Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 94

Temat: PROJEKTORY LED z LOGO Alfa Romeo

  1. #21
    Użytkownik Romeo Avatar Arturek
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm , kiedyś była AR 156 2.0TS a jeszcze wcześniej TIPO 2.0ie 16V
    Postów
    591

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomex_187 Zobacz post
    ja to juz rok temu kupiłem, ale jakąś boję się montażu, bo mechanik ze mnie to żaden moim zdaniem kozak a trzeba ściągać boczek drzwi?
    Nie musisz nic ściągać , wszystko ogarniesz przez ten prostokątny otwór po fabrycznym podświetleniu Patrz post 11 do góry w tym temacie.





    Cytat Napisał Paweł_ Zobacz post
    Mi by bylo wstyd otwierac drzwi i miec takie podswietlenie, dla mnie totalna chala
    Wstyd to by było jak otwierasz drzwi a tu logo BMW albo VW pozatym jak pisałem podświetlenie fabryczne pod drzwiami jest słabe i np. po wyciągnięciu kliszy z logo masz ekstra silne białe światło pod drzwiami.

  2. #22
    Użytkownik Romeo Avatar psylo
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Audi A5 Sportback
    Postów
    768

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturek Zobacz post
    Wstyd to by było jak otwierasz drzwi a tu logo BMW albo VW
    Z tym bym polemizował, jakby to było logo VW to przynajmniej jest szansa, że po ciemku ludzie będą myśleć, że to tuningowany golf 3 i będzie mniejszy wstyd dla AR
    Były: Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16V @175KM/374Nm tuned by weloo [galeria na Flickr] | Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8V

  3. #23
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    Podpisuje się pod opiniami, że to lipa straszna. Na szczęście każdy lubi co innego i jak komuś się to podoba to niech montuje. Ja gdybym zobaczył takie logo u kogoś to... uśmiechnął bym się z politowaniem, bo kiczowate to strasznie

    Argument, że ori światło świeci słabo jest żaden moim zdaniem. Montujesz mocniejsze ledy i po kłopocie. Zresztą sam zamierzam tak zrobić tylko czekam na wiosnę, bo teraz grzebać bez garażu to żadna przyjemność.

  4. #24
    Użytkownik Romeo Avatar Arturek
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm , kiedyś była AR 156 2.0TS a jeszcze wcześniej TIPO 2.0ie 16V
    Postów
    591

    Domyślnie

    Cytat Napisał psylo Zobacz post
    jest szansa, że po ciemku ludzie będą myśleć, że to tuningowany golf 3 i będzie mniejszy wstyd dla AR
    No to pojechałeś po bandzie. Nasze 159-tki porównywać do golfa i to jeszcze III, ręce opadają


    Cytat Napisał Goora Zobacz post
    Argument, że ori światło świeci słabo jest żaden moim zdaniem. Montujesz mocniejsze ledy i po kłopocie.
    Ja nie muszę nic argumentować zakładam co mi się widzi, a podświetlenie fabryczne jest słabe każdy to wie. A co to ja zamontowałem świeczki ? LED wysokiej mocy na radiatorze i do tego wzmocniony soczewkami , noo i faktycznie po kłopocie

  5. #25
    Użytkownik Świeżak Avatar Nikos
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDM 150KM,Alfa Romeo Gt 3.2 V6
    Postów
    227

    Domyślnie

    a myślał ktoś nad takim patentem żeby te projektorki zamontować zamiast w drzwiach wewnątrz auta żeby nie oświetlały np.chodnika przy ulicy tylko tylko dywaniki wewnątrz auta, osobiście nie podoba mi się takie cuś poza autem ale wewnątrz może byłoby ok....tak sobie głośno myślę...

  6. #26
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    No to zamontuj toto nad kolanami i po sprawie








  7. #27
    Użytkownik Świeżak Avatar Nikos
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDM 150KM,Alfa Romeo Gt 3.2 V6
    Postów
    227

    Domyślnie

    bocian z loży szyderców wiedziałem.....

  8. #28
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Ke?

    No przeca powaznie pisze
    Chcesz toto we srodku to montuj nad kolanami bo jak inaczej zrobisz swiecenie pod nogi ?








  9. #29
    Użytkownik Romeo Avatar Arturek
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm , kiedyś była AR 156 2.0TS a jeszcze wcześniej TIPO 2.0ie 16V
    Postów
    591

    Domyślnie

    Odnoszę wrażenie , że większość z czytających ten temacik ma trochę błędne wyobrażenie To się zaświeca jak się otwiera drzwi i to na ileś tam sekund, i widać to to tylko jak już wieczór blisko. To nie jest zamontowane pod progami i się z tym nie jeździ cały czas

  10. #30
    Użytkownik Znawca Avatar szkodnik
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Radom,okolice
    Auto
    była 156:)jest GT Q2
    Postów
    1,551

    Domyślnie

    dobrze jest ja w tym nic złego nie widze ,kto nie zna sie pomysli ze fabryka tak zrobiła)

Podobne wątki

  1. Nowe logo Alfa Romeo
    Utworzone przez minusbb w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 26-10-2015, 13:58
  2. [Sprzedam] Logo Alfa Romeo do felg
    Utworzone przez paczek.gsm w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-05-2014, 20:17
  3. logo alfa romeo dxf
    Utworzone przez misior82 w dziale Tuning
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-10-2012, 16:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory