Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 102

Temat: Karta Klubowa

siwy144
    Gość

Domyślnie

Ni sie nie podoba bo nie ma 33

ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC

Domyślnie

albo zaprojektować kilka kart, i ten kto ma np. 155 będzie miał ze 155
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

2002 Opel Zafira OPC

1999 Volvo V70

Rafał156
    Gość

Domyślnie

Karta Klubowa mogłaby być nagrodą za wsparcie kiedy ruszy sprawa składek na klub.
    Dla każdego z jego ulubionym modelem Alfy.

ViP Romeo Avatar Rigidigi
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    145 1.6TS, 166 Q2 2.5 V6

Domyślnie

Karta Klubowa mogłaby być nagrodą za wsparcie kiedy ruszy sprawa składek na klub.
    Fakt. Otrzymanie karty mogłoby się wiązać z wpła.ceniem składki. Jej otrzymanie było by potwierdzeniem przynależności do klubu.

Ale z robieniem różnych modeli to bym nie ryzykował. Niepotrzebnie utrudni to stworzenie tej karty i na pewno pomnoży koszta. Lepiej dać jakiś uniwersalny model Alfy, albo jakiś zabytkowy, albo może 8C i wszyscy będą pogodzeni.
    Kiedyś pod ksywką "rigobert".

Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan

Domyślnie

Cytat Napisał rigobert
    Lepiej dać jakiś uniwersalny model Alfy, albo jakiś zabytkowy, albo może 8C i wszyscy będą pogodzeni.
    Też jestem tego zdania,bo będzie jeden projekt i w razie czego nowym osobom się dorobi karty i nie będzie kombinacji z jakim modelem chce.

Cytat Napisał bobryt
    i ten kto ma np. 155 będzie miał ze 155
    To nie ma sensu,bo jak zmienisz na inny model to też będziesz wymieniał kartę?

... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan

Domyślnie

Tak jest Radku,popieram.
    Niedaleko mnie jest firma która robi różne karty,w przyszłym tygodniu podejdę do nich to się dowiem jak to wygląda.

... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

Administrator Romeo Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

powinnismy najpierw zorientowac sie co do kosztow takiej karty .potem glowkowac co i jak.mysle ,ze taka karta to tylko dla placacych skladki lub na zamowienie klubowicza.oczywiscie uwzgledniamy klubowiczow honorowych nawet jezeli nie sa na naszym forum ale czyms sie zasluzyli dla naszej spolecznosci klubowej , radek powiedz czy ty masz kase na te formalnosci klubowe.jak nie to pisz cos tam ci podrzuce abys napisal ile

ViP Romeo Avatar Rafał
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM

Domyślnie

logo karty powinno być jedno- czyli projekt nr2 Gosi z drugiej strony miejsce na wpis ; imie nazwisko nr , grupa krwi- data przyjecia i stanowisko i sie zalaminuje- to moja propozycja - robiłem takie karty do firmy integracyjnej na sylwestra i wyszło oki - kosztów nie znam bo nie ja płaciłem ale moge popytac!
    gotowe karty wpływaja do zarzadu tamsa wypisywane i laminowane a potem przyznawane - dosyc proste i sprawdzone!!!!

Administrator ds. serwera Romeo
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

a na jakiej zasadzie sa robione te karty? to zwykly kawalek tektury na ktorym jest cos wydrukowane a potem sie laminuje? jak tak to zawsze mozna znalezc kogos z laserowa drukarka kupic te tusze czy cos, postawic piwo i powkleja na kazdej karcie imie i nazwisko sam bym sie tego podjal jakbym mial laserowke bo powklejac 60 imion nazwisk itp to bedzie kilka godzin roboty, a jak ktos sprawny to moze godzinka

czy moze chcecie zrobic z plastiku jak prawo jazdy? bo nie do konca rozumiem...

Administrator ds. serwera Romeo
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

no to fakt, pewnie o wiele taniej wyjdzie zrobienie uniwersalnych kart... ale zawsze mozna sie dogadac i zapytac w jakim formace maja byc te karty. jak np w corelu to mozemy sami powklejac wszystkie dane, a im dac gotowe do drukowania (czy co tam sie z tym robi)... jesli kazda karta bedzie miala miec inne id to i tak beda musieli przygotowywac kazda z osobna, wiec roznicy w cenie, jak bedzieimie i nazwisko znaczacej nie powinno byc.

ciekawe ile taki karty kosztuja... ale wydaje mi sie, ze strasznie duzo nie powinno byc. na stacjach benzynowych daja takie karty jak sie zatankuje za 50, a zadnej gwarancji stacja nie ma, ze klient wiecej kasy u nich zostawi. mysle, ze warto sie dowiedziec konkretnie z cenami wszystkie opcje i zrobic glosowanie, bo 20 zl wiecej moglbym dac zebym miale elegancka plastikowa karte z danymi zamiast laminowanej