Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1 750 TBi 235KM w manualnej skrzyni biegów.

Rok produkcji: 2012
Przebieg: 66 000 km
Krajowy, bezwypadkowy, ja drugi właściciel (pierwszy salon Alfy ASO Kielce).
Samochód kupiłem w marcu 2018 z przebiegiem ok. 50 000 km. Warunkiem zakupu tego auta była wymiana rozrządu, która nie ze względu na przebieg, ale na czas powinna zostać wykonana. Przed moim zakupem (wspomniany marzec 2018), dealer wymienił rozrząd z pompą wody + serwis olejowy. Wszystko do zweryfikowania w ASO, ZAR94000007158568
lipiec 2013 - 7 350km - alternator kompletny
maj 2014 - 12 828km - akumulator
maj 2017 - 49 056km -klocki hamulcowe tył
listopad 2017 - 50 478km - wycieki oleju (wymiennik ciepła/wymiana oleju) + przegląd
marzec 2018 - 50 522km - wymiana rozrządu, pompy + olej
sierpień 2018 - 58 515km - wymiana oleju + filtra + montaż nakładki (dyfuzora) tył

W tej chwili auto ma przejechane ok. 66 000km i 3 tygodnie temu odebrane od zaprzyjaźnionego mechanika, który wymienił:
-kompletne sprzęgło OEM - oryginał (przy prędkości ponad 120km/h na 6 biegu i trybie Dynamic - ślizgało)
-kompletne hamulce przód tj. klocki i tarcze zimmermann

Auto za mojej kadencji garażowane. Samochód w ubiegłym roku przeszedł dwuetapową korektę lakieru + nałożono wosk w studiu DetailKing.

Zapraszam do tematu:
http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...tml?highlight=
gdzie znajdują się pozostałe informacje odnośnie auta, zdjęcia

Jest to auto używane, więc ma nie tylko +, ale i również -
- folia na dachu - według mnie do zmiany - widać na niej upływ czasu (zmatowiała)
- mała wgniotka na klapie bagażnika i drzwiach tylnych pasażera (niewidoczna na pierwszy rzut oka, na zdjęciach również nie widać) - bardziej uwidoczniła się po przeprowadzonej korekcie lakieru, jak auto jest użytkowane w codziennych warunkach i przybrudzone to nawet nie widać


Samochodu długo szukałem, co oczywiste ze względu na stan i historię zapłaciłem odpowiednio więcej niż średnia z portali motoryzacyjnych. Do teraz waham się ze sprzedażą i po jednej próbie wystawienia ogłoszenia na otomoto, więcej razy nie będę jej wystawiał. Jak tutaj kupiec się nie znajdzie to auto zostanie. Pomysł zmiany od jakiegoś czasu podyktowany jest faktem, iż w czerwcu będę miał syna, a że mam już prawie dwuletnią córkę, to Julka może okazać się za mała...jeżeli nie sprzedam, to będzie okazja się przekonać czy tak rzeczywiście jest J.

Kwotę uzyskaną ze sprzedaży QV, chciałbym przeznaczyć na wpłatę do leasingu na nowe auto, dlatego preferowałbym sprzedaż w kwietniu ze względu na zbyt krótki okres czasu na załatwienie formalności związanych z zakupem nowego auta - tym bardziej, że sam jeszcze nie wiem na co mógłbym wymienić swoje auto.

Na samochód pełna faktura VAT 23%
Cena netto: 40 650,00 zł
Cena brutto: 50 000,00 zł

Ze względu na poniesione koszta związane z wymianą sprzęgła + hamulcami z przodu - nie ma już zapasu na negocjację ceny. Auto jest gotowe do jazdy, na ten moment bez wkładu finansowego. Wydaje mi się, że jest to uczciwa cena patrząc na przykłady jakie są tu opisywane, czyli QV z zachodu w cenie 42-45 tysięcy złotych z większymi przebiegami o wątpliwej historii i przeszłości z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów związanych np. z wymianą sprzęgła czy hamulców.

Poważnie zainteresowanych zapraszam na PW lub 693699112 (ze względu na charakter pracy nie zawsze mogę odebrać ,proszę o SMS, a oddzwonię)