Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Dlaczego promocyjne nowe Julki w salonie FAP są już zarejestrowane =krótsza gwarancja

  1. #11
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar milleniusz
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    387

    Domyślnie

    No, tak jak zauważyłeś - w zasadzie to niewiele wiadomo. Wiadomo tyle, że prawo się zmieni, bo propozycję przedłużenia status quo UE zwróciła rządowi do poprawki bodajże w czerwcu. Przypuszczalnie będzie właśnie możliwość odliczenia 50% VAT-u od wszystkiego, z tym, że nie więcej niż 8 tys. przy zakupie. Rzeczywiście zapomniałem wspomnieć o tych progach procentowych, co powoduje, że przy samochodzie kosztującym ok 70 tys. zmiany nie mają większego znaczena, a w przypadku tańszych nowe rozwiązanie może być mniej korzystne.

    Jednego jestem (prawie) pewien - to o czym tu dyskutujemy odnosi się do zakupu nowego auta, oczywiście jak się prawo zmieni odnośnie możliwości odliczania podatku od benzyny i serwisu, to będzie dotyczyło wszystkich podatników, więc data zakupu nie ma znaczenia. To też zmieniało się wiele razy.

    Tak czy inaczej, ekspertem nie jestem - lepiej to przedyskutuj z księgowym czy jakimś doradcą. Tyle, że jak to będzie wyglądać za dwa miesiące to nikt ci nie powie, bo rząd nie ujawnił szczegółowych projektów tego prawa, przedstawili tylko ogólny zarys zmian w kilku wariantach, gdzieś na jakiejś stronie www.
    ___

  2. #12
    Użytkownik Embrion Avatar Nevan
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulietta 1.4 TB Distinctive MA Sportiva QV Line
    Postów
    14

    Domyślnie

    @ epsonix - dodatkowe 3 lata - 3700zł.

  3. #13
    Użytkownik Embrion Avatar lilapk
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    Giulietta 1.4 MA Distinctive Premium
    Postów
    7

    Domyślnie

    Warto dokupić to dodatkowe ubezpieczenie na 3 lata? Tanie nie jest . Jakie macie doświadczenia po zakończeniu gwarancji 2 letniej.

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Może to był kiedyś Polmozbyt i jeszcze ekipa została stara

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    BTW, sam salon Fiata w Bielsku trochę cofa nas w czasie do PRLu. Auta może ładniejsze, ale reszta jak za dawnych czasów. Jakaś pracownica biurowa bez przepraszam podeszła do sprzedawcy za biurko i zaczęła do niego gadać bez żadnego przepraszam, przerywając nam rozmowę na pół minuty. Na zapleczu, gdzie wydaje się nowe samochody, grupki pracowników palą fajki (nawet nie wychodzą na zewnątrz) - śmierdzi jak diabli. Trochę dziwne miejsce. No ale jak dadzą dobry rabat to im wybaczę

  5. #15
    Użytkownik Embrion Avatar Nevan
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulietta 1.4 TB Distinctive MA Sportiva QV Line
    Postów
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał lilapk Zobacz post
    Warto dokupić to dodatkowe ubezpieczenie na 3 lata? Tanie nie jest . Jakie macie doświadczenia po zakończeniu gwarancji 2 letniej.

    Może nie do końca do mnie to pytanie, ale wolę mieć 5 lat gwarancji i spać spokojnie. Zakres taki dokładnie jak mnie interesował. Mam bardzo złe doświadczenia z poprzednim samochodem, gdzie dokładnie tydzień po zakończeniu gwarancji padła mi sprężarka w Subaru (wcześniej naprawiana przez serwis - opadł przewód dolotowy przez nich montowany i się zatarła). Koszt naprawy - 10tyś, Subaru w ramach wielkiej łaski dało mi 15 proc rabatu ale nie chcieli dać gwarancji na silnik (mogły się te brudy dostać znacznie dalej po przemieleniu przez turbinę) i nie wiadomo czy nie byłoby kolejnej naprawy za 20tyś. Podziękowałem i kupiłem Giuliettę.

Podobne wątki

  1. Detailingowe Last Minute - pakiety promocyjne
    Utworzone przez eRBe w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-08-2015, 09:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory