Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Temat: 147 gruby projekt i milion pytań

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Ślask
    Auto
    AR 147
    Postów
    20

    Lightbulb 147 gruby projekt i milion pytań

    Hejka!
    Jako że w rodzinie zawitała piekna AR147 1.9JTD 2003r to postanowiłem ją troszkę zmienić

    1. czy moge załozyć przód poliftowy? wystarczy zmienic błotniki, maske i światła czy cos jeszcze?
    2. czy pod maske zmieści się 2.4 20v? Jaka skrzynia wtedy, jaki sterownik, co z półosiami ?
    3. może i jestem kamikaze ale chce mieć seelspeeda i biegi w kierownicy
    4. tył poliftowy to tylko sama klapa z połówkami lamp czy coś z błotnikami tez trzeba robić?
    5. czy do 147 bedzie pasował kolor pomarańczowy z fosusa RS? do tego czarna maska i czarny dach
    6. czy koła 19" wejdą ?

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar beriba
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    147 1.9 JTD 16V
    Postów
    1,305

    Domyślnie

    1. Przód FL nie pasuje do przed FL
    2. Nie liczyłbym że 2.4 się zmieści
    3. pytasz serio czy się zgrywasz? Nie ma opcji żeby do JTD wrzucić Selespeeda. O biegach w kierownicy zapomnij
    4. To zupełnie inne wycięcia na światła w części nadwozia której nie zmienisz
    5. Co kto lubi, ja uważam że to będzie wyglądać tragiczne ale to tylko moje zdanie
    6. Nie ma opcji. 18 na niskim profilu ledwo wejdą

    Wyryte rantem felgi

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    AR147 1,9JTDm
    Postów
    87

    Domyślnie

    Kupiłeś 147 przedlift, a chcesz z niego zrobić polift? Jest w tym sens?

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Ślask
    Auto
    AR 147
    Postów
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał beriba Zobacz post
    1. Przód FL nie pasuje do przed FL


    Wyryte rantem felgi
    były róznice w konstrukcji auta? w 156 i 166 da się ten zabieg zrobic bez problemów

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał vtztxpl Zobacz post
    Kupiłeś 147 przedlift, a chcesz z niego zrobić polift? Jest w tym sens?

    była okazja to grzech było nie zabrać belli do domu a że polift przód bardziej mi sie podoba to....

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar beriba
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    147 1.9 JTD 16V
    Postów
    1,305

    Domyślnie

    Lampy w polifcie są zupełnie inne więc zderzak, błotnik są zupełnie inne. I maska chyba tez inaczej profilowana jest

    Wyryte rantem felgi

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Ty tak na serio? Czy po prostu opijaliście auto ze szwagrem i w przypływie promili popełniłeś taki temat?
    Może najpierw sprawdź dokładnie stan techniczny a potem pytaj o rzeczy niemożliwe. Szybko licząc to potrzebował byś ponad drugie tyle na te zmiany ile dałeś za takie auto... Oczywiście chodzi tylko o te, które są wykonalne. Koła 19 do 147 wejdą. Tylko po co?
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 31-10-2015 o 16:39

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Ślask
    Auto
    AR 147
    Postów
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał beriba Zobacz post
    Lampy w polifcie są zupełnie inne więc zderzak, błotnik są zupełnie inne. I maska chyba tez inaczej profilowana jest

    Wyryte rantem felgi


    Tak to wiem, do zmiany jest maska, błotniki, lampy i zdeś, pytałem tylko czy cos jeszcze? Czy są jakies różnice w konstrukcji "ramy" inne mocowania błotników, czy lamp. Czy wystarczy wymienić tylko te rzeczy o których pisałem czy trzeba cos jeszcze, jak np. przedni pas


    co do silnika to chciałbym wiedzieć na 100% że nie wejdzie, bo "chyba" to za mało, w ASO twierdzili że do Seicento nie wejdzie 1.4 Tjet a tymczasem juz kilkanascie takich jeździ

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Ty tak na serio? Czy po prostu opijaliście auto ze szwagrem i w przypływie promili popełniłeś taki temat?
    Może najpierw sprawdź dokładnie stan techniczny a potem pytaj o rzeczy niemożliwe. Szybko licząc to potrzebował byś ponad drugie tyle na te zmiany ile dałeś za takie auto... Oczywiście chodzi tylko o te, które są wykonalne. Koła 19 do 147 wejdą. Tylko po co?

    Tak, całkiem poważnie i całkiem na serio, o kasę się nie martwie, bardziej o mozliwości techniczne zrealizowania tego co bym chciał....

    a to czy wsadzę w nią 2k czy 20k PLN jest mało ważne, wiesz jeden lubi blondynki a drugi jak mu nogi śmierdzą

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar beriba
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    147 1.9 JTD 16V
    Postów
    1,305

    Domyślnie

    19" wejdą? Chyba jak nadkola się poszerzy i na mega małym profilu. No ale to zabójstwo dla zawieszenia

    Wyryte rantem felgi

  9. #9
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Pytanie było czy wejdą Więc odpowiadam, że tak.
    To nie jest kwestia czy kolega ma pieniądze. Większość tych "planowanych" zmian nie ma racji bytu albo sensu. Ale jego auto i jego pomysły. Ilu tutaj już takich nie było... Potem znikały tematy szybciej niż się pojawiły.

  10. #10
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar stokrotka147
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    jawor
    Auto
    159 ti 1.9 150km jtdm Była 147 2.0 150km selespeed
    Postów
    128

    Domyślnie

    Przód pasuje widziałem jeden filmik na you tube ale co konkretnie trzeba zrobić to jestem zielony.
    Wątpię w to zebys znalazł takiegi magika zeby ci selespeed'a do klekota dał i nauczył go jeździć poprawnie jak nie ma kto tego zrobić przy ts.
    Tyl ti tylko chyba zderzak zmienisz.
    Co do koloru to jak chcesz mieć rs to sobie kup a do ali tyle kolorów pasuje ze szok a ty akurat wybrałeś mioim zdaniem najgorszy
    Tez planuje swoją zrobić na wiosnę ale to zależy od funduszy i od stanu podłogi bo silnik i tak kompletny do roboty

Podobne wątki

  1. [Sprzedam] [s] koszulki - dupia z gruby
    Utworzone przez ebol77 w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-06-2014, 21:22
  2. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-06-2011, 15:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory