Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Temat: prośba do alfistów z bielska białej

  1. #21
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    tomaszów mazowiecki
    Auto
    alfa romeo 159 1,9JTD sportwagon
    Postów
    44

    Domyślnie

    już wszystko wiem facet ma podwójne obywatelstwo francusko-polskie,prowadzi we Francji szkółkę narciarską samochód w przeszłości miał małą stłuczkę został wymieniony błotnik,zderzak i lakierowana była maska.Facet mieszka w katowicach na Ligocie na ul.Załęckiej 1 .Zgadza się na kontrolę w serwisie.Z twojego opisu wszystko się zgadza oprócz tego że jest jest właścicielem warsztatu tak jak pisałeś.Jak nie jest to daleko od Ciebie to byłbym wdzięczny abyś to sprawdził.Jak wszystko się potwierdzi to jutro jestem w Katowicach WIELKIE DZIĘKI

  2. #22
    Paweł24
    Gość

    Domyślnie

    To jest ten sam sympatyczny pan Na pw zostawiam Ci numer telefonu do mnie w razie gdybyś miał problemy z trafieniem. Mogę też po Ciebie wyjechać gdzieś na trasę w razie czego. W każdym razie jestem do dyspozycji

    Jestem przekonany, że kupisz ten samochód, bo naprawdę warto

  3. #23
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    tomaszów mazowiecki
    Auto
    alfa romeo 159 1,9JTD sportwagon
    Postów
    44

    Domyślnie

    właśnie wróciłem z katowic.Ty chyba nie widziałeś tego samochodu.tagedia-alfa oprócz drzwi prawych przednich,tylnych i dachu i jest malowana na lewym tylnym zderzaku kilo szpachli.szpary w drzwiach jak w stodole.malował to jakiś amator prawdopodobnie odkurzaczem.samochód brudny i zaniedbany, w środku przetarty dywanik-zamaskowany przez naklejenie wykładziny od starej jesionki.kierownica przetarta,jedynie fotele wyglądają w miare dobrze.samochód na moje oko ma przejechane jakieś 150tys. a nie 51tys. jak twierdzi sprzedawca silnika nie sprawdzałem bo już nie było sensu.przez telefon miał być lakierowane tylko 3 elementy z przodu.no cóż, zrobiłem sobie wycieczkę.odradzam każdemu tego trupa.w niektórych miejscach miernik lakieru nie reagował .Dzięki za sprawdzenie alfy............
    ps.jeżeli jest to alfa którą znasz Paweł24 to sorry ale ty na alfach masz mało pojęcia.

  4. #24
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    tomaszów mazowiecki
    Auto
    alfa romeo 159 1,9JTD sportwagon
    Postów
    44

    Domyślnie

    jak tam PAWEŁ24 może i odpowież jak to było z tą "super alfą" twojego sąsiada.
    Myślę że to nie było zamierzone,a jak było to czym prędzej sprzedawaj alfę i kupuj golfa lub passata.To są tylko przypuszczenia,którę jak się nie potwierdzą to bardzo przepraszam.pozdrawiam Paweł z Tomaszowa.Będe drążył ten temat.

  5. #25
    Paweł24
    Gość

    Domyślnie

    Witam witam To nie jest mój sąsiad, tylko prowadzi warsztat mechaniczny koło mojego domu. Przykro mi, że musiałeś jechać na darmo. Ja samochodów zaparkowanych koło mojego domu miernikiem lakieru nie mierzę. Jak oglądałem samochód jakiś czas temu to błyszczał się jak psu jajca szczerze mówiąc Zresztą jak sam widziałeś, skupiłem się na tym co widać gołym okiem- np. bardzo zadbana skóra na fotelach i na tamten moment środek. O tym, że samochód miał przygodę już Ci pisałem, zresztą właściciel też chyba tego nie ukrywał. A jak to zostało zrobione to już nie wiem, nie wypowiedziałem się też o tym, bo się nie znam- ani ze mnie lakiernik, ani mechanik. Wiem tylko, że było uderzone w lewy przód. Niestety ja gołym okiem nie jestem w stanie poznać czy coś było bite czy nie, dlatego w moich wypowiedziach, co widać we wcześniejszych postach, skupiłem się głównie na mechanice, że ręczę za samochód pod tym względem. I tutaj dalej przy tym będę się upierał, bo widziałem, że robione było np. całe zawieszenie. Przebieg w moim odczuciu też jest autentyczny. Oceniłem to na podstawie porównania stanu foteli, kierownicy i pedałów z moim samochodem, który to przebieg ma nieco ponad 2 razy większy. Zresztą skoro sprzedający godził się na wizytę w ASO to chyba sam by sobie w piętę nie strzelał. Tak mi się wydaje przynajmniej.

    I druga sprawa. Jeśli szukasz Q4 z przebiegiem 60 tyś, bezwypadkowego i zadbanego jak w salonie w cenie o 10 tyś. mniejszej niż rynkowa to powodzenia Szkoda, że nie sprawdziłeś samochodu jeszcze dokładnie pod kątem mechanicznym. Przepraszam też, że musiałeś w swoim odczuciu jechać na marne. Pozdrawiam.

    Edit2: I nie, nie było to zamierzone, bo uważam się za dosyć rozgarniętego człowieka, więc wiedząc, że ktoś przyjeżdża taki kawał drogi i zabiera auto do ASO (co wydaje się oczywiste) nie polecałbym samochodu, na którym jest tyle szpachli Jeszcze raz podkreślę, nie znam się zupełnie na blacharce i wiem tylko, że była jakaś przygoda. Przykro mi, że samochód nie spełnił Twoich oczekiwań, ale nie miej do mnie pretensji, że miernik lakieru wskazał Ci, ze coś było robione Mógłbyś mieć pretensje gdyby się okazało, że wszystko stuka, puka, trzeszczy, a silnik ledwo odpala i mocno kopci. Takie rzeczy akurat wychwycę
    Ostatnio edytowane przez Paweł24 ; 21-08-2010 o 11:08

  6. #26
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    tomaszów mazowiecki
    Auto
    alfa romeo 159 1,9JTD sportwagon
    Postów
    44

    Domyślnie

    nie ma sprawy nie musisz mi się tłumaczyć jak cię uraziłem to sorry.zdania co do alfy nie zmieniam-alfa w bardzo złym stanie , facet sprzedający kłamie i tyle .nie pisałęs mi że na blacharce się nie znasz jeszcze jedno nie szukam alfy za pół ceny,nigdy tak nie twierdziłem.dzisiaj też oglądałem samochód niby bezwypadkowy http://otomoto.pl/alfa-romeo-crosswa...C14738770.html -malowany cały prawy bok przebieg 116 tys.a nie 105tys.nie kupiłem ale ogólnie alfa fajna warta max 31000tys. szukam dalej . pozdrawiam paweł

    p.s. jednak proszę cię bardzo,jak będziesz oglądał jakąs alfe to napisz żę znasz się tylko na mechanice a nikt nie będzie miał pretensji

  7. #27
    Paweł24
    Gość

    Domyślnie

    Ok, powodzenia w dalszym szukaniu.

Podobne wątki

  1. Pozdrowienia spod Bielska-Białej
    Utworzone przez Carman w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-08-2014, 20:26
  2. Pozdrowienia z Bielska-Białej
    Utworzone przez Lanney w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-11-2013, 14:32
  3. Lakiernik - okolice Bielska-Białej
    Utworzone przez lupo7 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-04-2013, 15:56
  4. Prośba do Alfistów z okolic Bielska
    Utworzone przez syfon w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 04-09-2010, 09:25
  5. [Brera] V6 z Bielska-Białej
    Utworzone przez YonasH w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-07-2010, 15:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory