Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 104

Temat: [156]montaż soczewek+ringi+GTA look-krok po kroku!

  1. #21
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    theonestrugal, ale mi teraz pojechałeś . Ja dbam o Twoją Alfę jak o swoją a Ty mi to wytykasz i do tego publicznie :twisted: . A tak na poważnie to nie przesadzał bym z ilością tych ringów jak wyżej napisali to może być już nadmiar. Jak się szybko zdecydujesz to masz teraz okazję bo Twoja Bella pojechała właśnie do :mrgreen: Naszego Serwisu :mrgreen: i będzie tam stała z tydzień albo i lepiej ( zobaczymy komu będzie do śmiechu jak zobaczysz rachunek). Tak więc będzie czas żeby lampy tam wysłać ?

  2. #22
    theonestrugal
    Gość

    Domyślnie

    :cry: zwracam honor nieoto mi chodzilo ze niedbasz ale o to zebedzie problem ))

  3. #23
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Domyślnie

    Cytat Napisał theonestrugal
    Mam tylko pytanko! Czy jesli zamowie ringi do AR 156 to beda pasowac na te soczewki? i czy montowac 4 czy tylkko 2 sztuki a jesli 2 to gdzie?? kolejne pytanie to czy zamawiac pierwsze ringi i pozniej z lampami wysylac je do tej firmy zeby mi to zalozyli czy dam rade zamontuje to sam? aha bo bym zapomnial podobno po polerce leflektorow trzeba je co jakis miesiac czasu natuszczac np. plakiem itp. czy sa jakies inne sposoby??

    witam!!!ja swoje ringi kupowałem około trzy tygodnie temu,miały być uniwersalne a były do BMW.wtedy jak szukałem nie było przeznaczonych typowo do alfy.... ;//

    wykorzystałem więc te mniejsze ringi,zeszlifowałem przezroczysty kołnierz słurzący do mocowania w lampie BMW i sam ring umocowałem do soczewki za pomocą taśmy dwustronnej.
    ponieważ odblask świateł długich ma dziwny kształt(ani okrągły,ani owalny)przystosowałem większy ring do tego kształtu w ten oto sposób:

    a)zeszlifowałem przezroczysty kołnierz
    b)wyciołem z obwodu ringu kawałek długości około 4cm
    c)opalarką podgrzałem cały ring i uformowałem na kształt krawędzi odblasku


    pasuje idealnie,tylko że mam dylemat czy go montować bo trochę dziwnie wygląda(jakby go ktoś po pijaku kształtował... hi,hi)
    samemu będziesz miał ciężko je zamontować(trzeba znowu rozklejać reflektor)


    według mnie lepiej wysłać ringi razem z lampami do przeróbki,w sumie to jedna robota założyć razem z soczewką ringi.


    jeśli lampy są tak spolerowane że warstwa ochronna wciąż jest na kloszu,to nic nie trzeba z nimi robić,jak na razie nikt nie wymyślił złotego środka na kamienie i piasek niszczące przody naszych aut...

    pozdrawiam!!!


    moja druga ulubienica...

  4. #24
    norbiwolow
    Gość

    Domyślnie

    dobra - postanowiłem !!!!!!!

    też robię takie lampy SAM
    wczoraj kupiłem 2 lampy z vectry C z soczewkami po 30 zł/szt ale omyłkowo opchneli mi pod d2s a ja potrzebuje h7 - dziś jadę wymienić

    dodatkowo kupiłem przewód elastyczny z 24 ledami ( biały ) - bedzie zamontowany w lini prostej poziomo nad kloszami - ringi mi osobiście juz sie przejadły - obecnie podpiałem pod pozycyjne i nawet nie ma problemu z kontrolka przepalonej żarówki założyłem tymczasowo na góre klosza na wcisk i przykleiłem taśmą dwustronną - bardzo fajny efekt - bez problemu mogą słuzyc jako światła do jazdy dziennej jak w nowych audi

    myslałem o tej firmie co robi lampy za 200 zł od sztuki ale jezeli moge to zrobić sam i zmieścić się w kwocie 100-120 zł za komplet i mieć satysfakcję ze zrobiłem to sam to nie ma o czym mówic DD

    jedynie co mnie martwi to właściwe ustawienie soczewki względem odbłysnika - w aucie mam teraz lampy depo black które sprzedam po przerobieniu oryginalnych carrello na soczewkę - oryginały czekają w garażu - jak to zrobić bez użycia auta ???? chyba na zasadzie porównywania dwóch lamp - jednej przerobionej a drugiej jeszcze nie - ustawic w tym samym miejscu i patrzeć jak świeci.

  5. #25
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    czyli nowy "trynd"... już nie ringi rodem z "beji" tylko pretensjonalne paski a`la Audi... cóż , widuję już trochę aut z doklejonymi paskami led ...więc przyszedł i czas na AR :shock:

    swoją drogą jeszcze nikt nie wpadł na biksenony skrętne w AR - tak tylko podpowiadam


    ustawić w tym samym miejscu i patrzeć jak świeci - no przynajmniej w tym miejscu mnie rozbawiłeś 8)

  6. #26
    norbiwolow
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał obserwator737
    ustawić w tym samym miejscu i patrzeć jak świeci - no przynajmniej w tym miejscu mnie rozbawiłeś
    nie skumałeś o co mi chodzi ;// ustawiam na stole lampe przed przeróbką - rzucam swiatło na ściane i zaznaczam zakres swiecenia - potem ustawiam tak samo lampe przerabioną i tak reguluję soczewkę aby pokryła sie z ustawieniami zaznaczonymi na ścianie - no i co w tym ŚMIESZNEGO :?: :?: :?:

    swoją drogą jak zawsze znajdzie się ktos kto zacznie nazywać wszelakie mody jako wies tuning itp. - co w tym złego że ktos ma ochte wzbogacić swoje auto o jakis nowy element - nie mówię tu o wsiowych spojlerach, wlotach powietrza tribalach itp. dziwactwach a o delikatnym i dyskretnym liftingu belli pod gust własciciela.

    a dla rozbawienia - ja juz myslałem o biksenonach skrętnych ale złozoność mechanizmu zniechęca mnie do podjęcia rekawicy :wink:

  7. #27
    norbiwolow
    Gość

    Domyślnie


  8. #28
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    widzisz , to jest forum , możesz na nim pisać co chcesz zrobić ze swoim AR ...a inni mogą pisać co o tym myślą 8)

    kreska światła na ścianie to nie to samo co jego natężenie w różnych miejscach pola zasięgu

    powodzenia

  9. #29
    ViP Znawca Avatar dareme89
    Dołączył
    02 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    166 '04 2.4 20V
    Postów
    1,770

    Domyślnie

    norbiwolow nie staraj sie on i tak nie zrozumie. dla niego jak cos zmienisz w wozie to juz wiocha... szkoda ze swojego w avatarze ma zakrytego. Wiec odpusc, szkoda nerwow

  10. #30
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    po pierwsze chłopcze mam nick więc nie pisz "on"

    po drugie - masz rację - doklejanie lampek diodowych to dla mnie wiocha - tyle że to tylko moja opinia więc nie musisz się nią przejmować

    po trzecie - strasznie mi przykro że jesteś zawiedzony moim avatarem , mam nadzieję że poniższe zdjęcia choc trochę poprawią twój humor ...gdyby bardzo brakowało ci zdjęcia przodu to pisz śmiało , wkleję






    ...wow , ale wypas :arrow:



    lampki to nawet lubię ...ale na choinkach


Podobne wątki

  1. Zawieszenie tyl krok po kroku.
    Utworzone przez mario1662.4 w dziale 166
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-02-2016, 06:42
  2. Diagnostyka - krok po kroku
    Utworzone przez misiek_tarnow w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-09-2015, 09:57
  3. KABEL DIAGNOSTYCZNY ELM327 OBD-II krok po kroku
    Utworzone przez rajek w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-03-2014, 19:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory