Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Sprzedam alfe romeo 156 2.0 T.S. Katowice, tanio

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    katowice
    Auto
    AR164
    Postów
    41

    Domyślnie Sprzedam alfe romeo 156 2.0 T.S. Katowice, tanio

    Witam serdecznie.

    Postanowiłem sprzedać swoją Alfe romeo 156, wersja 2.0 Twin Spark, przebieg na liczniku coś około 260 tysięcy.
    Samochód jeżdżący, nawet w niezłym stanie wizualnym. Posiada dołożone plastikowe nakładki na progi, przedni zderzak oraz tylną lotkę ( dyskretną ) na klapie bagażnika co powoduje że samochód upodobniony jest do wersji GTA.
    Ze znanych mi bolączek to urwana ( lub skorodowana) blacha osłaniająca rurę wydechową mniej więcej w połowie długości podłogi.
    Sama podłoga także w nie najlepszym stanie.

    Z plusów to nowy kompresor klimatyzacji, zregenerowana maglownica, wymienione wahacze z przodu.
    Dorzucam zdjęcie poglądowe z wakacji zeszłego roku, na zdjęciu alfa jest na felgach 16'' w stanie ładnym oraz oponach kupionych w maju 2018 roku , jest nawet rachunek na dowód.
    Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to zapraszam na oględziny. Najlepiej ktoś z Katowic lub okolic , żeby nie jeździć pół Polski

    Cena , cóż wiadomo jak jest na rynku , nie mam specjalnych preferencji , liczę że ktoś po oględzinach będzie w stanie coś zaproponować.
    Ogłoszenie na forum, bo 'komercyjne' allegro czy olx nie wchodziło w grę, alternatywna ścieżka to auto-skup , lub złomowanie.

    Samochód obecnie na kołach stalowych z oponami zimowymi 15'' i takie są przedmiotem ogłoszenia. Te na zdjęciu podlegają osobnej negocjacji.

    Samochód nie posiada w tej chwili przeglądu ( skończył się 6 marca 2019 ) sam zorientowałem się dopiero pisząc ogłoszenie.
    Posiada ważne OC do maja 2019.

    Pozdrawiam i zapraszam.

    Tel. 698 260 408 ,lub na priv, Gabriel.


    >>>> 2019.03.22: Ogłoszenie Nieaktualne. Prośba o zamknięcie.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ALFA_001.JPG
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	251.0 KB
ID:	255831
    Ostatnio edytowane przez taratax ; 22-03-2019 o 09:38

Podobne wątki

  1. [159] Sprzedam Alfe Romeo 159 :)
    Utworzone przez sebastian995 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-01-2018, 16:48
  2. Sprzedam alfe romeo 156
    Utworzone przez sebastian5026 w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-05-2011, 10:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory