Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 102

Temat: Karta Klubowa

DDEvil
    Gość

Domyślnie

no tak tylko co do naklejek to jest mozliwosc zrobienia tego pod wymiar czy to pod tablice czy to na szybe poprostu jest to zabawa z wymiarami a pozniej tylko ploter i wycinanko i tak w ramach przypomnienia mam dostep do plotera tnacego a nie drukujacego wiec naklejki w tym przypadku sa ze tak powiem monochromatyczne . i tez dla informacji do przyklejenia takich napisow na szybe lub gdzie kolwiek indziej bardzo przydatna jest folia transportowa do kupienia w kazdej firmie zajmujacej sie oklejaniem aut itp. pozdrawiam

wera
    Gość

Domyślnie

ale Wam ładny offtop wyszedł :roll:

:wink:

ViP Romeo Avatar Rufik
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    wigry 3/AR166 1,4 tdi

Domyślnie

czesc
    powiem wam ze fajny pomysł z tymi naklejkami
    [IMG][/IMG]Lubia chlyb ze tustym

DDEvil
    Gość

Domyślnie

Pewnie ze fajny Tuti cos ze sklepem kombinuje moze beda do kupienia a jak bedziemy juz oficjalnym klubem to ja osobiscie napewno sobie taka naklejke zaprojektuje wytne i przykleje Pozdrawiam

pumba
    Gość

Domyślnie

zasugerował bym delikatnie ze jak bedziemy klubem to bedziemy takie "SE zrobie sam" eliminowac bedzie mozna zakupic by wspomuc klub, bo to mija się z celem zakładania klubu jak kazdy SE cos zrobi ,my nie zakładamy klubu SE tylko dla ludzi

wera
    Gość

Domyślnie

nu właśnie, poza tym jak SE razem zrobimy tobędzie taniej i SE zaoszczędzimy

DDEvil
    Gość

Domyślnie

kurde ale oburzenie juz z Tutim gadalem i jak bedzie sklep to bedzie projekt do zrobienia pozniej do ogolnej aprobaty a pozniej wytne to na ploterze i bedzie na sprzedaz w sklepie a jak bedziemy klubem to ja napewno "SE" taki napis walne a reszta jak SE bedzie chciala to se kupi i tez nakleji wiec nie rozumiem takiego oburzenia pozdrawiam

wera
    Gość

Domyślnie

no o tym SE przecież gadamy, że SE kupimy w sklepie klubowym zamiast SE robić domowo
    żadnego oburzenia nie widzę

AR_33
    Gość

Domyślnie

Dajcie SE po piwku i wyluzujcie
    Poczekajmy na decyzje zarządu, nie ma o co kruszyć kopji.
    Jak na razie to wszystko plany :wink:

Cytat Napisał DDEvil
    i bedzie na sprzedaz w sklepie a jak bedziemy klubem to ja napewno "SE" taki napis walne a reszta jak SE bedzie chciala to se kupi i tez nakleji
    No wszystko fajnie, tylko myślę że jako wzorowy klubowicz ten napis co SE walniesz będzie zakupiony w sklepie, a nie przy okazji produkcji pozostałych zrobiony gratisowo

DDEvil
    Gość

Domyślnie

Ale powiedzcie mi jedno jezeli ja te naklejki bede robil mam swoja prywatna folie do wyklejania to co mam sobie sam od siebie kupic i sam sobie zaplacic ?? ( a tak na marginesie to sie zdeklarowalem ze moge pomoc przy wyklejeniu takich napisow wiec chyba zachowuje sie jak wzorowy klubowicz co ?? albo mi sie tak wydaje ) Pozdrawiam