Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Przestała działać muzyka z USB

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    podkarpackie
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0 JTDm
    Postów
    335

    Domyślnie Przestała działać muzyka z USB

    Witam. Nie wiadomo dlaczego przestalo działać mi odtwarzanie muzyki z pendrive. Czy ktoś wie co mogę z tym zrobić?

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    Miałem to samo niedawno. Włożyłem innego pendrive. Zaczął normalnie odtwarzać. Włożyłem z powrotem tego właściwego i działa.

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    159 SportWagon 2,0 JTDm
    Postów
    37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Indigo Zobacz post
    Witam. Nie wiadomo dlaczego przestalo działać mi odtwarzanie muzyki z pendrive. Czy ktoś wie co mogę z tym zrobić?
    Jeśli tylko to nie działa to próbuj jak napisał dpar.
    Jeśli do kompletu mruga ci licznik przebiegu, nie działa wybieranie głosowe i komunikaty w nawigacji (o ile masz), to próbuj wykonać osiowanie proxy.
    Jeśli nie pomoże, to pozostaje wymiana centralki - węzeł telematyczny (jest pod radiem), który może być tani albo super drogi w zależności od numeru jaki masz.

  4. #4
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    Jeśli do kompletu mruga ci licznik przebiegu, nie działa wybieranie głosowe i komunikaty w nawigacji (o ile masz), to próbuj wykonać osiowanie proxy.
    W tym przypadku wystarczy czasem zrobić reset, to jest zgasić silnik, wyciągnąć kluczyk i poczekać kilkanaście sekund.
    U mnie niedziałanie którejś z funkcji Blue&Me połączone z mruganiem licznika przebiegu zdarza się średnio dwa razy w miesiącu.

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    podkarpackie
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0 JTDm
    Postów
    335

    Domyślnie

    Nic z powyższych. Po prostu nie działa pendrive i nie ma znaczenia jaki. Próbowałem już kilka. Na pewno dochodzi napięcie itp bo pendrive mruga ale nie chce grać.

  6. #6
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    A piosenki widzi?
    U mnie wyświetlało piosenkę, ale nie odtwarzało muzyki. Po chwili przełączało się na kolejną piosenkę.

  7. #7
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    Cytat Napisał Indigo Zobacz post
    Nic z powyższych. Po prostu nie działa pendrive i nie ma znaczenia jaki. Próbowałem już kilka. Na pewno dochodzi napięcie itp bo pendrive mruga ale nie chce grać.
    odlaczyc na chwile aku, lub wyciagnac odpowiedni bezpiecznik (juz nie pamietam ktory, na schematach z elearna ten ktory daje stale podtrzymanie rowniez przy wylaczonym kluczyku). to na pewno pomaga u mnie na mulenie np komendy glosowe z duzym opoznieniem i totalne przywiechy ktore po paru miesiacach bez resetu sa codziennoscia (tak sie dzialo na 2 roznych centralkach b&m jakue mialem ,jedna byla bez navi,obecna z navi).chyba tez wlasnie usb jak nie dzialalo mi to zawsze zaczynalo po takim resecie.

    u mni co chwile przestaje widziec pendrive(dziejevsievtak z roznymi jakie probowalem), czasem musze parokrotnie wlozyc i wyjac pena, innym razem czasem odpali sie przy odpaleniu silnika (zaznaczam czasem).

    mam tez wrazenie ze rozne jaja z usb przy b&m robia sie jak ma sie nieodpowiedni format mp3. oficjalnie supportowane sa do 192kbps staly bitrate. mialem mp3 ktore wywalaly centralke co ktorys raz, przekodowalem na 192k dalej, potem na wma i juz nie wywalaja centralki.

    generalnie to bardzo niedopracowany sprzet, dziwie sie ze przez lata produkcji nie doprowadzili tego do porzadku(nie bardzo chyba probowali). u siebie mam najnowsza wersje 5.6

Podobne wątki

  1. [159] Turbina przestała działać
    Utworzone przez JCK w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-05-2016, 19:31
  2. [159] Klima nagle przestała działać..
    Utworzone przez Mariusz AutoDS w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 07-08-2014, 18:32
  3. Zmieniarka przestała działać
    Utworzone przez dream166 w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-01-2014, 23:47
  4. Zmieniarka przestała działać
    Utworzone przez dragon910 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-07-2013, 20:43
  5. Klimatyzacja przestała działać (Air condition faile)
    Utworzone przez d0m1n1k_ w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-09-2012, 22:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory