Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Temat: [166] przerobka ICS

  1. #11
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Italiano
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Postów
    103

    Domyślnie

    dokładnie ten filmik musi gdzies byc jakas fachura ktora jest w stanie zrobic wejscie USB dziwie sie ze nikt z forum nie ma tego
    www.falbydgoszcz.fora.pl

    Alfa Romeo 166 2.4 JTD 2001
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2002

  2. #12
    ViP Romeo
    Dołączył
    06 2006
    Mieszka w
    Potworów/Radom
    Auto
    Alfa 33 Permanent 4, Alfa 166 2.4 Jtd, Alfa 156 SW 1.9 jtdm 16v
    Postów
    516

    Domyślnie

    Na filmie jest pokazany odtwarzacz DVD który jest podłączony do ICSa za pomocą wejścia AUX i to on w sobie ma USB.

    Na forum było pisane jak to zrobić, wadą tego rozwiązania jest że mamy dźwięk MONO.
    Alfa 33 Permanent 4
    Alfa 166 2,4 Jtd ---- Była
    Alfa 33 1,4 imola ---- Była
    Alfa 156 Sport Wagon 1,9 16v Jtdm

  3. #13
    sergiusz1988
    Gość

    Domyślnie

    na tym filmiku jest także pokazane jak ziomek podłączył mp3 czy y nas w alfach 166 tez tak można jak tak to proszę o opis jak to zrobić

  4. #14
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie

    A czy zadziała jakby zrobić tak: kable które są od zmieniarki podłączamy do przewodu który ma właśnie z jednej strony takie gniazda a z drugiej strony ma USB i to tego można podłączyć mp3. Nie znam się na tym ale mi taka myśl wpadła do łba


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  5. #15
    sergiusz1988
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garos
    A czy zadziała jakby zrobić tak: kable które są od zmieniarki podłączamy do przewodu który ma właśnie z jednej strony takie gniazda a z drugiej strony ma USB i to tego można podłączyć mp3. Nie znam się na tym ale mi taka myśl wpadła do łba
    kurcze fajnie by było jak by takie coś zadziałało, ale zdaje mi sie że to za proste :/

  6. #16
    smuz
    Gość

    Domyślnie

    Tak to ma kilka minusów pierwszy (jesli wogole bedzie działać)
    Trzebabyłoby zrobić rozgałęznik tak aby działala tez zmieniara ,jednak dwa urzadzenia podpiete moga stanowic pewien problem dla ICS-a , z drugiej strony rozłaczenie zmieniary na stałe to niedobry pomysł.
    Wypadałoby miec kabel inny pasujacy do gniazda w isc-ie i usb z drugiej bo co za frajda korzystac z mp3 majac go w bagazniku??? przelaczyc utworu nie da rady no chyba ze pasazer z tyłu miałby długą ręke i sterowałby audio
    kabel wiszacy z isc-a przy konsoli to srednio fajny pomysł.

    no i czy wogóle to bedzie działac????

    najlepiej byloby miec wejscie usb w konsoli ale ...... pomarzyć pewnie tylko można :mrgreen:

  7. #17
    sergiusz1988
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał smuz
    Tak to ma kilka minusów pierwszy (jesli wogole bedzie działać)
    Trzebabyłoby zrobić rozgałęznik tak aby działala tez zmieniara ,jednak dwa urzadzenia podpiete moga stanowic pewien problem dla ICS-a , z drugiej strony rozłaczenie zmieniary na stałe to niedobry pomysł.
    Wypadałoby miec kabel inny pasujacy do gniazda w isc-ie i usb z drugiej bo co za frajda korzystac z mp3 majac go w bagazniku??? przelaczyc utworu nie da rady no chyba ze pasazer z tyłu miałby długą ręke i sterowałby audio
    kabel wiszacy z isc-a przy konsoli to srednio fajny pomysł.

    no i czy wogóle to bedzie działac????

    najlepiej byloby miec wejscie usb w konsoli ale ...... pomarzyć pewnie tylko można :mrgreen:
    mam wrażenie że jak by sie ktoś za to zabrał to dało by rade zrobić żeby miało ręce i nogi tylko czy jest na forum jakiś geniusz-elektryk ja już w google szukałem wskazówek jak to zrobić,ale nigdzie nie ma mowy o ics :/

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Oswiecim
    Auto
    BMW
    Postów
    571

    Domyślnie

    Gdyby stwierdzic jaki producent popelnil ICSa i zmieniare do niego mozna poszukac kabla/adaptera z tym interfacem.
    IMHO zbyt malo tego "go..na" na rynku zeby ktos sie za to zabieral. Poza tym ryzyko uszkodzenia jest pewnie duze a koszt zakupu wysoki.

  9. #19
    sergiusz1988
    Gość

    Domyślnie

    ;//

  10. #20
    henekl
    Gość

    Domyślnie

    tak można do ics podłączyć tv, dvd, divx, mp3, kamerę cofania i usb 2.0, gps 2008 , wszystko to można podłączyć pod ics w alfie 166 tylko kwestia za ile .
    temot został wyczerpany bo chentnych byłoby brak za realną cenę .

Podobne wątki

  1. Przerobka przednich swiatel
    Utworzone przez lolecki w dziale GT
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 19-03-2014, 16:49
  2. [145] przerobka alfy
    Utworzone przez alfaromeo1989 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 28-04-2013, 19:23
  3. przerobka korby na elektryke
    Utworzone przez kiniek93 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2013, 15:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory