Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 86

Temat: [147] Tylnia lotka

  1. #11
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał juras k Zobacz post
    Tutaj jest daszek !! Ja już zamówiłem http://www.tuning-zone.pl/x_C_Dz__PD..._64619050.html
    chyba w tej samej firmie zamawiałem, choć strona była inna to adres ten sam..
    i tą właśnie lotkę widać na poniższych zdjęciach, pasuje dobrze, jest wierną kopią oryginału chociaż nie jest wykonana z tego samego materiału co oryginał. za lotka zapłąciłem 210zł z przesyłką plus lakierowanie 200zł.. przykleiłem na klei do szyb / spoilerów Wurth. Jedyny problem jaki dziś przy deszczowej pogodzie się pojawił tooo... to że tylna wycieraczka się zablokowała o lotkę.. trzeba coś kombinować z krótszym piórem wycieraczki

  2. #12
    juras k
    Gość

    Domyślnie

    Dzisiaj mi przyszła też w podobnej cenie ,wykonana b. ładnie po południu przypasuję jak żona z pracy przyjedzie !!

  3. #13
    juras k
    Gość

    Domyślnie

    pasuje w miarę - do lekkiej poprawki !!
    Po malowaniu ją pogieło ( chyba w suszeniu) pasuje żle !!!! ale ją założę- co zrobić!!
    Dam po południu foty
    Ostatnio edytowane przez juras k ; 14-07-2010 o 07:41

  4. #14
    juras k
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał sickboy Zobacz post
    Chętnie zobaczę jak to spasuje u Ciebie juras, sam już od dawna szukam takiej lotki, ale ciężko znaleźć coś co będzie przypominało orginał.
    Zgadza się !! Przed malowaniem po poprawkach daszek pasował super po malowaniu go wygieło ( chyba w suszni ) i nie pasuje z linią dachu ( strzałka na zdjęciu ), oczywiście ramię wycieraczki też musiałem skrócić !!
    Nie polecam !! http://www.tuning-zone.pl/x_C_Dz__PD..._64619050.html



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

  5. #15
    juras k
    Gość

    Domyślnie

    Po paru dniach po przyklejeniu lotka się sama odkształciła we właściwą stronę i zdecydowanie lepiej pasuje do linii dachu - cud !!!

  6. #16
    Kanio
    Gość

    Domyślnie

    jak przykleiłes lotkę.? dałes klej tylko na te stopki które dotykaja sie z szyba.? jesli tak to trzyma sie bez problemu, ja wlasnie dostałem tez lotke ale ciezko mi ja spasowac i boje sie iz sam klej na tych stopkach (małych) moze jej nie utrzymac i odpadnie podczas jazdy.

  7. #17
    Grzegorz147
    Gość

    Domyślnie

    Ja moją kleiłem na stopkach, oraz delikanie po krawędzi tak by podczas dociskania lotki nic nie wyszło potem przykleiłem go taśmą papierowa by nie zjechał, po ok 2h trzymało solidnie. Ja całą operacje przeprowadzałem klejem do szyb (Boll) + podkład (ale nie wiem czy wogole on był potrzebny) i trzyma jak wściekłe do dziś.

    pozdrawiam

    dodaje link gdzie "smarowałem" klejem po krawędzi http://img43.imageshack.us/img43/166/lotkas.jpg to jest moja lotka zaraz po zakupie, kupiłem ją z "rozbitka" więc na niej jeszcze były resztki kleju, po usunięciu starego poprostu położyłem klej w starych miejscach. I jak widać trzyma do dziś ----> http://img148.imageshack.us/img148/5654/spoilerf.jpg

    pozdrawiam

    ps jak będziesz sam to montował to uważaj na klej... cholerstwo ciężko schodzi z rąk i wszystkiego czym to zabrudzisz
    Ostatnio edytowane przez Grzegorz147 ; 26-08-2011 o 07:30 Powód: dodanie link-u

  8. #18
    juras k
    Gość

    Domyślnie

    Zrobiłem dokładnie jak kolo Grzegorz 147 i trzyma do dziś !!

  9. #19
    Kanio
    Gość

    Domyślnie

    dzięki sliczne za pomoc, dzis własnie kumpel lakiernik mi ja maluje, wiec mysle ze najpozniej jutro bedzie na szybie jedyne czego sie obawiałem to ze stopki sa małe i moga podczas wibracji w czasie jazdy nie utrzymac lotki, ale naszczesie rozwialiscie moje domysly:], pochwale sie jak zamontuje.

  10. #20
    Grzegorz147
    Gość

    Domyślnie

    cieszę się że mogłem jakoś doradzić, czekam(y) na zdjęcia a najlepiej na małą sesje

    pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Lotka 147
    Utworzone przez konrad53 w dziale 147
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 25-12-2016, 23:20
  2. [146] Lotka w 146 - Po co ?
    Utworzone przez Murcialago w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 07-06-2013, 22:50
  3. Lotka do AR 147
    Utworzone przez ficzi1 w dziale Tuning
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 16:56
  4. [145] Lotka
    Utworzone przez pafcioooo w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-07-2010, 05:29
  5. [166] lotka
    Utworzone przez rafalbedzin w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-11-2008, 13:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory