NERO2287
Nowy
- Rejestracja
- Gru 13, 2009
- Postów
- 1,456
- Wiek
- 39
- Lokalizacja
- Kwidzyn/Bydgoszcz
- Auto
- jest- Alfa Romeo 156 FL 1.9 JTD 16V, była-alfa romeo 155 2.0 ts 16v
tak jak wyzej. co o tym myslicie ? jakies podswietlenie pod kolor auta np...czy lepiej nie bawic sie w takie soc a zamiast tego ładnie zrobic podswitlajac srodek?...