Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 102

Temat: Karta Klubowa

wera
    Gość

Domyślnie

o to mi właśnie chodziło.
    Poza tym czarny kolor pod logiem alfaholików świetnie je akcentuje
    żałuję że nie umiem tego pomysłu "pokazać graficznie" ;//

czarny prostokąt, w dole kontrastowo biały adres www, logo gdzieś pośrodku lub przesunięte... no wiecie, noo :mrgreen:

Administrator ds. serwera Romeo
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

ja bym pokombinowal w strone czegos zywszego... ale jakbym zobaczyl to co masz na mysli to moze bym zmienil zdanie

ViP Romeo Avatar Rafał
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM

Domyślnie

Cytat Napisał wera
    nie jestem grafikiem, fotografia mi lepiej wychodzi

taka podpowiedź:
    jeśli na karcie będzie 155, to 33-ki się obrażą.
    jeśli na karcie będzie czerwone aut, to czarnych i srebrnych szlag trafi...

W wielu przypadkach i dziedzinach życia wychodzi zazwyczaj, że prostota rozwiązaniem jest najlepszym ;-) więc może z przedniej strony karty wystarczyłoby skromnie, lecz wymownie- czarne tło i logo Alfaholików, a na rewersie dane o klubowiczu, dane samochodu, co tam jeszcze i data przyłączenia do klubu czy coś...

(nie bić... to tylko taka myśl...)
    Kobiety to jednak dobrzy mediatorzy- mysle że jak bedzie na tapecie temat kart to twój pomysł ma duże szanse na realizacje-!

DDEvil
    Gość

Domyślnie

Ewentualnie ja mam propozycje taka jezeli moge sie wypowiedziec bo w miare swiezy tu jestem LOgo alfaholikow ok i mozna by bylo wybrac z posrod kilku zabytkowych modeli alfy 1 ktory poprzez glosowanie wydalby sie najbardziej odpowiedni, po to zeby nie bylo klutni bo co prawda to prawda jak za pare miesiecy ktos zmieni auto na inny model to co zas bedzie musial zmieniac karte a co do danych ktore moglby sie znalezc na karte to wydaje mi się ze Imie Nazwisko Login z forum i miasto z ktorego sie pochodzi by wystarczylo ewentualnie jeszcze data przystapienia do klubu. Tylko jeszcze jedno czy to forum juz sie przeksztalcilo w klub ?? Bo z tego co wiem a moge miec nie swieze informacje dopiero sa starania o to zeby forum przeksztalcilo sie w klub. Pozdrawiam :mrgreen:

Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

Cytat Napisał DDEvil
    Bo z tego co wiem a moge miec nie swieze informacje dopiero sa starania o to zeby forum przeksztalcilo sie w klub. Pozdrawiam
    Masz dobre informacje... Ale pomyslec juz powoli mozna, niz potem na sile robic projekt

DDEvil
    Gość

Domyślnie

A no mozna ja nawet jestem za co prawda od nidawna z wami ale jestem za i mam pomysl jak sprawic aby klubowicze sie rozpoznawali na drogach Pozdrawiam

Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS

Domyślnie

Cytat Napisał DDEvil
    A no mozna ja nawet jestem za co prawda od nidawna z wami ale jestem za i mam pomysl jak sprawic aby klubowicze sie rozpoznawali na drogach Pozdrawiam
    jaki masz pomysł??
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

DDEvil
    Gość

Domyślnie

Wydaje mi sie ze mozna by bylo stworzyc jakies logo klubu napis niezbyt skomplikowany zeby nie przesadzic jeden troszke wiekszy taki zeby moana go bylo przykleic na gore tylniej szyby np i mniejsza z przodu. logo badz ten szykowny napis jakas bajerancka czcionka mozna by bylo wyciac na ploterze i przykleic na szyby zeby bylo widac. w okolicach zor jezeli ktos sie wezmie projektu np ja to sie mozna zlozyc na naklejki kupic iles metrow a ja dostep do plotera mam wiec bym wycial i jak ktos nie umie to ewentualnie mu to wykleil ale to tylko taki moj pomysl

Mlody189
    Gość

Domyślnie

Witam dobry pomysl z tymi naklejkami na szybe ale mozna by zrobic naklejke z adresem naszej stronki i przykleic pod numerami naszych Belli widzialem cos takiego w salonie alfy w krakowie tylko tam byl napis "www.polinar.pl"

Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

Cytat Napisał DDEvil
    Wydaje mi sie ze mozna by bylo stworzyc jakies logo klubu
    czekamy co z naszym logiem - rafal musi napisac pismo do alfy z prosba o wykorzystanie loga AR w naszym herbie...