Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy 12345678
Pokaż wyniki od 71 do 76 z 76

Temat: Dlaczego tak trudno dostać Alfe 159 Q4 z Q-tronickiem ?

  1. #71
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar 0prawca
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Koło... Krakowa.
    Auto
    AR BRERA 2.2 JTS FIAT STILO 1.9 JTDm 8V
    Postów
    212

    Domyślnie

    Cytat Napisał Technix Zobacz post
    Kobieta się pewnie mało ucieszy jak wezmę Brerę
    Skąd ja to znam...?

  2. #72
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    3miasto
    Auto
    Audi A6 C6 Avant 3.0 TDI S-line, Mazda CX-7 2.3 DISI Turbo
    Postów
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał 0prawca Zobacz post
    Skąd ja to znam...?
    Ja nie wiem co one z tym autem mają
    Dziś już usłyszałem że auto bardzo ładne ale że kupuję sobie "piczowóz" Na co zapytałem się czemu tak i czy moje czarne Audi całe w S-line to nie jest "piczowóz" to powiedziała że trochę też ale to jest jednak auto rodzinne a Brera to typowe auto "singla" no i niepraktyczne, bo jak zapakować wózek czy fotelik dla Młodego. Dodała że jeśli ona ma nim jeździć to całkiem spoko ale ja to trochę gorzej

    Jak zauważyłem to Brery w Ti również są unikatami. Jak myślicie czy później będzie prościej ją odsprzedać czy też będzie to droga przez mękę ?

  3. #73
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar 0prawca
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Koło... Krakowa.
    Auto
    AR BRERA 2.2 JTS FIAT STILO 1.9 JTDm 8V
    Postów
    212

    Domyślnie

    Cytat Napisał Technix Zobacz post
    Ja nie wiem co one z tym autem mają
    Dziś już usłyszałem że auto bardzo ładne ale że kupuję sobie "piczowóz" Na co zapytałem się czemu tak i czy moje czarne Audi całe w S-line to nie jest "piczowóz" to powiedziała że trochę też ale to jest jednak auto rodzinne a Brera to typowe auto "singla" no i niepraktyczne, bo jak zapakować wózek czy fotelik dla Młodego. Dodała że jeśli ona ma nim jeździć to całkiem spoko ale ja to trochę gorzej

    Jak zauważyłem to Brery w Ti również są unikatami. Jak myślicie czy później będzie prościej ją odsprzedać czy też będzie to droga przez mękę ?

    Szybka odpowiedź do tej wiadomości
    Też nie wiem co one z tym autem mają, ale przewiozłem ją kilka razy i stwierdziła, że coraz bardziej się jej ten samochód podoba (mam go od maja - ją od trochę wcześniej). Powodem jednak nie był ''piczowóz'' tylko, to że da się nią pocisnąć 230 km/h a moja królewna strasznie się o mnie boi... Ale tak jak napisałem wcześniej, jak jeżdżę zgodnie z przepisami, to już się jej podoba Co do jazdy w większej grupie osób, to mam jeszcze Fiata Stilo

    A co do ceny, to ja zauważyłem, że jak na razie to idą w górę

  4. #74
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Cytat Napisał 0prawca Zobacz post
    mam jeszcze Fiata Stilo
    Współczuję
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  5. #75
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    3miasto
    Auto
    Audi A6 C6 Avant 3.0 TDI S-line, Mazda CX-7 2.3 DISI Turbo
    Postów
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał 0prawca Zobacz post
    Też nie wiem co one z tym autem mają, ale przewiozłem ją kilka razy i stwierdziła, że coraz bardziej się jej ten samochód podoba (mam go od maja - ją od trochę wcześniej). Powodem jednak nie był ''piczowóz'' tylko, to że da się nią pocisnąć 230 km/h a moja królewna strasznie się o mnie boi... Ale tak jak napisałem wcześniej, jak jeżdżę zgodnie z przepisami, to już się jej podoba Co do jazdy w większej grupie osób, to mam jeszcze Fiata Stilo

    A co do ceny, to ja zauważyłem, że jak na razie to idą w górę
    Aha, czyli u Ciebie chodziło o kwestię bezpieczeństwa No u mnie z tym nie ma problemu, moja lubi jeździć szybciej no i wie zna mnie już parę lat no i odkąd się znamy miałem auta o większej mocy od 2.4JTDM czyli 210KM, jak teraz 266 i 233 U mojej to typowo wizja że to idealne auto do rwania dupeczek

    Bardziej mi chodzi o to czy Brery się sprzedają, bo jeśli ją kupię to pewnie pojeżdżę nią 3-4 miesiące i zmiana, tylko nie chciałbym się bujać z nią jak z CX-7 a sprzedać za tyle ile mnie będzie kosztowała razem ze sprowadzeniem i opłatami.

  6. #76
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar 0prawca
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Koło... Krakowa.
    Auto
    AR BRERA 2.2 JTS FIAT STILO 1.9 JTDm 8V
    Postów
    212

    Domyślnie

    Cytat Napisał Technix Zobacz post
    Bardziej mi chodzi o to czy Brery się sprzedają, bo jeśli ją kupię to pewnie pojeżdżę nią 3-4 miesiące i zmiana, tylko nie chciałbym się bujać z nią jak z CX-7 a sprzedać za tyle ile mnie będzie kosztowała razem ze sprowadzeniem i opłatami.
    Na to Ci nie odpowiem czy sie sprzedają. Ja nie zamierzam się tego pozbywać. Jestem zakochany w tym aucie. A co do dziwek... Patrzą i to jest fajne, a dla mnie fajne jest to, że bez względu na to jak one (te dziwki) nie wyglądają, to jestem pierwszy w tym aucie, którego nie będą miały - a ja zawsze lubię być pierwszy...

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 13-02-2012, 10:20
  2. wachacz poprzeczny tylni / latwo czy trudno
    Utworzone przez moreeek w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-03-2010, 22:33
  3. [146] Trudno kręcić kierownicą.
    Utworzone przez karol508 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-05-2008, 21:28
  4. 145 1,4 boxer strzela,gasnie,trudno odpalic
    Utworzone przez turek1601 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-03-2008, 14:53
  5. Czy trudno jest wymienić górny wahacz w 156
    Utworzone przez rafao3 w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-06-2007, 07:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory