Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Temat: Pomoc w sprawdzeniu pojazdu

  1. #31
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    AR 156 1.8TS + LPG, AR 159SW 1.9JTDM
    Postów
    9

    Domyślnie

    Podepnę się - kojarzy ktoś tę 156SW - Starachowice, dodana 2.04.17 na otomoto - niestety nie mogę wkleić linka, ID oferty:6011623093
    Ostatnio edytowane przez imilek ; 02-04-2017 o 19:18

  2. #32
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stawu
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Starachowice
    Auto
    AR 159 1.9 JTDM 2005r Sedan
    Postów
    440

    Domyślnie

    Cytat Napisał imilek Zobacz post
    Podepnę się - kojarzy ktoś tę 156SW - Starachowice, dodana 2.04.17 na otomoto - niestety nie mogę wkleić linka, ID oferty:6011623093
    Na spoty nie przyjeżdżała. Jak będę ją widział na mieście to się przyjrzę ale widać po rejestracji, że już od dawna w Starachowicach.
    Alfa Romeo 146 1.4 TS '98, 156 1.8 TS '00, 159 1.9 JTDM '05

  3. #33
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    AR 156 1.8TS + LPG, AR 159SW 1.9JTDM
    Postów
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał stawu Zobacz post
    Na spoty nie przyjeżdżała. Jak będę ją widział na mieście to się przyjrzę ale widać po rejestracji, że już od dawna w Starachowicach.
    Z góry dzięki - do Starachowic mam kawałek, a moja bella została podpalona, szukam podobnej coby ukoić żal

  4. #34
    Użytkownik Świeżak Avatar Szerszen2015
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Czudec/Strzyżów/Rzeszów
    Auto
    Alfa 156 2001 1.8+lpg-Była Alfa 166 1999 2.4 JTD 10v-Była Alfa 156 2005 1.9 JTDm-Jest
    Postów
    73

    Domyślnie

    Witam kolegów z Świętokrzyskiego. Czy może ktoś obejrzeć/sprawdzić tą alfe mam ochote jechać po nią w Niedziele https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#xtor=SEC-8

  5. #35
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Busko Zdrój
    Auto
    ---
    Postów
    388

    Domyślnie

    [MENTION=55084]Szerszen2015[/MENTION]

    Auto posiada oryginalne wszystkie szyby
    Nie posiada. Czołowa była wymieniana. No, chyba, że poza Pilkingtonem również jakiś noname robił szyby dla AR.

    1.7.2012 Wymiana rozrzadu I filtrow
    Wierzę, że to błąd w piśmie i auto przez 5 lat nie jeździło na jednych filtrach. Rozrząd do wymiany.

    nie posiada oznak korozji na nadwoziu oraz podwoziu
    Co prawda nie znaleźliśmy jakichś wielkich ognisk, ale jednak posiada. Podłoga pod nogami kierowcy dość zdrowa jak na 156.

    Opony w bardzo ladnym stanie
    Z tyłu jakiś chińczyk, no ale to raczej nie przesądza o odrzuceniu oferty sprzedającego, bo opony jeszcze pojeżdżą.



    Co zauważyliśmy:
    - Prawdopodobnie uwalony mechanizm wycieraczki tylnej
    - Odstająca zaślepka poduszki powietrznej pasażera (może to tylko spinki)
    - Brakuje tylnych zaślepek od świateł na klapie bagażnika (od wewnątrz)
    - Szyby są z 2001 roku, a sprzedawca podaje w ogłoszeniu 2003.
    - Z tyłu po lewej stronie między klapą a bokiem jest większa przestrzeń, niż po prawej stronie. Ogólnie mieliśmy pewne podejrzenie, że po stronie kierowcy z tyłu mogła oberwać. Nie jest to pewne, ale warto się przyjrzeć tej stronie. Ogólnie jest też podejrzenie, że przód mógł dostać, ale mogło się to stać zaraz po zakupie i po zrobieniu tego - samochód jeździł do tej pory.
    - Brak osłony pod silnikiem i rozwarstwienie/pęknięcie tej metalowej osłony kolektora (?). Niby nic takiego, ale to dziwne. Zauważalna ilość rdzy pod spodem, nawet na kole pasowym.

    Blacharsko tragedii nie ma, ale po obejrzeniu stwierdziliśmy, że pare rzeczy się nie zgadza i pare rzeczy trzeba zrobić. Wycieków nie zauważyliśmy, bo stała przodem na trawie i ciężko było cokolwiek dostrzec. Na łączeniu skrzyni z silnikiem widać było jakieś stare zapocenie, ale bez głębszych oględzin nie dało rady stwierdzić, czy to coś powazniejszego. Chcieliśmy więcej zbadać, głównie chodziło o jazdę testową, ale przeszkodził nam deszcz i brak obecności jakiegokolwiek sprzedawcy na placu. Nie znaleźliśmy też jakichś powodów, by definitywnie odrzucić tę propozycję, ale tylko kilka miejsc, gdzie trzeba rzucić okiem. Nie wiemy jak mechanicznie się sprawuje. Gdy po jakimś czasie przyjechał właściciel, to my już musieliśmy wracać i nic nie wyszło z dalszych testów. Sprawdziliśmy to, co byliśmy w stanie. Jeśli chcesz, masz czas i tolerancję dla ewentualnego rozczarowania, to możesz się przejechać w niedzielę. Na pytanie o wyjazd do mechanika - sprzedający bez problemu się zgodził. No i oczywiście mówił, że sprzedaje/sprawdza tylko bezwypadkowe, ale to już interpretacja własna tych słów Tak samo jak to, że tu w okolicy w ten dzień ciężko o warsztat
    Ostatnio edytowane przez maxwell ; 06-04-2017 o 16:50

  6. #36
    Użytkownik Świeżak Avatar Szerszen2015
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Czudec/Strzyżów/Rzeszów
    Auto
    Alfa 156 2001 1.8+lpg-Była Alfa 166 1999 2.4 JTD 10v-Była Alfa 156 2005 1.9 JTDm-Jest
    Postów
    73

    Domyślnie

    Hmm kurcze a już się napaliłem nie wiem chyba podjadę ją oglądnąć kompa biorę miernik biorę i będę trzepał właściciela mam też raport vin i ostatni wpis z 05.12.2016 w Holandi więc może coś realnego będzie z tym autem ale dzięki wielkie za zainteresowanie i oględziny wiszę dobrą flachę ale to już na pw

  7. #37
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Busko Zdrój
    Auto
    ---
    Postów
    388

    Domyślnie

    Nie ma co się napalać, bo tylko się rozczarujesz. Wiem po sobie.
    Albo co gorsza auto okaże się padłem, a Ty to weźmiesz.
    Podrzuć mi VIN na PW, albo sam sprawdź rocznik tego samochodu na eper.fiatklubpolska.pl, bo te szyby z 2001 dalej nie dają mi spokoju
    Przy samych oględzinach - sprawdzaj tył od strony kierowcy czy nie było coś rzeźbione. No i ten spód silnika, bo tam sporo rdzy było.
    Powodzenia

  8. #38
    Użytkownik Świeżak Avatar Piracik
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Kleczew, Poland
    Auto
    była 156 1,9 JTD 16V 2003r, jest Giulietta 2,0 JTDM 2012r
    Postów
    223

    Domyślnie

    Witam! drodzy koledzy proszę o pomoc, jestem z Konina od 2 miesięcy szukam wymarzonej Giulietty i trafiła się ta : https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6yRaVX.html Jest ktoś w stanie podjechać i ją zobaczyć czy faktycznie bezwypadkowa i co jest z nią nie tak Nie chce sobie robić wycieczki 360km i wrócić z niczym. Z góry dzięki za pomoc!!!

  9. #39
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2.5 V6 2000r., jest Giulietta QV, jest Stelvio 280 KM
    Postów
    360

    Domyślnie

    Oglądał ktoś może to auto lub kojarzy osobę która sprzedaje? http://allegro.pl/alfa-romeo-giuliet...7.html#thumb/7
    Wiem, że strasznie tanio jak na QV i stąd moje podejrzenia pytanie, co bym na darmo nie musiał jechać.

  10. #40
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Osiek
    Auto
    AR147 1.9 JTD
    Postów
    142

    Domyślnie

    Witam.Czy mógłby ktoś oglądnąć te Alfy z ogłoszeń czy są warte kupna czy to szrot?Byłbym bardzo wdzięczny.Lub może ktoś z forumowiczów ma jakąś fajną alfę do sprzedania to niech da znać:
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#xtor=SEC-8
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#xtor=SEC-8
    http://allegro.pl/show_item.php?item...843#09739d2cc8
    Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam wszystkich.

Podobne wątki

  1. Proszę o pomoc w sprawdzeniu auta w Kielcach
    Utworzone przez KiciO w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-08-2015, 11:12
  2. Poproszę o pomocw sprawdzeniu pojazdu
    Utworzone przez marcin_ldz w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-02-2015, 20:58
  3. Prośba o pomoc w sprawdzeniu przepływomierza powietrza w 1.4ts
    Utworzone przez lukih w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-04-2012, 21:53
  4. [156] pomoc w sprawdzeniu silnika Wrocław
    Utworzone przez Nielat w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-09-2011, 15:07
  5. Pomoc w sprawdzeniu paska klinowego (Micro V)
    Utworzone przez Izane w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-08-2010, 21:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory