Strona 103 z 119 PierwszyPierwszy ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,021 do 1,030 z 1181

Temat: lokalny Hyde Park

  1. #1021
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Złoty
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Jaworzynka
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD Q4 SW DISTINCTIVE
    Postów
    520

    Domyślnie

    znacie jakąś fajną kameralną knajpkę w bielsku i moglibyście polecić?

  2. #1022
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Złoty
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Jaworzynka
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD Q4 SW DISTINCTIVE
    Postów
    520

    Domyślnie

    Nikt nie zna żadnych miejsc gdzie można było by posiedzieć dziś wieczorem? Znajoma przyjechała z UK na 2 tygodnie i chciałbym ją zabrać w jakieś fajne miejsce (nie dysko).

  3. #1023
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar misia
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    SCI
    Auto
    GT 1.9 150 kM 2004 156 2.4 136 kM była.
    Postów
    385

    Domyślnie

    Cytat Napisał Złoty Zobacz post
    Nikt nie zna żadnych miejsc gdzie można było by posiedzieć dziś wieczorem? Znajoma przyjechała z UK na 2 tygodnie i chciałbym ją zabrać w jakieś fajne miejsce (nie dysko).
    Zabierz ją na Ochodzitą
    "Jeśli widzisz coś w swoim umyśle, to wkrótce będziesz miał to w ręku. Jeśli potrafisz myśleć o tym, czego chcesz i uczynisz z tego dominującą myśl, to sprawisz, że pojawi się to w twoim życiu."

  4. #1024
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Złoty
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Jaworzynka
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD Q4 SW DISTINCTIVE
    Postów
    520

    Domyślnie

    Nie wykluczam takiej możliwości
    Jednak w sobotę wieczorem będzie trudno znaleźć jakieś miejsce:/

  5. #1025
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar misia
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    SCI
    Auto
    GT 1.9 150 kM 2004 156 2.4 136 kM była.
    Postów
    385

    Domyślnie

    Cytat Napisał Złoty Zobacz post
    Nie wykluczam takiej możliwości
    Jednak w sobotę wieczorem będzie trudno znaleźć jakieś miejsce:/
    W sobotę wszędzie jest ciężko z miejscami. Ja lubię takie karczmy, w okolicach 20.00 raczej nie ma już rodzin z dziećmi i robi się spokojniej A i klimat swój to ma
    "Jeśli widzisz coś w swoim umyśle, to wkrótce będziesz miał to w ręku. Jeśli potrafisz myśleć o tym, czego chcesz i uczynisz z tego dominującą myśl, to sprawisz, że pojawi się to w twoim życiu."

  6. #1026
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Złoty
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Jaworzynka
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD Q4 SW DISTINCTIVE
    Postów
    520

    Domyślnie

    Jednak z pewnych powodów wolałbym coś poza granicami istebniańskiej okolicy.
    Zastanawiam się też nad Wrzosową Chatą w Bielsku

  7. #1027
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar misia
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    SCI
    Auto
    GT 1.9 150 kM 2004 156 2.4 136 kM była.
    Postów
    385

    Domyślnie

    Cytat Napisał Złoty Zobacz post
    Jednak z pewnych powodów wolałbym coś poza granicami istebniańskiej okolicy.
    Zastanawiam się też nad Wrzosową Chatą w Bielsku
    Nie byłam, możesz zdać potem relację, czy warto się wybrać
    "Jeśli widzisz coś w swoim umyśle, to wkrótce będziesz miał to w ręku. Jeśli potrafisz myśleć o tym, czego chcesz i uczynisz z tego dominującą myśl, to sprawisz, że pojawi się to w twoim życiu."

  8. #1028
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Złoty
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Jaworzynka
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD Q4 SW DISTINCTIVE
    Postów
    520

    Domyślnie

    Jeżeli lubisz klimaty jak na Ochodzitej to we Wrzosowej Chacie na pewno Ci się spodoba
    Nie wiem jak inne dania ale pizze mają całkiem dobrą. Pieczona w piecu opalanym drewnem. Kominek w którym też ciągle tli się jakiś płomyk.
    Całkiem przyjemne miejsce. No i spokojnie można pogadać bez hałaśliwej muzyki

    Jednak jak to bywa, zawsze coś musi się stać jak się spotykamy ze znajomą.
    Dojeżdżam powoli do Bielska i zaczyna mi mrugać kontrolka płynu hamulcowego/ręcznego. Z początku myślałem, że jakieś zwarcie przy czujniku ręcznego, ale kiedy musiałem gwałtownie zahamować, czułem jak pedał wchodzi w podłogę. Godzina 20 w sobote gdzie tu teraz coś kupić(pękł metalowy przewód od zacisków do elastycznego). Na szczęście wyciek nie był duży i jakoś dojechałem do domu. Ale podróż powrotna, jak załadowanym tirem z górki. Minimum hamowania hamulcami i głównie silnikiem. Dobrze, że było pusto a światła przeważnie mrugające żółte więc przez 70km użyłem hamulca tylko 3 razy

  9. #1029
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar misia
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    SCI
    Auto
    GT 1.9 150 kM 2004 156 2.4 136 kM była.
    Postów
    385

    Domyślnie

    Cytat Napisał Złoty Zobacz post
    Jeżeli lubisz klimaty jak na Ochodzitej to we Wrzosowej Chacie na pewno Ci się spodoba
    Nie wiem jak inne dania ale pizze mają całkiem dobrą. Pieczona w piecu opalanym drewnem. Kominek w którym też ciągle tli się jakiś płomyk.
    Całkiem przyjemne miejsce. No i spokojnie można pogadać bez hałaśliwej muzyki

    Jednak jak to bywa, zawsze coś musi się stać jak się spotykamy ze znajomą.
    Dojeżdżam powoli do Bielska i zaczyna mi mrugać kontrolka płynu hamulcowego/ręcznego. Z początku myślałem, że jakieś zwarcie przy czujniku ręcznego, ale kiedy musiałem gwałtownie zahamować, czułem jak pedał wchodzi w podłogę. Godzina 20 w sobote gdzie tu teraz coś kupić(pękł metalowy przewód od zacisków do elastycznego). Na szczęście wyciek nie był duży i jakoś dojechałem do domu. Ale podróż powrotna, jak załadowanym tirem z górki. Minimum hamowania hamulcami i głównie silnikiem. Dobrze, że było pusto a światła przeważnie mrugające żółte więc przez 70km użyłem hamulca tylko 3 razy
    W takim razie muszę się tam kiedyś przejechać
    Miałeś dużo szczęścia z tymi hamulcami, chociaż jak mi coś padało w poprzedniej alfie, to też zawsze dojechałam na szczęście do domu (bez oleju, płynu chłodniczego, albo paska klinowego
    "Jeśli widzisz coś w swoim umyśle, to wkrótce będziesz miał to w ręku. Jeśli potrafisz myśleć o tym, czego chcesz i uczynisz z tego dominującą myśl, to sprawisz, że pojawi się to w twoim życiu."

  10. #1030
    Użytkownik Świeżak Avatar dexster
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Praga / Bielsko-Biała
    Auto
    GTV Spider 3.0 V6 12V ph2
    Postów
    178

    Domyślnie

    Bogaty wybór lokali w w naszej okolicy masz tutaj > Bielsko-Biała
    Dodatkowo dość bogaty kalendarz imprez

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory