Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Części zawieszenia i układów kierowniczych - PRS

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar Kamil10
    Dołączył
    05 2015
    Auto
    AR 166 3.0 220KM
    Postów
    153

    Domyślnie Części zawieszenia i układów kierowniczych - PRS

    Witam
    W poszukiwaniu za wahaczami i tulejami gumowymi do swojej 166 natknąłem się na ofertę wahacza dolnego tureckiego producenta PRS w strasznie okazyjnej cenie, bo tylko 155 zł za dolny wahacz, gdzie chcąc wymienić w dolnym wahaczu same tuleje gumowe to trzeba zapłacić za nie ok. 170zł pomijając koszt wymiany gum jeśli ktoś nie jest w stanie zrobić tego sam i nie wspominając o cenie za nowy wahacz jakiegoś dobrego producenta
    Jak wiadomo tańsze zamienniki potrafią nie trzymać wymiarów i są problemy z geometrią

    Miał ktoś może już styczność z częściami PRS? Cena bardzo niska tylko nie wiem czy warta późniejszych możliwych problemów z geometrią albo kolejną wymianą po przejechaniu "kilku" km

    Prosiłbym o opinie na temat tych części

  2. #2
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamil10 Zobacz post
    Witam
    W poszukiwaniu za wahaczami i tulejami gumowymi do swojej 166 natknąłem się na ofertę wahacza dolnego tureckiego producenta PRS w strasznie okazyjnej cenie, bo tylko 155 zł za dolny wahacz, gdzie chcąc wymienić w dolnym wahaczu same tuleje gumowe to trzeba zapłacić za nie ok. 170zł pomijając koszt wymiany gum jeśli ktoś nie jest w stanie zrobić tego sam i nie wspominając o cenie za nowy wahacz jakiegoś dobrego producenta
    Jak wiadomo tańsze zamienniki potrafią nie trzymać wymiarów i są problemy z geometrią

    Miał ktoś może już styczność z częściami PRS? Cena bardzo niska tylko nie wiem czy warta późniejszych możliwych problemów z geometrią albo kolejną wymianą po przejechaniu "kilku" km

    Prosiłbym o opinie na temat tych części
    Cena sama za siebie mówi. Tematów o wahaczach jest milion i wiadomo jakie warto kupić. Ale możesz być pierwszą osobą, która je przetestuje dla forum

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Lukas-182
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDm 552k DuckPower
    Postów
    464

    Domyślnie

    zieloo007 dobrze pisze - cena mówi sama za siebie. Ja przerabiałem temat tańszych zamienników i po kilku wymianach zawieszenia w 156 z uporem maniaka będę proponował tylko produkty TRW

Podobne wątki

  1. Wymiana tylnego zawieszenia. Jakie części użyć.
    Utworzone przez mellow w dziale 166
    Odpowiedzi: 102
    Ostatni post / autor: 05-11-2015, 12:27
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-12-2012, 01:56
  3. części do zawieszenia alfa romeo gtv 2.0 ts 1997 rok
    Utworzone przez viruskill w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-06-2012, 15:30
  4. [147 lub 156] Kompletna wymiana zawieszenia PORADA JAKIE CZĘŚCI
    Utworzone przez wojciech_marek w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-05-2011, 13:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory