Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Temat: Pomoc w wyborze Alfa 147

  1. #11
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Saimonse
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    3-CITY
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 16 V 2007 Q-T | eks : AR 147 16 V TS 88 kW 2006
    Postów
    104

    Domyślnie

    leonwwa - może moje ogłoszenie Cię zainteresuje :

    http://allegro.pl/alfa-romeo-147-1-6...139679075.html

    Co prawda rocznik 2006 (z salonu wyjechała 02.2007) ale to za to krajowa, z małym przebiegiem i bardzo zadbana. Wersja Distinctive. Zajrzeć nie zaszkodzi ; )
    Ostatnio edytowane przez Saimonse ; 04-03-2015 o 14:34

  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar esco1982
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    AR 166 3.0 V6 99r.,AR 147TI 1.6 TS 06r.
    Postów
    758

    Domyślnie

    Cytat Napisał Saimonse Zobacz post
    leonwwa - może moje ogłoszenie Cię zainteresuje :

    http://allegro.pl/alfa-romeo-147-1-6...139679075.html

    Co prawda rocznik 2006 (z salonu wyjechała 02.2007) ale to za to krajowa, z małym przebiegiem i bardzo zadbana. Wersja Distinctive. Zajrzeć nie zaszkodzi ; )
    Czuję że ona jest przeznaczona dla mnie

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta Avatar BellaMia
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    POMORSKIE
    Auto
    Alfa Romeo MITO 1.4 TB MA 135 KM TCT + LPG, Rosso
    Postów
    291

    Domyślnie

    Hejka...
    Czerwona i czarna /z początku tematu/ mają dziwne kierownice. Na dole w łączniku nie powinno chyba być metalowej wstawki. Ta wstawka na dole była w GT i 159 Crossw.... Jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi...
    Pozdrawiam

  4. #14
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Toyota Auris
    Postów
    7

    Domyślnie

    Dzwoniłem dziś po tą ze Szczecina (JTD za 17500). Auto nie ma przeglądu bo stoi rok nie ruszane u nich w przy salonowym komisie, hamulce do wymiany więc powrót do Warszawy nie możliwy, malowany prawy przód (inna lampa) i prawy tył. Brak ks. serwisowej i 2-ego kluczyka. Przełkną bym te wszystkie niedogodności gdyby nie to że stoi tak daleko, bo nie mam czasu na pobyt w Szczecinie przez kilka dni aż doprowadza auto do stanu używalności...

    Dodano po 21 minutes:

    Rzucili byście okiem na ten egzemplarz?
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-sup...C33999374.html
    Ostatnio edytowane przez leonwwa ; 05-03-2015 o 11:32 Powód: Dodano

  5. #15
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał leonwwa Zobacz post
    Dzwoniłem dziś po tą ze Szczecina (JTD za 17500). Auto nie ma przeglądu bo stoi rok nie ruszane u nich w przy salonowym komisie, hamulce do wymiany więc powrót do Warszawy nie możliwy, malowany prawy przód (inna lampa) i prawy tył. Brak ks. serwisowej i 2-ego kluczyka. Przełkną bym te wszystkie niedogodności gdyby nie to że stoi tak daleko, bo nie mam czasu na pobyt w Szczecinie przez kilka dni aż doprowadza auto do stanu używalności...

    Dodano po 21 minutes:

    Rzucili byście okiem na ten egzemplarz?
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-sup...C33999374.html
    Witam kolege z forum punto. Z tego co pamiętam to twoje grande miało dosyć unikalny setup jak na polska dilerkę
    Anyway ta alfa 147 z grodziska chyba już pol roku się sprzedaje wiec cos z nia nie tak.

    Co do alfy i twojej frau to powiem przewrotnie, to może jej jakiegoś yarisa kup albo inna honde jazz. Wiem ze mnie zjedza tutaj za takie herezje ale do AR trzeba mieć zacięcie a większość kobiet (na szczęście nie wszystkie uważa ze w aucie to trzeba jedynie dolewać paliwo i plyn do spryskiwaczy

    Dodano po 10 minutes:

    errata,
    Doczytalem ze jdnak nie chce yarisa. Z 147 nic nie ma ciekawego w warszawie i okolicach ale mam spaczony pogląd bo klimatronik musi być. Może gt akurat Ci podjedzie (na forum w dziale giedla jest kilka ciekawych) ale ze względu na mniejsza ilość drzwi auto jest mniej praktyczne niż 5 drzwiowa wersja 147
    Ostatnio edytowane przez pieta ; 05-03-2015 o 12:36 Powód: Dodano

  6. #16
    Użytkownik Romeo Avatar czosnek1802
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.9TD Alfa Romeo 147 1.9jtdm 16v
    Postów
    1,252

    Domyślnie

    Ja jezdze rocznie max 15-20tys km, dieslem, i nie narzekam. Na twoim miejscu celowal bym w wersje 150konne... Roznicy w spalaniu raczej nie zauwazysz, na autostradzie nawet na plus dla 16v, a jak bedziesz potrzebowal wyprzedzic lub poszalec to i przyda sie te 30koni wiecej Osobiscie wybralem rok temu 150konną wersje- nie żałuje. Jezdzilem tez 120konna, roznica jak dla mnie Duza.
    Lecz 150konnych jak na lekarstwo

  7. #17
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Toyota Auris
    Postów
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał czosnek1802 Zobacz post
    Ja jezdze rocznie max 15-20tys km, dieslem, i nie narzekam. Na twoim miejscu celowal bym w wersje 150konne... Roznicy w spalaniu raczej nie zauwazysz, na autostradzie nawet na plus dla 16v, a jak bedziesz potrzebowal wyprzedzic lub poszalec to i przyda sie te 30koni wiecej Osobiscie wybralem rok temu 150konną wersje- nie żałuje. Jezdzilem tez 120konna, roznica jak dla mnie Duza.
    Lecz 150konnych jak na lekarstwo
    Auto ma być po mieście bo przyznam że w trasie to ja nie byłem od nie pamiętam kiedy, wakacje raczej samolotem a rodzinę i znajomych mam w Warszawie więc to mi raczej nie potrzebne

  8. #18
    Użytkownik Rowerzysta Avatar BellaMia
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    POMORSKIE
    Auto
    Alfa Romeo MITO 1.4 TB MA 135 KM TCT + LPG, Rosso
    Postów
    291

    Domyślnie

    Cytat Napisał leonwwa Zobacz post
    Rzucili byście okiem na ten egzemplarz?
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-sup...C33999374.html
    Ze zdjęć za dużo nie wynika
    Aczkolwiek poducha kierowcy podejrzanie wygląda, bo ma inną fakturę nić cała reszta...
    Pozdrawiam....

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar esco1982
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    AR 166 3.0 V6 99r.,AR 147TI 1.6 TS 06r.
    Postów
    758

    Domyślnie

    Witam
    Podepnę się pod temat bo też poszukuję 147 ale wyłącznie 1.6 T.S.. Widzę że użytkownik BellaMia ma sokole oko więc jakbyś mógł spojrzeć na to ogłoszenie i napisać co pasuje a co nie to byłbym wdzięczny
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-1-6...C35815626.html

    Pzdr

  10. #20
    Użytkownik Rowerzysta Avatar BellaMia
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    POMORSKIE
    Auto
    Alfa Romeo MITO 1.4 TB MA 135 KM TCT + LPG, Rosso
    Postów
    291

    Domyślnie

    Dziękuję za uznanie...

    Do rzeczy:
    - dołożona listwa na klapie bagażnika - nieoryginalna,
    - dołożone czujniki parkowania (prawdopodobnie brzęczek tylko) - swoją drogą w dziwnym miejscu założone, ciekawe jak wskazują...
    - hak - niekoniecznie dobre rozwiązanie, ciekawe jak wygląda...
    - odchylona klapa bagażnika - duża szpara - w łączeniu ze zderzakiem - może tylko złudzenie na foto...
    - radio nieoryginalne, ciekawe czy działają przyciski funkcyjne w kierownicy - raczej nie....
    - wytarty brzeg lewy fotela kierowcy na siedzisku (przy takim przebiegu (obecnie mam podobny w jasnej tapicerce) trochę bardzo...
    - instalacja LPG za 1799 pln... ciekawe co włoży w tą instalacje, pewnie Valteca albo inny badziew i ile dołoży do niej ....
    - jest kod radia, tempomat, inne książki (ciekawe co jest w książce serwisowej....????) - pozytyw
    - mogę się mylić (bo kiepskie fotki), ale chyba dziurka na fotelu kierowcy (6 zdjęcie) oraz na kanapie tylnej po stronie pasażera (prawa) (zdjęcie nr 9) i chyba brud lub dziurka na fotelu pasażera przód (zdjęcie nr 6 i 8)
    - zdjęcia kiepskiej jakości jak na handlarza....

    Tyle spostrzeżeń na podstawie zdjęć, chyba się nie mylę....

    Pozdrawiam i życzę powodzenia przy poszukiwaniach i zakupie....

Podobne wątki

  1. Alfa GT_ Pomoc w wyborze
    Utworzone przez pavelius w dziale Warmińsko-mazurskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-05-2014, 02:43
  2. Pomoc w wyborze Alfa Romeo 156 do ok 8000zł
    Utworzone przez mbos w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 11-12-2012, 15:42
  3. Alfa 166 - pomoc w wyborze silnika
    Utworzone przez LukasVanElvis w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-10-2010, 09:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory