. Nie pasuje jedzcie do ASO tam dostaniecie wszystko. I ciekawe czy w 2 dni zrobią(wymienia) wam silnik o ile się w ogóle wezna za taka robotę.
    Darek jest tylko człowiekiem ma prawo zachorować, nie chcieć mu się itp. Ja pomagałem mu i wiem jak jest(terminy), samemu nie da rady tyle roboty przerobić. Ja już rzadko Darkowi pomagam.
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 TCT <- Jest
    Alfa Romeo 147 1.6 T.S <- Jest
    Alfa Romeo Mito 1.6 JTDm <- Byla
    Alfa Romeo 147 Selespeed <- Byla
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S <- Byla
    Alfa Romeo 159 SW Ti 2.4 JTDm Q-tronic <- Byla
    Alfa Romeo GT 1.9 JTDm <- Byla
    Alfa Romeo 145 1.8 T.S <- Byla
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm <- Byla
    Alfa Romeo 156 Selespeed <- Byla
    Alfa Romeo 145 1.8 T.S <- Byla

  10. #80
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 (88KW)120KM LPG OMVL DREAM XXII
    Postów
    347

    Domyślnie

    Dobra kto wymieni rozrząd w normalnej cenie alfa 147 1.6 120 km najlepiej w Tychach.

Podobne wątki

  1. Gaz na Śląsku
    Utworzone przez nietyx w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2013, 23:19
  2. chip na śląsku
    Utworzone przez mariusz. w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-09-2010, 22:20
  3. 156 SW na Śląsku
    Utworzone przez hesus w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-05-2010, 21:30
  4. Spot Gtv na Śląsku
    Utworzone przez DARO-RT w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-04-2008, 12:17
  5. Warsztaty 156 na Górnym Śląsku - mechanik, blacha, elektroni
    Utworzone przez Istvan w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 08-12-2007, 23:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory