E
epion
Guest
wyobraz to sobie i sam sobie odpowiesz a nie pytasz innych...
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
aaaaaaa, o kurcze nie pomyslałem nawet o tym ze ledy maja plus i minus...
---------- Post dodany o godzinie 14:19 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 14:16 ----------
od czego to bedzie bezpiecznik bo cos po rysunkach ciezko rozmazane, i 30 jest troche
miałem tam 15A, zmieniłem i działa, swieci bosko, szkoda ze diody tylko x4...ale na poczatk(innych nie było) no izostał mi tylko tył w kabinie, nibyły łatwo(tak myslałem) sciagam te szkiełko a tam zonk...jakies drugie szkiełko w taki trójkat schodzace, jak sie dostac do zarówki? mozna tego sie całkiem pozbyc?
gorące to wszedzie miałem, a w bagazniku to ulala, dobra, lece robic...musze wkładac te małe szkiełko spowrotem?