Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 102

Temat: Karta Klubowa

Użytkownik Rowerzysta Avatar łukasz i kasia
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD

Domyślnie

No tez mi sie tak wydaje. To w takim razie po co ta dyskusja skoro mozna miec cos do powiedzenie bedac w klubie a klubu nie ma :roll:

Użytkownik Rowerzysta Avatar łukasz i kasia
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD

Domyślnie

Tez cie lubie oki

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.

Domyślnie

Wydaje mi sie, ze kazdy powinien miec takie same karty, bez wzgledu na to czy to zarzad czy nie. Chcialbym zauwazyc ze najwazniejsi sa ludzie tworzacy to forum, bo bez nich by nie bylo klubu i uwazam, ze nie powinni roznic sie nawet kartami od innych ludzi. W gescie jest pomagac i chwała za to ludziom z zarzadu, ale kazdy stara sie jak moze. Kazdego kto daje pomysl powinno sie takze wypremiowac. Karty powinny miec jeden wzor, mozna w tle zrobic 1 auto, dana marke kto ma jaki samochód, bo to trudne i kosztowne nie jest. Np posiadacz Alfy 156 by mial w tle afle 156, posiadasz 145 by mial 145 itd. W zaleznosci od ilosci ludzi w klubie mozna zrobic po wzorze dla modelu auta i po prostu tylko dane zeby ten ktos zmienil kto bedzie robil te karty. Skoro cena jest liczona od sztuki to problemu z tym nie bedzie. Imie i nazwisko powinno sie znalezc jak nabardziej.

Administrator ds. serwera Romeo
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

Konrad, wiesz z historii do kad zaprowadzila nas komuna? w kapitalizmie obowiazuja jakies elementy motywacji m.in wyroznienia. dlatego uwazam, ze powinnien byc stopien czlonek honorowy. wiem, ze mi bylo milo jak ktos napisal, ze powinienem zostac honorowym czlonkiem. i nie dla tego ze czulem sie wywyzszony tylko dlatego, ze to mile jak sie jest wyroznionym z jakiegos powodu... dlatego nauczycielom po prostym egzaminie stawia sie flache

i zeby znowu sie jaka burza nie zaczela - szanuje Twoje zdanie, nie odpisuje po to zeby Ci powiedziec ze i tka nie bedzie jak chcesz, tylko zeby Cie przekonac do tej idei...

co do tla to na razie projekt kart i klubu stanal w miejscu. mi to obojetne co bede mial w tle, bylo zrobione schludnie i z wyczuciem gustu. moge miec nawet 3 kolory jak na stacji shella i to wszystko jak juz co niektorzy zauwazyli, chwilowo projekt klubu stanal w miejscu, ale mysle, ze nikt z organizatorow nie dopuszcza do siebie mysli, ze mialby nie powstac. najpierw uporamy sie z problemami organizacyjnymi, a potem bedziemy konkretnie kombinowac z kartami. poki co piszcie co proponujecie jak to ma wygladac, a jak ktos ma zdolonosci to moze wykonac jakis projekt a jesli nie to pozbieram wszystkie uwagii i na pewno znajde kogos kto na ich podstawie zaprojektuje karte... jak juz to sie stanie to dam Wam do oceny

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.

Domyślnie

Ja juz zaproponowalem, neistety czysto teoretycznie poniewaz nie znam sie na grafice

ViP Romeo Avatar Rufik
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    wigry 3/AR166 1,4 tdi

Domyślnie

czesc
    powiem wam ze pomysł jest całkiem soper a motywy sa całkiem przyzwoite a jedyne co bym zmienil to tło np jakis widoczek narodowy zamiast tej trawy lub chmurek na niebie
    w rogach oczywiscie logo alfaholicow znaczek alfy login z forumm i jakis maly orzełek a w srodku jakis uniwersalny model alfki zeby nie było ze mnie nie pasuje bo ja mam inny model >>>itd>>
    taka mniejwiecej jest moja wizja
    co wy na to :?:
    [IMG][/IMG]Lubia chlyb ze tustym

gosia
    Gość

Domyślnie

sorry ten moj projekt wymazcie z pamieci

wera
    Gość

Domyślnie

nie jestem grafikiem, fotografia mi lepiej wychodzi

taka podpowiedź:
    jeśli na karcie będzie 155, to 33-ki się obrażą.
    jeśli na karcie będzie czerwone aut, to czarnych i srebrnych szlag trafi...

W wielu przypadkach i dziedzinach życia wychodzi zazwyczaj, że prostota rozwiązaniem jest najlepszym ;-) więc może z przedniej strony karty wystarczyłoby skromnie, lecz wymownie- czarne tło i logo Alfaholików, a na rewersie dane o klubowiczu, dane samochodu, co tam jeszcze i data przyłączenia do klubu czy coś...

(nie bić... to tylko taka myśl...)

Administrator ds. serwera Romeo
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

Cytat Napisał wera
    W wielu przypadkach i dziedzinach życia wychodzi zazwyczaj, że prostota rozwiązaniem jest najlepszym więc może z przedniej strony karty wystarczyłoby skromnie, lecz wymownie- czarne tło i logo Alfaholików, a na rewersie dane o klubowiczu, dane samochodu, co tam jeszcze i data przyłączenia do klubu czy coś...
    to dobre rozwiazanie - tak jak na kartach programu punktowego BP - 3 kolory i napis