Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Alfa Romeo Brera 3.2

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar stanki
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Śląsk SBI
    Auto
    Była AR147 jest AR 156 Q4
    Postów
    19

    Domyślnie Alfa Romeo Brera 3.2

    Witam. Zna ktoś może tą alfe bądź był oglądać? https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6zRHgL.html

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar mychowicz
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Brera 2.4 Q-tronic
    Postów
    25

    Domyślnie

    Jest na Youtube film z tym autem https://www.youtube.com/watch?v=Mu29aYukGDo
    Dodatkowo gdzieś na grupie Alfaholicy FB przemknął własciciel.

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    AR 159 SW 1.9 8v 2006
    Postów
    74

    Domyślnie

    Pracuję niedaleko gościa. Stoi u niego od kilku miesięcy. Tak sie zastanawiałem, czy nie ściągnął jej dla siebie, bo sie nigdzie nie ogłaszał. Ale widać w końcu postanowił sprzedać.
    Oglądałem ją 'zza płota', auto ładne, fele też. Fajnie się po wsi niesie jak ją gazuje. Jak coś moge podjechać i chętnie sam się z nią zapoznam.

    Pozdrawiam

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar gizmo1988
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    Fiat Brava 1.9 JTD. Alfa Romeo 147 1.9 JTDm 350NM+
    Postów
    210

    Domyślnie

    widziałem ją klika razy na mieście ładnie się prezentuje

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    AR 159 SW 1.9 8v 2006
    Postów
    74

    Domyślnie

    Aż sobie podjechałem i zobaczyłem Auto nie jest ulepem. Na moje amatorskie oko jest bezwypadkowe. Lakier wygląda na oryginalny ( nie mam miernika), szczeliny równe. Nie widziałem śladów napraw blacharskich, a oglądałem zarówno komorę silnika jak i wnękę koła zapasowego i podłogę bagażnika. Silnik pracuje równo, nie myty, wycieków nie widziałem. Zgodnie z moimi wcześniejszymi przeczuciami, gość ściągnął go na handel, ale ponieważ dobrze mu sie jeździło nie sprzedawał go wcześniej. Tapicerka skórzana w dobrym stanie, nie poprzecierana, nie wyślizgana. Sprzedawca twierdzi, że wymienił rozrząd oraz część zawieszenia (łączniki, końcówki drążkòw). Po włączeniu nie zgłasza jakichś komunikatów z wyjątkiem ' coś tam lower beam not active?'. Nie wiem co to. Ale coby nie było tak słodko: drzwi pasażera ktoś przerysował tak jakby kluczami. Są 2 rysy dość duże, gość je zamaskował, ale zaprawki widać. Z przedniego zderzaka schodzi miejscami klar. Nieładnie to wygląda. Drzwi kierowcy w zasadzie też do poprawki, bo krawędź poobijana. Na masce dość dużo odpryskòw od kamyczków. Jeszcze parę drobniejszych rysek tu i ówdzie, ale nic nietypowego dla używanego auta. We wnętrzu srebrne chwyty drzwi mocno poobdzierane, listwy na drzwiach również do wymiany. Kierownica, drążek zmiany biegów ok. W bagażniku brak zaślepek otworów dostepu do lamp. Felgi fajne, ale porysowane więc do malowania.
    Generalnie auto raczej na plus, ale do dokładniejszego zbadania i doinwestowania.
    Mam nadzieję, że komuś pomogłem.

    Pozdrawiam

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez latawiec ; 02-05-2018 o 21:05

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez moveon w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-04-2017, 22:12
  2. Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez Szwajcar w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 26-07-2010, 07:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory