Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: Kilka pytan do starszych uzytkownikow MIto

  1. #21
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar dobryalf
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    giulietta serie 1 1,4TB MultiAir 16v 170KMTCT Excl
    Postów
    672

    Domyślnie

    Idę o zakład że może 5% użytkowników przeczytało instrukcję - jakąkolwiek. Praktycznie wszystko nowoczesny człowiek robi intuicyjnie np. działanie kierunkowskazów. Tak ma być. Rozterki zaczynają się gdy są nowe funkcjonalności czy nowe zachowania. Napiszę tak po staremu: kto pyta nie błądzi.
    Największym zagrożeniem na drodze są zbyt pewni siebie kierowcy, wszystko umieją na wszystkim się znają i wszędzie atakują.

  2. #22
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    koło koła
    Auto
    emty
    Postów
    477

    Domyślnie

    Cytat Napisał milleniusz Zobacz post
    Ja marznę w lewą łydkę i udo. Ale to tylko jak jest poniżej -10. No i nawiew pewnie inaczej rozwiązany jest w Julce, ale też nieidealnie. Współpasażerka marznie we wszystko i sobie zwykle ustawia +27 na swojej połowie. Problem w tym, że powietrze z jej połowy miesza się z moim i wtedy jest sytuacja jak z wykładu o statystyce - gdy włożysz jedną nogę do wrzątku, a drugą do przerębla, to wg średniej temperatury powinnaś odczuwać termiczny komfort. Tylko że to "średnio" działa. Ale ostatnio się pokłóciliśmy, więc to chwilowo rozwiązuje problem. Twój problem też wkrótce minie, bo idzie lato! A że Mito nie jest autem na zimę, to można poczytać w innych wątkach, w szczególności jak Ci się nie otworzą drzwi, bo się nie opuści szyba, to w kolano nie zmarzniesz (tylko w całą siebie czekając na mrozie na pomoc, ale to już temat na inną dyskusję).

    No dobra, wyłączam sarkazm i cały komputer i jadę po jedzenie dla kota.
    nie brałem pod uwagi takiej opcji, mianowicie że giulietta która podoba sie paniom, może służyć do ewnetualnych zmian matrymonialnych, to całkiem dobry pomysł jesli chciałbym zamienić starszą już panią na młodszą mógłbym ustawić temp nisko i oczekiwać konfliktu, pokłócenia się a co za tym idzie możliwości wypowiedzenia umowy przez panią bez większych strat dla mnie

  3. #23
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Almere
    Auto
    Alfa Romeo MIto, 1,3 JTDm, 2011r.
    Postów
    6

    Domyślnie

    Troche mnie nie bylo, ale wspaniale sa wakacje od mediow

    Po pierwsze bardzo dziekuje tym, którzy chcieli mi pomoc i za odpowiedzi

    Po drugie - nie przeczytalam i nie znam instrukcji obslugi tak dokladnie jak moderator i nie potrafie jej cytowac z podaniem strony....moje pytania nie dotyczyly tylko jednej kwesti, a jesli odpowiedzi sa w instrukcji to bardzo prosze o takowa kopie....Jesli najwiekszym zagrozeniem bezpieczenstwa sa kierowcy co nie przeczytali instrukcji obslugi samochodu...to... nie zazdroszcze fantazji... ( i to powiedzial mezczyzna-tak przypuszczam- smiech na sali )
    Wrazenia po dluzszym uzytkowaniu Mito:
    - co do s/s - pojawil mi sie odruch wylaczania przy starcie , popieram -wylaczanie silnika w korku czy przy zimnym silniku....szkoda nerwow
    - Zimne powietrze spod kierownicy doprowadza mnie do szalu ( i nie mowie o minusowych temp)... calkiem wcisnieta kolumna kierownicy troche pomogla ale i tak chlodzi...
    - co do pytania 6 - zero lub 2 - to byla pozycja ustawienia reflektorów
    - dzwonienie spod maski- w srode wizyta w serwisie wiec o tym wspomne.

    Tak czy inaczej dzieki jeszcze raz za pomoc .... teraz moge zostac zablokowana

    P.S. Najwidoczniej na tym forum jest inaczej.... Kto pyta - ten bladzi a szkoda

  4. #24
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Maciek-156
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Postów
    8,596

    Domyślnie

    Cytat Napisał GIGI78 Zobacz post
    .....nie przeczytalam i nie znam instrukcji obslugi ...
    Trudno z tym polemizować bo to kwestia kultury technicznej....
    Cytat Napisał GIGI78 Zobacz post
    ... jesli odpowiedzi sa w instrukcji to bardzo prosze o takowa kopie.......
    Opcja szukaj działa na tym forum, każdy chce wszystko bez wysiłku na tacy dostać. Jeśli nie masz instrukcji papierowej to jest podwieszony link do wersji elektronicznej, a samo czytanie nie boli...
    Cytat Napisał GIGI78 Zobacz post
    ............Jesli najwiekszym zagrozeniem bezpieczenstwa sa kierowcy co nie przeczytali instrukcji obslugi samochodu...to... nie zazdroszcze fantazji... ( i to powiedzial mezczyzna-tak przypuszczam- smiech na sali )
    ....
    Nikt nie pisał, że największym, a co do samego zagrożenia to proponuję wysilić trochę wyobraźnię...

    Cytat Napisał GIGI78 Zobacz post
    ......... teraz moge zostac zablokowana
    ...
    Niby za co? Regulamin forum też proponuję przeczytać zanim napiszesz kolejną bzdurę
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Jeep Cherokee 2.0 MJD A9 LIMITED 2014
    Giulietta 1,4TB MA Distinctive 2010
    AR156 1.9 16v JTD M-jet 2004
    AR156 1.6TS 2000
    Wcześniej 7 włoskich aut F (126, 127, UNO DS, TIPO, PUNTO, BRAVA, MAREA)

  5. #25
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar dobryalf
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    giulietta serie 1 1,4TB MultiAir 16v 170KMTCT Excl
    Postów
    672

    Domyślnie

    Cytat Napisał GIGI78 Zobacz post

    Tak czy inaczej dzieki jeszcze raz za pomoc .... teraz moge zostac zablokowana

    P.S. Najwidoczniej na tym forum jest inaczej.... Kto pyta - ten bladzi a szkoda
    Ja zostaję przy swoim i dlatego odzywaj się czasami , zapytaj w serwisie czy przypadkiem nie brakuje jakiegoś plastiku i stąd to dmuchanie.

  6. #26
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Maciek-156
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Postów
    8,596

    Domyślnie

    Przyczyną dmuchania spod kierownicy jest najczęściej złe ułożenie fartucha osłaniającego kolumne kirownicy - fabrycznie podczas montażu.... Albo brak zaślepki w grodzi czołowej
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Jeep Cherokee 2.0 MJD A9 LIMITED 2014
    Giulietta 1,4TB MA Distinctive 2010
    AR156 1.9 16v JTD M-jet 2004
    AR156 1.6TS 2000
    Wcześniej 7 włoskich aut F (126, 127, UNO DS, TIPO, PUNTO, BRAVA, MAREA)

Podobne wątki

  1. kilka pytan
    Utworzone przez Nooe w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-11-2012, 20:57
  2. Kilka pytan
    Utworzone przez KornelPL w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-12-2010, 09:46
  3. Kilka pytan o 1,9 jtd
    Utworzone przez malarz w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-05-2010, 13:42
  4. 2.0 jts kilka pytan
    Utworzone przez guust w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-05-2010, 08:03
  5. kilka pytan
    Utworzone przez piasek w dziale 166
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 10:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory