Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 102

Temat: Karta Klubowa

ViP Romeo Avatar Rigidigi
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    145 1.6TS, 166 Q2 2.5 V6

Domyślnie

Cytat Napisał pumba
    takie "SE zrobie sam" eliminowac bedzie mozna zakupic by wspomuc klub, bo to mija się z celem zakładania klubu jak kazdy SE cos zrobi ,my nie zakładamy klubu SE tylko dla ludzi
    Ide se, patrze se, tutaj zaba lezy se, mysle se depne se, a tu żaba bleeeeee!!!!!!

A tak na poważnie to się nie napieprzajcie, bo to jest wyraz, który występuje w słowniku poprawnej polszczyzny :!: :!: :!: :mrgreen:
    Kiedyś pod ksywką "rigobert".

wera
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał rigobert
    to jest wyraz, który występuje w słowniku poprawnej polszczyzny
    SErio? :mrgreen:

pumba
    Gość

Domyślnie

[quote="DDEvil"]Ale powiedzcie mi jedno jezeli ja te naklejki bede robil mam swoja prywatna folie do wyklejania to co mam sobie sam od siebie kupic i sam sobie zaplacic ?? ( a tak na marginesie to sie zdeklarowalem ze moge pomoc przy wyklejeniu takich napisow wiec chyba zachowuje sie jak wzorowy klubowicz co ?? albo mi sie tak wydaje ) Pozdrawiam[/quoto

zrobisz z klubowej foli a jak nie to ja zrobie i se kupie i nakleje tez se a co nie ma jak se zyc w takim pięknym kraju

DDEvil
    Gość

Domyślnie

koles dziwny jestes jezeli bedzie to z klubowej folii to normalne ze kupie ale jezeli forum przeksztalci sie w klub a naklejek nie bedzie w sprzedazy to sam sobie taki napis zrobie dla wlasnej przyjemnosci a nikogo nie bede zmuszal zeby sobie ktos to wykleil. pozatym to chyba jest moja indywidualna sprawa co ja zrobie ze swoja folia i co ja sobie wykleje jak bede chcial to jutro sobie wytne adres internetowy strony i sobie przykleje i co tez sie ktos bedzie burzyl z jakimis dziwnymi problemami ?? Poprostu chyba niekutrzy nie maja co robic i wymyslaja sobie problemy. Pozatym koles nie wiem kim Ty jestes ale piszac "Zrobisz" to brzmi to jak rozkaz a nikt a napewno nie Ty bedziesz mi rozkazywal, a co Se tam sam zrobisz to malo mnie to interesuje. Pozdrawiam

pumba
    Gość

Domyślnie

poprostu sugeruje ze jesli ma byc cos klubowe to trzeba trzymac sie tego. a jezeli tobie nie pasuje ta idea to po co chcesz nalezec do klubu. a auto mozesz sobie obklejac czym chcesz mnie to ani grzeje ani ziębi tylko idee załozenia klubu nie nalezy naciagac w swoją strone :wink:

Administrator ds. serwera Romeo
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

dajcie chlopakowi spokoj, napisal tylko, ze w razie czego klub moze zamowic u niego naklejki, a jak nei zamowi to i tak sobie zrobi
    chyba nie ma w tym nic zlego i nikogo po sadach za takie cos nie bedziemy - przeciez jestesmy normalni

pumba
    Gość

Domyślnie

nie no zgadzam sie (tylko mnie denerwuje takie gadanie jak nie kupie to zrobie i tez bede miał ) Nie no ciesze sie ze chce i sam zaproponował ze zrobi cos takiego dlatego piwko dla ciebie :wink:

DDEvil
    Gość

Domyślnie

Dokladnie Tuti dobrze prawi piwo dla Ciebie Pumba dla Ciebie tez na zgode :mrgreen: Pozdrawiam

ViP Romeo Avatar Rufik
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    wigry 3/AR166 1,4 tdi

Domyślnie

czesc
    no to pod te naklejki
    tylko sie nie spijcie
    !!! ops:
    [IMG][/IMG]Lubia chlyb ze tustym

marcin1135