Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Stabilizator wiem jaki czy obejdzie się bez sufmiarki?

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Alfa romeo 156
    Postów
    86

    Domyślnie Stabilizator wiem jaki czy obejdzie się bez sufmiarki?

    Witajcie zaglądając do faktur poprzedniego właściciela który serwisował Belle w Aso znalazłem wzmiankę o Drążku skrętnym tuż obok jest jego numer (51754198) Przeglądając internet po tym numerze znalazłem cały drążek z gumami o średnicy (22).
    https://www.autoczescionline24.pl/oe.../51754198.html
    Wygląda na to że takie gumy stabilizatora powinienem kupić ? Mam rację ?
    Dodam ze chciał bym kupić gumy (poliuretanowe)
    I teraz pytanie o średnice jaką muszę dobrać jak sądzicie ?
    22? czy 21 ?

    - - - Updated - - -

    I jeszcze jedno pytańie kieruje do was
    Powiedzcie co sądzicie o tym zestawie potrzebuje wymienić amorki tak aby rok pojezdziły.
    Czy kupie w kwocie 200 zł nowe ? Czy szukać używki prosił bym was o odpowiedź

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Sorry, nie jestem mistrzem gramatyki i ortografii. Ale jak czytam ,,SUFMIARKI" to ja Ciebie przepraszam. Sprzedaj alfę, kup słownik ...

    Zmierz ,,sufmiarką" i będziesz wiedział jaka średnica. Poza tym, po co pakujesz poliuretan jak chcesz amorki ,,nowe" za 200 pln kupić na rok? ( o ile kupisz w tej cenie cokolwiek nowego / sensownego / bezpiecznego )

    P.S. Na konia stykło, a na podkowy zabrakło? Żenua

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Alfa romeo 156
    Postów
    86

    Domyślnie

    Za tego typu bezsensowne odpowiedzi/uwagi to z góry dziękuję . Ale czuje się zaszczycony , że mogłem wysłuchać tak wyedukowanego człowieka który tak naprawdę przyczepil się błędu który jest dosyć mało istotny .I To że popełniony błąd był wynikiem słownika w tel. Suwmiarke się poprawnie pisze.
    A co do Mojego postu hmm prosiłem o wasze zdanie a nie o twoja zjeb.... opinie. Bardzo skromny inteligencie. Naucz się interpretacji zdań . Miłej edukacji .
    Co do śmiesznego końcowego zdania. Którym zakonczyłes swą jakże zacna wypowiedź . W konia wpakowałem ponad 2200zł w Ciągu 2 miesięcy a oszczędzić chce tylko i wyłącznie z powodu wyjazdu który był nie planowany .
    Tak więc podsumowując...
    Zachowaj swoje jakże trafne uwagi dla kogoś ze swojej półki . Czyli (Inteligentów) I powinieneś zastanowić się nad zmianą forum na (Gramatyczne ).
    Bo to forum jest dla osób które potrzebują porad. A nie ocen . (I znów interpretacja ohh)


    A WAS MOI DRODZY CHCIAL BYM PRZEPROSIĆ NAJMOCNIEJ ZA TEN INCYDENT .

  4. #4
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Cytat Napisał Swierzak Zobacz post
    Za tego typu bezsensowne odpowiedzi/uwagi to z góry dziękuję . Ale czuje się zaszczycony , że mogłem wysłuchać tak wyedukowanego człowieka który tak naprawdę przyczepil się błędu który jest dosyć mało istotny .I To że popełniony błąd był wynikiem słownika w tel. Suwmiarke się poprawnie pisze.
    A co do Mojego postu hmm prosiłem o wasze zdanie a nie o twoja zjeb.... opinie. Bardzo skromny inteligencie. Naucz się interpretacji zdań . Miłej edukacji .
    Co do śmiesznego końcowego zdania. Którym zakonczyłes swą jakże zacna wypowiedź . W konia wpakowałem ponad 2200zł w Ciągu 2 miesięcy a oszczędzić chce tylko i wyłącznie z powodu wyjazdu który był nie planowany .
    Tak więc podsumowując...
    Zachowaj swoje jakże trafne uwagi dla kogoś ze swojej półki . Czyli (Inteligentów) I powinieneś zastanowić się nad zmianą forum na (Gramatyczne ).
    Bo to forum jest dla osób które potrzebują porad. A nie ocen . (I znów interpretacja ohh)


    A WAS MOI DRODZY CHCIAL BYM PRZEPROSIĆ NAJMOCNIEJ ZA TEN INCYDENT .
    Hahahaha amorki za 200 zł i to komplet żeby rok pojeździły bo wyjazd wypadł Jedziesz z koksem jedziesz ... a wycieczki personalne zachowaj dla najbliższej rodziny, ja zza klawiatury cie w pysk za skakanie nie strzele, ale jakiś ,,śwagier" już może. I nie pisz ile ,,wpakowałeś" w samochód bo na razie nic o tym nie wiesz a te 2200 zł/ 2 miesiące to śmiech na sali. Nie stać cie, to chodź na piechotę. Wiesz co to jest bezpieczeństwo? Co chcesz kupić za 200 zł? Amortyzatory z gumy na 1 dzień? ( i to pewnie jeszcze komplet) Kup lepiej rower będzie bezpieczniej na drogach ....

  5. #5
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar andmurbud
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    świetochlowice
    Auto
    156 2.0 TS
    Postów
    264

    Domyślnie

    Zamiast kupować amory za 200 zł komplet to wolałbym zaspawać stare a tu masz alternatywe gum stab.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	01_max.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	33.3 KB
ID:	230561

  6. #6
    Bags
    Gość

    Domyślnie

    Świerzak po Twoich postach widać, że jesteś analogicznie do Twojego nicka zielony w tej materii, więc tym bardziej daruj sobie takie wycieczki personalne.
    Sebawroc ma rację w tym co mòwi i zwraca Ci uwagę na istotną kwestię bezpieczeństwa. A oszczędzając na niej, gdzie jeszcze średnio 100,- kosztuje ustawianie geometrii i zbieżności, to możesz skończyć na powązkach z kierownicą w dłoni. Tak też Twoje podejscie do tematu w takiej formie, pozostawia tutaj wiele do życzenia.
    Temat poliuretanów w zawieszeniu był już wielokrotnie wałkowany na tym forum w każdą stronę.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał andmurbud Zobacz post
    Zamiast kupować amory za 200 zł komplet to wolałbym zaspawać stare
    Niweiele na tym zyskasz a paradoksalnie więcej stracisz, bo siłą rzeczy zwichrujesz ustawienia kół i będzie Ci wcinać bieżnik na wewnętrznej połowie opony.
    Ostatnio edytowane przez Bags ; 24-06-2017 o 16:20

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Alfa romeo 156
    Postów
    86

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bags Zobacz post
    Świerzak po Twoich postach widać, że jesteś analogicznie do Twojego nicka zielony w tej materii, więc tym bardziej daruj sobie takie wycieczki personalne.
    Sebawroc ma rację w tym co mòwi i zwraca Ci uwagę na istotną kwestię bezpieczeństwa. A oszczędzając na niej, gdzie jeszcze średnio 100,- kosztuje ustawianie geometrii i zbieżności, to możesz skończyć na powązkach z kierownicą w dłoni. Tak też Twoje podejscie do tematu w takiej formie, pozostawia tutaj wiele do życzenia.
    Temat poliuretanów w zawieszeniu był już wielokrotnie wałkowany na tym forum w każdą stronę.

    - - - Updated - - -


    Niweiele na tym zyskasz a paradoksalnie więcej stracisz, bo siłą rzeczy zwichrujesz ustawienia kół i będzie Ci wcinać bieżnik na wewnętrznej połowie opony.
    O taka właśnie opinie mi chodziło więc nie ma żadnego problemu kupie droższe jeżeli tak trzeba . Zależało mi tylko na prostych opiniach . Tak jestem zielony w sprawie tej marki dlatego proszę o opinie ludzi którzy się na tym znają ,aczkolwiek nie pozwolę sobie na obrażanie mnie w taki czy inny sposób. I wchodzenie na kwestie funduszy.

    - - - Updated - - -

    Nie mówiąc o prostackich docinkach typu "na konia Cię stać a na utrzymanie już nie ?"

  8. #8
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Cytat Napisał Swierzak Zobacz post
    Nie mówiąc o prostackich docinkach typu "na konia Cię stać a na utrzymanie już nie ?"
    To nie prostacki docinek, tylko twoja intelektualna dolina nie pozwala zrozumieć ci przekazu, a piszesz ,,ą ę bułkę przez bibułkę". Nie masz na porządny zamiennik to samochód niech stoii pod domem pół roku. Lepsze to jak zakładanie śmiesznych tematów o kupnie amortyzatorów za 200 zł/komplet.



    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Alfa romeo 156
    Postów
    86

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebawroc Zobacz post
    To nie prostacki docinek, tylko twoja intelektualna dolina nie pozwala zrozumieć ci przekazu, a piszesz ,,ą ę bułkę przez bibułkę". Nie masz na porządny zamiennik to samochód niech stoii pod domem pół roku. Lepsze to jak zakładanie śmiesznych tematów o kupnie amortyzatorów za 200 zł/komplet.



    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
    Ale czy nie można prościej ?
    Wystarczyło abyś napisał żebym sobie darował takiej ceny zamienniki i było by po temacie jak normalna osoba a nie wskakujesz w temat z głupimi docinkami. Po co ? Gorszy dzień ? I poproszę Cię po raz 3 jak nie masz nic sensownego to daruj sobie swoje wypowiedzi.. szkoda Twojego zachodu i tak mam to w poważaniu .

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar www156
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    KR
    Auto
    159 1,9 M-JET 16v
    Postów
    930

    Domyślnie

    Nie przejmuj się docinkami milionerów co zakładają amortyzatory za 600 zł do auta za 4500. Po to forum żeby pytać bardziej obytych kolegów, ale jak widzisz o sensowną podpowiedz trudno. Swoją drogą włącz słownik przy pisaniu tekstu. Pozdrawiam.
    Byla 156 2,0 TS,
    była 156 2,4 20V
    była 156 1,9 16V
    jest 159 1,9 16V
    jest giulietta 2,0 IMOLA

Podobne wątki

  1. Stabilizator tył jaki luz powinien być ?
    Utworzone przez e5nio w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-01-2014, 17:25
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-07-2012, 16:51
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-06-2010, 19:36
  4. Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 08-02-2009, 01:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory