Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Temat: [145] panowie niebiescy a Alfy :)

  1. #41
    rycerz82
    Gość

    Domyślnie

    Z tego co mi wiadomo to wymogiem jest posiadanie conajmniej jednej tablicy rejestracyjnej i naklejki. Ale oczywiście moja wiedza może być zła.
    Po Krakowie od 10lat jeździ Subaru Impreza GT która ma z przodu tablice sztukowaną, ta tablica ma rozmiar około 5x18cm, jest taka malutka że ledwo widać. Jeździ też Chevrolet Corvette stary model który ma naklejaną tablicę na maskę, też w mniejszym rozmiarze. Jeżdżą? Jeżdżą, czyli się da.

  2. #42
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał rycerz82 Zobacz post
    Jeżdżą? Jeżdżą, czyli się da.
    dać się na pewno da tylko jakim kosztem

    ale przekonamy się w środę odbieram samochód, przez 1,5 miesiąca będę jeździł bez tablicy a konkretnie to z tablicą za szybą przednią a po 1,5 miesiąca przykleję naklejkę raczej w wymiarach tablicy ona nie będzie ale nie aż taka jak ma to subaru dostosuję ją do wymiarów tego miejsca na zderzaku czyli pewno taka jak małe tablice włoskie
    o wrażeniach po spotkaniu z "niebieskimi" opowiem

  3. #43
    Negro
    Gość

    Domyślnie

    Podejrzewam, że ten numer w Polszcze nie przejdzie. Każą zamontować tablice rejestracyjną lub w najgorszym wypadku bedzie mandatowo

  4. #44
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrutyna Zobacz post
    skoro już mowa o tablicach...
    pod koniec czerwca oddaję samochód do malowania. Co się z tym wiąże zmieniam zderzak z przodu na ten od GTA tylko robiony przez Autods. Obecny mam oryginalny GTA ale nie pasuje idealnie a do tego miałem zdarzenie, że cofnęła mi babka w przód i pozaginała rejestrację. Jako że wolałbym jej nie zakładać wcale pomyślałem o patencie jaki mają na to (chyba) Węgrzy a mianowicie zamiast tablicy naklejkę. Myślałem na wydrukowaniu jej na takiej folii która też odbija światło jak oryginalna tablica i oczywiście w wymiarach jak oryginalna tablica. Wiadomo coś komuś na temat takiego czegoś :> ?
    poniżej foto o co mi chodzi





    właśnie ciekawy jestem jakie będzie podejście policjanta jak zobaczy przednią tablicę rej.mniejszą i w formie naklejki.Dzisiaj we Wrocławiu widziałem piękną białą Alfę GT,wszystkie ciemne szyby i tablica rej. w formie małej naklejki z hologramem po środku.Wyglądało to super.
    Ostatnio edytowane przez Garos ; 21-07-2009 o 21:41


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  5. #45
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garos Zobacz post
    Dzisiaj we Wrocławiu widziałem piękną białą Alfę GT,wszystkie ciemne szyby i tablica rej. w formie małej naklejki z hologramem po środku.Wyglądało to super.
    być może właściciel zrobił naklejkę, przykleił, zgłosił w wydziale komunikacji że hologram z tablicy rejestracyjnej został uszkodzony i nową przykleili mu właśnie na tej naklejce...
    jedyne o co się martwię to nie o te mniejsze tablice tylko właśnie ten hologram zwany chyba naklejką legalizacyjną.
    Ale w środę będzie samochód zobaczę jakie jest miejsce na zderzaku i zrobię taką naklejkę a później podjadę do wydziału komunikacji i popytam czy mogę dostać legalizację resztę tutaj opowiem jak wrażenia

  6. #46
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    moim zdaniem powinno byc tak ze jak chcesz tablice do przodu to montujesz a jak nie to nie bo zazwyczaj ona szpeci samochod tym bardziej ze jest jeszcze naklejka na szybie.

Podobne wątki

  1. witam panowie
    Utworzone przez kostek_ak w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-01-2015, 06:26
  2. Panowie i Panie !! :)
    Utworzone przez Pawel8513 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-10-2012, 19:57
  3. [159] Panowie doadzcie
    Utworzone przez misiu7911 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-06-2012, 22:09
  4. panowie co to może być...
    Utworzone przez szefuni0 w dziale 156
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 23-09-2010, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory