Strona 23 z 29 PierwszyPierwszy ... 1314151617181920212223242526272829 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 287
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan

Domyślnie

Dzisiaj ponownie pisałem z Gośką na gg i potwierdziła,że napewno w maju wyśle nam oczywiście jak wszystko już będzie miała.

... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

AR_33
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Garos
    że napewno w maju wyśle nam oczywiście jak wszystko już będzie miała.
    Oczywiście czegoś nie będzie i tak w nieskończoność
    Czekam do końca maja ani chwili dłużej

Fury
    Gość

Domyślnie

Chyba czesc osob troche przesadza ... juz Antyterrorystow chca uzyc :shock:
    Wszyscy ci co narzekaja itp. pewnie niemiala by czasu na zlatwienie tego wszystkiego. Wg. mnie warto docenic, ze ktos sie podial stworzenia tych gadzetow, a ze mosze troszke kogos to przeroslo albo braklo czasu i trwa dluzej to niejest tu powod zeby odrazu kogos podejrzewac o oszustwo bo to co teraz czytam jest troszeczke przegieciem i niesmaczne ... oto moje zdanie.

ViP Romeo Avatar Rigidigi
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    145 1.6TS, 166 Q2 2.5 V6

Domyślnie

Ale tu nikt nie neguje tego, że Gosia się podjęła tego zadania. Wręcz wszyscy byli jej wdzięczni.
    Ale zrozum, że za chwile minie pół roku jak się to wszystko załatwia, a to nie jest normalne.

Fakt, że Gosię sytuacja przerosłą, ale mogła zaraz po "wydarzeniach na forum" zrezygnować z organizacji gadżetów i oddać ludziom kasę. Chciała dokończyć to co zaczęła i chyba brakło jej zacięcia. gdyby chociaż jeszcze miała w tym interes, a nie ma bo musi robić coć dla ludzi z którymi się pożarła i nie chce z nimi utrzymywać kontaktu..
    Kiedyś pod ksywką "rigobert".

Administrator ds. serwera Romeo
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

Moje zdanie jest takie, ze jak ktos sie juz czegos takiego podejmuje to powinnien znalezc czas, tymbardziej ze tu chodzi o pienaidze. Jak nie ma czasu to sie nie podejmuje - proste. A jak kogos takie cos przeroslo to mysle, ze pierwsze co powinnien zrobic to przeprosic, a nie wyskakiwac z tekstami, zeby ludzie nie truli dupy. Nie wiem czym spowodowane sa te opoznienia, wybrac sie na miasto (tym bardziej jak ktos mieszka w miescie) do zakladow poligraficznych, porownanie ofert i zlozenie zamowienia powinno zajac 1 dzien? Wykonanie takiego zamowienia zajmuje do 2-3 tygodni. Popakowac wszystko do kopert, paczek mozna w jeden wieczor. Na poczcie przy dobrych wiatrach to godzinka, jak sa kolejki to moze nawet i 3 godziny. Przez 5 miesiecy nawet kaczynski znalazl by 2 dni zeby to wszystko zalatwic, o ile podchodzil by do sprawy powaznie...

Ja gadzetow nie zamawialem, ale rozumiem ludzi, ktorzy zamawiali. Sam od 2 miesiecy czekam na felgi, a gosc wymysla mi rozne wymowki, ze lezy w szpitalu itd. Pozatym nie chce, zeby ktos za posrednictwem tego fora zostal skrzywdzony i moim obowiazkiem jest zrobic wszystko, zeby sprawiedliwosci stala sie zadosc.
    Na ludzi cytujacych na kazdym kroku paragrafy nie ma innego sposobu jak paragraf.

Jak mi ktos powie, ze forum mu sie nie podoba to nie bede mu szlochal ile sie narobilem, ze nieprzespalem nocy, zeby tylko jak najszybciej przeniesc forum na nowy serwer. Przez noc moglem porobic wiele ciekawszych rzeczy, albo spac jak czlowiek. Instalujac je 1,5 roku temu zdawalem sobie sprawe, ze nieraz bede musial sie poswiecic i czy komus narzekam?

Fury
    Gość

Domyślnie

Pozostaje sie tylko Cieszyc ze w Maju (mam nadzieje ze biezacego roku :mrgreen: ) Beda dlugo oczekiwane Gadzety a jak nie to bedziemy mieli gadzety Alfaholicy edycja Euro 2012 to taki czarny scenariusz :mrgreen:

W sumie ja jakbym niedozyl realizacji projektow to ... wlasnie e tam do maja dozyje i jeszcze napije sie z Kubeczkow

Fakt faktem, ze Jednak realizacja Gadzetow niejest tak szybka jak Alfy ale pewnie jak to w Alfie COS nawalilo (z tad ten poslizg 0,5 roku) :mrgreen: przy realizacji Gadzetow hehe ok koncze bo zaraz dostne BANA i tyle bedzie ;P

Administrator ds. serwera Romeo
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

Jak stowarzyszenie zostanie zarejestrowane to zarzad zapewne bedzie myslal nad produkcja gadzetow i raczej nie bedzie to dzialalo na zasadzie zbiorki. Chociaz poczatki sa ciezkie i moze sie tak zdarzyc. Mysle, ze tym razem zostaly wybrane kompetente osoby i nie bedzie takich problemow...

Alfa panstwa radkow sprzedana z rok temu... Moze dlatego juz posiadacze alf nie sa tak wazni jak wczesniej

Za wymiane zdan ban Ci nei grozi spokojna glowa... Ja tylko nei rozumiem po co tu slodzic, jak ktos dal ciala na calej linii...

rafjan
    Gość

Domyślnie

Z moich wielokrotnych rozmow z Goska na gg i nie tylko wynikalo ze na brak czasu raczej nie nazekala wiec predzej brak checi. Na razie jednak nie pozostalo nam niestety nic wiecej tylko czekac :cry: Obym zdazyl zobaczyc choc grudzien w moim kalendarzu :?

AR_33
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Tuti
    Ja tylko nei rozumiem po co tu slodzic, jak ktos dal ciala na calej linii...
    Jedyny sensowny komentarz tej sytuacji :wink:
    Masz za to piwko.

selespeed1
    Gość

Domyślnie

Ja powiem szczerze, że już zapomniałem co zamówiłem i ile kasy zapłaciłem. Czytam rzadko ten temat, ale wydaje mnie się, że ludziska mają trochę racji, kiedy towaru brak i organizatora niedobór . Głowa w piasek to nie wyjście a i obrażać sie nie ma o co kiedy chodzi o forsę wpłacaną na jakiś cel z pełnym zaufaniem do organizatora przedsięwzięcia. ;//
    Pozdro dla Gosi ops: