Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 124

Temat: kontakty

grzelutek
    Gość

Domyślnie

Shallot - duża buźka za mapkę.
    Tylko żeby niebyło,że molestuję

DDEvil
    Gość

Domyślnie

ja rowniez sie dolaczam do podziekowan i piwko odemnie :mrgreen:

shallot
    Gość

Domyślnie

Dziekuje
    Buziaków kobiecie nigdy za mało..

Od wczoraj do ndz nie mam dostepu do mojego kompa z powodu jezdzenia po Polsce( najpierw praca, a potem zlot)), wiec nie bede w stanie wysyłac mapki w tym tygodniu...
    Wysle niezwłocznie jak dotre do domu.

ufty
    Gość

Domyślnie

Podziękowanie wielkie za mapkę shallot i piwko ode mnie

Fred
    Gość

Domyślnie

Dzięki shallot, za mapke. Dostałem choć nie jestem do niej jeszcze dopisany.
    Zastanowilo mnie tylko co będzie gdy zapisanych do niej bedzie zbyt duzo ludzi.

Propozycja moja jest taka. Moge przerobic mape na wersje opartą na google maps.
    Daje to wieksze mozliwosci...:
    - można dać ją pod jakiegoś linka (moze byc zahasłowany) i mieć ją dostępną wszedzie tam gdzie jest internet .. np gdzies na stronie alfaholików.
    - mape mozna skalować od widoku całej Polski aż po konkretne ulice w miescie.
    - dane uczestnika widoczne będą po kliknięciu na jego "numerek" na mapie
    - gdy na danym terenie bedzie wieksza ilosc zgłoszonych to łatwiej bedzie zobaczyc ich rozmieszczenie powiekszając sobie dany fragment.

Jesli Wam to pasuje a szefostwo strony udostępni kawalek miejsca na serwerze to piszcie. Zajme sie tym.

FRED

ufty
    Gość

Domyślnie

Świetny pomysł jestem za, dziś prawie każdy ma internet w komórce, pytanie tylko jak taka mapa będzie wyglądała w mobilnej wersji Opery ;//
    Jestem też za tym aby wersja w dotychczasowej oprawie również była dostępna, dobrze ją mieć w czasie wypraw na dłuższych trasach gdy zawiedzie nas auto a i problemy będą z dostępem do sieci.

wera
    Gość

Domyślnie

dziękuję shallot, łap kufelek

Fred
    Gość

Domyślnie

Ja wcale nie twierdze ze trzeba zarzucic prace nad dotychczasową wersją bo rzeczywiscie offline czasem moze sie przydac. - sam mam jpg wrzuconego w fona.

Co do google maps niestety nie ma tak dobrze by dzialały na mobilnych przegladarkach. Przegladarka Nokii oparta na Konquerorze nie otwiera map googla w ogole a opera.. co prawda otwiera ale kroi je na male kwadraty a punktow na niej nie pokazuje wiec tez jest generalnie nieprzydatna.
    Google map jest po prostu za nową sprawą by pracowalo na mobilnych systemach. Jako ciekawostke moge powiedziec ze otwarcie mapy w nowym oknie IE pod win98 skutkowalo zawieszeniem kompa..wiec... jak widac kompatybilne jest to tylko dla XP.

Nie mniej jednak... może warto?

FRED

wisiol
    Gość

Domyślnie

Ja również jestem za. Na pewno szczegółowość mapki będzie o wiele lepsza. Pomysł super

shallot
    Gość

Domyślnie

Tez jestem za Mapa będzie rosnąć ( bo i nasze forum rosnie)i może sie lada chwila zrobić nieczytelna..

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia