Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Temat: huczenie powyzej 60km/h

  1. #31
    Użytkownik Romeo Avatar kenobi
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    lubin
    Auto
    156 FL 2.4 20V Mjtd
    Postów
    860

    Domyślnie

    na opony tez patrzylem, sa w porzadku, tym bardziej, ze przekladalem inne komplety i tez zmian nie bylo ... temat nie do ogarniecia chyba ;/
    ..... powered by www.cinsoft.pl

  2. #32
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar 100P
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Kujawsko Pomorskie
    Auto
    AR GT 1.9 JTD DISTINCTIVE
    Postów
    489

    Domyślnie

    Cytat Napisał Msiek Zobacz post
    oponki moga byc wyzabkowane i tak bede huczec albo stare poprostu i to samo wiec skupil bym sie tu ja tak mialem i samo to ze trafily na tyl juz bylo ciszej a teraz sa nowe i jest idealnie
    też myśle, że to ta przypadłość. buczenie takie obiawia się przy mniejwięcej 50-60Km/h, nie jest to ciągłe wycie- jest ono raczej cykliczne. możesz sobie przyłożyć ręke do zewnętrznego brzegu bierznika- przejechać po nim dłonią. jeśli będziesz wyrażnie wyczuwał "schodki" to nic innego jak ząbkowanie. proponuje porównać z oponami na innym samochodzie. wygląda to tak:


  3. #33
    Użytkownik Romeo Avatar sebaaaaaaaa
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 1.9 JTD 105 KM Była Alfa Romeo 166 2.4 JTD Jest Alfa Romeo GT 1.9J
    Postów
    1,216

    Domyślnie

    Panowie powiedzcie mi czy jak by huczało od klocków bo są może za bardzo spasowane to jak bym skręcał to mogło by przestać huczeć ? Bo teraz mam tak ze jak delikatnie skręcę podczas jazdy w prawo to jest cisza a kto tylko wyprostuje koła wraca hałas :| Łozyska z przodu już miałem wymieniane wieć zostaje pewnie tył:| opony tez zmienione na zimowe i nadal to samo:| tylko teraz pytanie czy to wina łozyska czy może klocków ?? Pozdrawiam

  4. #34
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar badylek_4
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Była 156 1,9 JTD 8V w sedanie, obecnie jest Alfa FL 156 Sportwagon 1,9 JTD 16V 140 KM
    Postów
    101

    Domyślnie

    Hej w sobotę planuje wymienić łożysko koła przód strona prawa. Mam pytanie wie ktoś może jakim momentem trzeba przykręcić łożysko do zwrotnicy ?? Bo w eLearn'ie niestety ale nie znalazłem takiej informacji

Podobne wątki

  1. [156] szum podczas jazdy powyzej 60km/h
    Utworzone przez marciniooo w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-07-2014, 22:02
  2. Szum podczas jazdy powyzej 60km/h
    Utworzone przez marciniooo w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-07-2014, 20:46
  3. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 07-03-2012, 18:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory