Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Ramka halogenu

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Tomekkk
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159 SW 1,9JTDm Q-Tronic
    Postów
    395

    Domyślnie Ramka halogenu

    Witam,

    Czy wymieniał ktoś z Was może ramki halogenów? U mnie niestety brzydko łuszczy się i odłazi chrom z obwódek. Jako, że pod koniec miesiąca planuję malowanie zderzaka, bo jest pełny odprysków, to chciałbym również kompleksowo wymienić wspomniane ramki i scudetto. O ile w przypadku scudetto w grę wchodzi tylko oryginał, tak nad ramkami halogenów zastanawiam się czy nie kupić z zamiennika. Czy montował ktoś z Was takie jak np. w poniższym linku?

    http://allegro.pl/kratka-atrapa-zasl...288599262.html

    Jeżeli tak to jak jest z ich odwzorowaniem oryginału? Ładnie pasują we wnękę zderzaka? Nie wiem po prostu czy jest sens dopłacać po 30zł/szt. do oryginałów.

    Będę wdzięczny za wszelkie info.

    Pozdrawiam,
    Tomek

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Bochnia
    Auto
    Alfa romeo 159
    Postów
    17

    Domyślnie

    Kolego da sie sciągnac cała okragła hromowana rameczke. Ściagnij ja przejedz grubym papierem sciernym pozniej o mniejszej granulacji zeby zniwelowac rysy i kup sobie srebrny sprey. Ppomaluj x2 i gotowe. Ja tak zrobilem i zaoszczedzilem 200zł. Mam nadzieje ze pomogłem pozdrawiam

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Tomekkk
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159 SW 1,9JTDm Q-Tronic
    Postów
    395

    Domyślnie

    Dziękuję za info. A mógłbyś zrobić zdjęcie jak to u Ciebie wygląda po takim zabiegu? Jestem bardzo ciekaw efektu jaki udało Ci się uzyskać.

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    Tomekkk, po tym jak moją Franczeskę zaatakował lis na autostradzie wymieniałem m.in. jedną ramkę dokładnie na taką jak z linku (ten sam sklep).
    Mam tylko takie foto, ale możesz zgadywać. Jedna jest ori, a druga zamiennik

    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2702a550bca2.jpg
Wyświetleń:	124
Rozmiar:	135.5 KB
ID:	166372  

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Tomekkk
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159 SW 1,9JTDm Q-Tronic
    Postów
    395

    Domyślnie

    Obstawiam, że ta ze strony kierowcy jest zamiennik. Jedyne po czym wnoszę, to po prostu zarówno ramka halogenu jak i kratka zderzaka wydają się być nowsze (połysk plastiku). Znając życie okaże się, że ze strony pasażera jest zamiennik

    W każdym bądź razie wielkie dzięki za foto! To rozwiało moje wątpliwości i zamawiam komplet 2 szt. z zamiennika. Nie ma chyba sensu przepłacać w tym wypadku za ori.

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomekkk Zobacz post
    Znając życie okaże się, że ze strony pasażera jest zamiennik
    Dokładnie, zamiennik jest od strony pasażera
    Kratki nie były wymieniane, a różnica w połysku to tylko kwestia oświetlenia.

    Ja kupiłem w sumie na próbę, ale teraz uważam, że nie warto przepłacać za oryginał Jest minimalna różnica w tym srebrnym ringu (jest trochę inaczej wykonany), ale możnaby ją dostrzec gdyby wymontować obydwie i położyć obok siebie może.

    Ja nie żałuje. Kupiłem też u nich mocowanie halogenu i prawe przednie nadkole i wszystko pasowało łącznie z otworami montażowymi w nadkolu.

    Cieszę się, że mogłem pomóc

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Tomekkk
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159 SW 1,9JTDm Q-Tronic
    Postów
    395

    Domyślnie

    Super, wielkie dzięki za info. Takiej opinii potrzebowałem

Podobne wątki

  1. [164] Ramka Halogenu
    Utworzone przez Xofer w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 26-06-2016, 09:01
  2. kratka halogenu
    Utworzone przez jose156 w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 24-02-2010, 15:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory