Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Lakierowanie Alfa romeo GT .

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2016
    Auto
    Alfa romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    15

    Domyślnie Lakierowanie Alfa romeo GT .

    Witam jako że mam wiele odprysków na lakierze głownie maska i pęknięty zderzak lekko z tyłu plus obite ranty drzwi i na łączeniach progu z błotnikiem lakier się łuszczy. Chciałbym odświeżyć cały lakier. Malowanie całego samochodu . Czy taka operacja jest opłacalna samochód z 2004 roku 1.9 jtd 195tys najechane.
    Ile może wychodzić takie malowanie. I czy lakierować w takim samym kolorze czy dobrać może jakąś mocniejszą perłę inny kolor itd. ?

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar MastaMari
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Brzeg
    Auto
    GT
    Postów
    324

    Domyślnie

    średnia cena za malowanie całego auta to okolo 6-8k, zaprawki będą ciężkie do zrobienia z faktu dobrania lakieru, fakt opłacalności zostawiam już tobie z kolorem tak samo kwestia gustu

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2016
    Auto
    Alfa romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    15

    Domyślnie

    Byłem po rozmowie z bardzo dobrym lakiernikiem w pobliżu malował samochód sąsiada. Oponie ma pozytywne. Ze koszt malowania całego samochodu wychodzi 4-max 4,5 tys.
    Czy to dobra cena? Malowanie na zewnątrz i wewnątrz samochodu.

  4. #4
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    To z rozebraniem i poskładaniem wszystkiego ??? plastiki, znaczki, szyby, klamki, antena, wnętrze ??? to byłaby bardzo dobra cena . Ale pewnie wszystkiego nie rozbiera.

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2016
    Auto
    Alfa romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    15

    Domyślnie

    powiem tak boczki będzie zdejmował , klamki też , jak z szybami nie gadałem z nim ale tylnią szybe bedzie mi kleił na nowo hujowo jest wklejona albo mi sie wydaje ;p Regulacja drzwi maski, i tak cena z rozbieraniem składaniem i malowaniem
    Ceny na wsi nie są aż takie duże jak w mieście dalej gdzie za element chciał pan o 150 zł wiecej ;p

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2016
    Auto
    Alfa romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    15

    Domyślnie

    Znalazlem innego lakiernika podchodzi do sprawy bardzo powaznie wycinanie szyb tylnych sciaganie wszystkiego co sie da. Pelna profeska, przyjezdzaja do niego ludzie z zzagranicy maluje labo porshe i inne dziwadztwa cena jaka mi powiedzial 6500zl ani zlotowki wiecej. Powiem krotko jak sie wszystko pouklada do zlotu autko powinno byc odswiezone na cacy

  7. #7
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    No właśnie, warto jednak wszystko rozbroić. Bo jak np. szyba nie wycięta - jest odchylana uszczelka tylko - widać granicę póżniej. To samo wokół anteny itd./ Nie mówiąc o wnętrzu.
    Cena chyba ok.

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2016
    Auto
    Alfa romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    15

    Domyślnie

    Mam też pytanie. Jak już będę malował itd. bawić się w jakieś tuningi itd. Np. Zawieszenie gwintowane jakieś dodatki typu lotka , dokładki jakieś na progi itd. ?
    Cele jakie mam do końca roku to regeneracja foteli skórzanych , przeczyszczenie odnowienie lamp nałożenie nowej warsty na odbłyśnik plus pełna polerka , malowanie całej budy, wymiana ograniczników , obszycie gałki zmiany biegów , nowe sprzęgło i zmiana mapy silnik 1.9 JTD z 150 na 170-180km no i to chyba na tyle. PO tych zabiegach mam nadzieje ze bd mógł się cieszyć alfą na parę ładnych latek

Podobne wątki

  1. Folia czy lakierowanie ?
    Utworzone przez kemott7 w dziale Kosmetyka
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 31-03-2016, 10:40
  2. Lakierowanie
    Utworzone przez wojo003 w dziale Warmińsko-mazurskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-11-2015, 21:12
  3. Lakierowanie Kraków
    Utworzone przez Matteu w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-08-2015, 20:22
  4. Lakierowanie samochodu
    Utworzone przez Dziaru w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 23-08-2010, 22:09
  5. Felgi-lakierowanie
    Utworzone przez Brzoza w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-05-2008, 15:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory