Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: płynna guma folia w sprayu

  1. #11
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    A zimą jak się sprawują?jak działa sól, czy folia się nie łuszczy ?

  2. #12
    Użytkownik Ogier Avatar ToKo
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    GLE / GDA
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTDm
    Postów
    169

    Domyślnie

    używałem to w poprzednim autku, niestety kolor biały na felgach. - nie polecam, jeżeli zajdzie pyłem z klocków to nie do doczyszczenia.

    czarny to chyba jedyny słuszny kolor. nawet jeżeli powstaną odpryski, domalowujesz a nowa warstwa w ogole nie różni się barwą

  3. #13
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150608083834[1].jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	132.8 KB
ID:	190715
    Ten kolorek utrzymał się 4 mycia myjką i zaczął ciemnieć, z tym że jeździłem wtedy na DS3000, a te klocki z każdą felgą to samo robią. Jak myjką nie będzie ktoś szalał z maksymalnym ciśnieniem i popracuje szczotką to specjalnie tej gumie nic się nie stanie

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alcapone154
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Nad Krakowem
    Auto
    159 2.0 / ex147
    Postów
    592

    Domyślnie

    Jestem zadowolony, od jesieni mam plastidip na dolej czesci zderzaka tyl, w tym tyg pomalowalem wneke. Trzyma sie dobrze. Myjka cisnieniowa nie straszna. Pomalowalem tez klamki w srodku ale jednak tam sie to nie sprawdza choc wytrzymalo ze 3 miesiace.


  5. #15
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    brak
    Postów
    20

    Domyślnie

    Bardzo ładny efekt, czarny kolor jest najczęściej kupowanym kolorem a ostatnio pojawiły się w ofercie K2 Color Flex guma w sprayu kolor czarny matowy i w połysku oraz taki grafitowy nazywa się carbon.

  6. #16
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    Czarny merol
    Postów
    4

    Domyślnie

    Ja malowałem full dipem w sprayu. Mega spoko efekt, no i trzyma sie dlugo. Tez maja duzo kolorow ja sie zdecydowalem na klasyke czyli czarny mat.

  7. #17
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar bullik1
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Brzechów / Kielce
    Auto
    Była - Alfa Romeo 156 SW 1.9JTD 85kW/115KM 2002r.
    Postów
    488

    Domyślnie

    Ja też malowałem felgi tym sposobem tylko jeszcze na koniec dałem lakier bezbarwny dwie warstwy i nic się nie brudzi nic nie ciemnieje. Wygląda prawie jak malowane lakierem i bardziej wytrzymałe na zadrapania.
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 8V 115 KM - była
    Jest Zafira 2.0 OPC 192KM

  8. #18
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar rexor1998
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Krosno
    Auto
    BRERA 2.4 Jtdm 300hp 667Nm
    Postów
    5

    Domyślnie

    Miałem plasti dip na dwoch kompletach felg wiec mysle ze moge sie cos wypowiedziec na ten temat :
    U mnie aplikacja wygladala tak : zdjąłem kola z samochodu, porządnie je umyłem dimerem , lekko spuscilem powietrze ( tak aby opona tak nie napierala na felge ) , obkleilem opone w miare starannie tasma malarska oraz wentyl, odtłuscilem felge benzyna ekstrakcyjna (rozcienczalnik ekstrakcyjny) , nalozylem jedna cienka warstwe plasti dipu w sprayu (w moim wypadku byl z firmy K2 i naprawde polecam) , nie nalezy zrazac sie tym ze przy pierwszej warstwie wyglada to tak jakby farba sie zwazyła . W kolejnej warstwie po jakis 3 min bylo juz lepiej , potem jeszcze trzecia warstwa i u mnie bylo by na tyle .Delikatnie odkleilem tasme poczekalem jeszcze z 20 min az dla pewnosci wszystk odobrze przeschnie i zalozylem kola . Jezeli ktos jest oszczedny i umie operowac spreyem to mi jedna puszka K2 starczyła na 4 felgi . Dodam jeszcze ze gdybym teraz mial malowac felgi plasti dipem to kupile bym 2 spraye po 400 ml na 4 felgi poniewaz im grubsza warstwa gumy tym latwiej ją pozniej zdjąc . Z trwałoscia nie bylo problemu w trakcie sezonu . Klopoty zaczelo sie przy wymianie opon gdyz podczas wymiany opon na zimowe nie dalo nie dotknąc sie plasti dipu co spowodowalo jego uszkodzenie w tym miejscu i przeswit lecz po przyjezdzie do domu wystarczylo tylko miejscowe psiknięcie i znowu bylo jak nowe

Podobne wątki

  1. Uszczelniacz do opon w sprayu (tyre repair) - pytania
    Utworzone przez kelpin w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 19-08-2017, 21:31
  2. malowanie - lakier w sprayu motip
    Utworzone przez szajbus0 w dziale 147
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 18-04-2016, 11:58
  3. Warszawa - gdzie dobiorą i nabiją lakier do sprayu?
    Utworzone przez LukaSS w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-08-2014, 18:54
  4. Biały smar w sprayu
    Utworzone przez polkop w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-12-2013, 20:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory