Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910
Pokaż wyniki od 91 do 92 z 92

Temat: Oznaczenia silnika na tylnej klapie.

  1. #91
    RAQ
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bimski
    Proponuję wszystkim rzucic się sobie do oczu, bo tak.

    Naprawdę nie macie poważniejszych kwestii do poruszania, niż kłótnie o zdejmowanie czy zakładanie innych znaczków?

    Osobiście nie widzę nic złego w 'wygładzaniu' klapy bagażnika czy tyłu auta poprzez zdjęcie oznaczeń. Tylko do cholery jasnej, gdzie w tym tuning?! Ktoś sobie zażyczył w momencie kupowania samochodu braku znaczka - ok, klient salonu samochodowego jego panem w myśl powiedzonka. Ale nadal zastanawiam się, gdzie w tym tuning i psucie wizerunku marki? Już lepsze moim zdaniem założenie znaczka 1.6 do 2.5 czy 3.2 niż montowanie jakichś zderzaków z laminatu czy dwukońcówkowych wydechów do silnika 1.8. W swoim samochodzie nie mam i w następnym także nie będę miał żadnych oznaczeń. Jestem maniakiem wieśtuningu.
    Nie napisales ze to wies,ale napisales ze lepiej zalozyc sobie znaczek 1.6 do 3.2,niz zestaw spojlerow z laminatu.Nie mow ze dobrane dobrze wygladaja zle(oczywiscie nie mowie o przesadzie-np.spojler 2 metry na tylnej klapie )Mi np.podobaja sie lampy ala GTA a mam Diesla tez to powinno razic bo jezeli ktos zmieni znaczek w Golfie 1.4 na GTI to robi wioche.A jak zmienie na lampy z GTA to tak jakbym zmienil znaczek w Golfie.Zreszta bez sensu ten temat ciagnac.Kazdy z nas ma swoj samochod i sam o nim decyduje.

    PS.Oczywiscie od razu zbiera mi sie na krytyke jezeli ktos zmieni znaczek w Golfie 1.4 na GTI.
    A jak bym wsadzi lampy od GTA to juz nie .Takze widzicie ani w ta ani w ta w tym temacie

    Pozdrawiam i bez obrazy Bimski Peace..

  2. #92
    Dagna
    Gość

    Domyślnie

    Panowie "o gustach się nie dyskutuje", a jeżeli już to dopuszcza różnorodność poglądów - na tym chyba polega tolerancja i to forum, które ma na celu właśnie wymiane poglądów . Ja w swojej 155 mam tył na gładko zrobiony bo taki najbardziej mi sie podoba to inni niech dumają co ich wyprzedziło, albo większego miało kopa na światłach. I nie ma sie co licytować kto z nas jest lepszym lub gorszym Alfistą o tym zadecydują lata tj. czy po np. 10 latach dalej będziemy jeździć Alfami ;//
    Jedynie co dodam na pocieszenie to to, że Alfe kocha się sercem i być może ta miłość nigdy nie przeminie. Pozdrowienia.

Podobne wątki

  1. wgniecenie na klapie tylnej
    Utworzone przez Lenix w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-12-2013, 18:48
  2. wgniotka w tylnej klapie
    Utworzone przez lechita231 w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-05-2013, 21:59
  3. światła w tylnej klapie
    Utworzone przez MAREK84 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-04-2011, 19:38
  4. [145] Lotka na tylnej klapie
    Utworzone przez Przemo1903 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-12-2009, 12:49
  5. jtdm emblemat na tylnej klapie
    Utworzone przez gunio w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-10-2009, 21:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory