Strona 10 z 1164 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920601105101010 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 11631

Temat: Widziany \ Widziana...

  1. #91
    JanAR
    Gość

    Domyślnie

    Dzisiaj odmachała mi 156 , około 13, jechała "czwórką" z Krakowa w strone Wieliczki . Pozdrawiam

  2. #92
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    Ja staram sie machać zawsze, zależy kto siedzi za kółkiem, czasem aż wstyd machać dziadowi w garniaku co jedzie jakby był władcą na drogach i jego Alfa byłą jedyna i najlepsza..."prezesi". Ale całej reszcie macham zdarzaja się odpowiedzi, więc nie jest najgorzej.

    Moja Alfa jest jako jedyna zamieszkała w Krakowie NH która ma tablice KMI... Mamy ja na spółke z kumplem z poza Kraka... ale Alfa mieszka i remontuje sie w KRAKU więc machajcie łapami i mrugajcie do mnie zawsze!

  3. #93
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    156 1.9 JTD 16V 140 KM
    Postów
    134

    Domyślnie

    wczoraj jechałem moją Alfą 155 i z naprzeciwka jakiś pan jechał drugą 155-tką jak mu pomachałem to popatrzył się na mnie jak na debila , ale machać będę dalej

  4. #94
    JanAR
    Gość

    Domyślnie

    No w Krakowie coraz lepiej dziś pozdrowiłem się z niebieską 145 na Słomianej. Pozdrawiam. Chyba coraz rzadziej widujemy się w serwisie

  5. #95
    penny21
    Gość

    Domyślnie

    A mnie ostatnio odmachał kierownik czerwonej 166 na Edukacji w Tychach (Pozdrawiam) Nawet było widać ,że chciał machnąć pierwszy ale chyba nie do końca był pewny. Machać ,machać - ile wlezie panowie i panie :!: To zaraźlwe :]

  6. #96
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar currahee
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 1995 r.
    Postów
    478

    Domyślnie

    Trochę nie o pozdrawianiu się Alfisti ale dziś przydarzyła mi się ciekawa historia . Robiłem sprawunki na mieście i tak trafiłem też na parking przy stacji Shell na ul. J.Conrada w Krakowie. Wychodzę, ze sklepu, idę do autka i już z oddali widzę jak jakaś Pani chodzi i przygląda się zaparkowanym autom. Podchodzę bliżej i widzę już wyraźnie, że owa miła Pani przygląda się tylko mojej Belli Widziałem jak dokładnie ogląda auto więc gdy dotarłem już na miejsce zapytałem "czy się podoba Pani moje auto?" Odpowiedziała, że bardzo, uśmiechała się po czym wsiadła do swojego Opla i odjechała. Poczułem się jakbym miał co najmniej jakieś Lambo albo coś egzotycznego - Nasze Belle wyróżniają się na ulicach .

    Panią z Opla oczywiście pozdrawiam .
    FORZA ITALIA !

  7. #97
    JanAR
    Gość

    Domyślnie

    Pozdrawiam AR 156, dzisiaj pozdrowiliśmy się na księcia Józefa w Krakowie.

  8. #98
    alfka156
    Gość

    Domyślnie

    Jak ktoś zawita w moje skromne okolice, to niech wypatruje grafitowej AR 156 SW 1,9 JTD KCH.... i blondynki za kierownicą to będę ja :twisted:

  9. #99
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    Koledzy zmieniłem autko już nie śmigam 146 na KMI... teraz pozdrawiam ze 145 srebrnej. Ale dzisiaj to był koszmar, toczyłem się w koreczku na ul. Klasztornej w stronę Rybitw. Mijałem się z dwiema 146 prowadzonymi przez Panie, które pomimo moich starań nie pokazały nawet środkowego palca heh, i jednego Pana w 156 który popatrzył na mnie jak na kretyna, gdy mu pomachałem. ALE I TAK BĘDĘ POZDRAWIAŁ DALEJ!

  10. #100
    traigo
    Gość

    Domyślnie

    witam
    a ja ostatnio jechalem A4 i jakas/is Pan/i w 147emce czerwonej na KR...mrugnela awaryjnymi jak mnie wyprzedzila

Podobne wątki

  1. Widziany/widziana...
    Utworzone przez Belfer w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 1946
    Ostatni post / autor: 25-02-2024, 16:11
  2. Widziany / widziana
    Utworzone przez weloo w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 4760
    Ostatni post / autor: 10-10-2021, 18:38
  3. [Giulietta] Widziany/Widziana
    Utworzone przez Maciek-156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 180
    Ostatni post / autor: 07-11-2019, 12:48
  4. Widziany / widziana
    Utworzone przez weloo w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 3283
    Ostatni post / autor: 02-09-2019, 06:03
  5. Widziany/Widziana
    Utworzone przez Kuba_156 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-12-2011, 21:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory