Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Sprawdzone Zakłady Mechaniki Samochodowej i nie tylko....

  1. #1
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie Sprawdzone Zakłady Mechaniki Samochodowej i nie tylko....

    Witam. Jako ,że coraz gorzej znalezc dobre zakłady mechaniki samochodowej , lakierników i inne tym podobne proponuje w tym temacie o wypisywanie warsztatów z okolic "śląskiej ziemi" i nietylko , które uzdrowią nasze pociechy i sprawią ,że nasze portfele nie zapadną na anoreksje...Zaznaczam post nie ma na celu reklamowania działalności a jedynie ułatwienie zycia Alfaholikom ( to dla moderatora ,żeby nie linczowano mnie za dobre chęci ). Więc łączmy się bracia i siostry i INFORMUJMY...

    ---------- Post added at 16:58 ---------- Previous post was at 16:48 ----------

    Więc jako pierwszy właśnie odebrałem autko z warsztatu po wymianie maglownicy( przekładni kierowniczej ) i powiem ,że trafiłem na warsztat przeszukując okolice w necie... I jestem megazadowolony . Zakład specjalizuje się głownie w regeneracji zawieszki , przekładni i wszystkiego co da się zregenerowac a także naprawami bieżącymi . Naprawde szef to fachman i konkretny człowiek - nie wciska kitu , informuje klienta o usterkach , kosztach nie nakłaniając na siłe do naprawy ( jak to ma miejsce w niektórych warsztatach ) , obsługa jest bardzo rzeczowa i miła . Do tego mają bardzo dobre ceny ( mi maglownice wymienili za 160zl gdzie w innych warsztatach krzyczeli po 300-350zl za samą wymianę ) regeneracja też nie jest bolesna . Naprawdę polecam . Warsztat znajduje się w Orzechu ( między Bytomiem a Świerklańcem , zaraz za blachą Orzech od strony Bytomia ) . Nie jest to warsztat ani znajomego ani rodziny ani mój , niemam żadnych korzysci majątkowych z tego....Poprostu mało jest dobrych warsztatów i dlatego piszę o nim....Nazywa sie AUTOFEST bo jest FEST fajny hhahah jak co to pisac na priva to dam namiary. Pozatym szukam dobrego lakiernika z okolic Bytomia a właściwie blacharza lakiernika bo mam dach po gradzie i chce go zrobic i malnąć na BLACK...
    Ostatnio edytowane przez Nazar ; 15-12-2011 o 17:26

  2. #2
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    GeorgeGarage
    SPI









  3. #3
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Bocian Georgegarage to dobry warsztat czy lakiernik bo niewiem do której części postu nawiązujesz??

Podobne wątki

  1. Internetowe sklepy, zakłady itp.
    Utworzone przez PietereQ w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-10-2013, 20:06
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-01-2013, 12:33
  3. [145] Warsztat Kraków - od zakładania LPG i mechaniki silnika, możecie jakiś polecić?
    Utworzone przez archibaldi w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-01-2013, 12:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory