Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Temat: Czy 15k za Alfe 159 to nie za mało?

  1. #41
    Użytkownik Świeżak Avatar ŁukaszKG
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Grzybowo k. Kołobrzegu
    Auto
    Alfa Romeo 159. 1.9 JTD.
    Postów
    109

    Domyślnie

    Ja swoja kupiłem po negocjacjach za 17. Po zakupie wymienilem wahacz górny. Teraz będzie do zrobienia turbina, potem dwumas i sprzęgło. W przyszłym roku planuje korektę lakieru, pomalowanie przedniego zderzaka bo jest poobijany i kilka innych rzeczy we wnętrzu bo z niektórych uchwytów schodzi farba. Auto kupiłem taniej ze świadomością,że trzeba w nie trochę włożyć. Ale auto jeździ cały czas i co jakiś czas coś w nim wymieniam i uważam,ze jest ok. Do ideału mu brakuje... ale mam czas żeby to zmienić można kupić auto taniej ale będzie trzeba włożyć dużo więcej niż w auto za wyższą cenę zakupu. Wyjdzie pewnie na to samo,ale szybciej będziesz się cieszyć autem .

  2. #42
    Użytkownik Rowerzysta Avatar adam.st
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków, Poland, Poland
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm
    Postów
    428

    Domyślnie

    Cytat Napisał quba Zobacz post
    Jest taki moment , że człowiekowi nerwy puszczają... Ja oddałem swoją 2,4 156 za ...2 tys
    156 jasne, jakbym sprzedawał to bym pewnie tyle dostałbym - dlatego pomimo zakupu 159, postanowiłem sobie potrzymać 156... Ale 159 za 5k? Wierzyć się nie chce, to mocno rozbita mogłaby tyle kosztować.. Ja powiem jeszcze raz, dałem 17.8 i nie jest to auto jak np. pisał dpar - oglądałem 2 miesiące ale w końcu trafiłem, w środku nie zarąbana, a nawet bardzo ładna, nie widać że ma ile ma, żadne błędy nie wyskakują, pod maską wszystko jak powinno być, spasowanie dobre, kupowałem ze świadomością że była delikatnie malowana ale nie oszukujmy się - lepiej jak sprzedający otwarcie powie co miało miejsce i wiem że była gdzieś tam lekko puknięta aniżeli brać niby bezwypadek i dowiedzieć się że ktoś dospawał 1/4 auta - to raz, dwa ciężko żeby auto nie miało gdzieś przerysowania czy jakiejś przygody, a stan był i jest bardzo dobry, autem z 4kkm zrobiłem i nie było problemów, w Zakopanem codziennie po mroźnych nocach -20 ten dizelek odpalał bez problemu. Wydaje mi się, że jednak dobrze trafiłem... W ten piątek jedzie do autka.pl na serwis no i zobaczymy co tam panowie znajdą

  3. #43
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    w środku nie zarąbana, a nawet bardzo ładna, nie widać że ma ile ma, żadne błędy nie wyskakują, pod maską wszystko jak powinno być, spasowanie dobre, kupowałem ze świadomością że była delikatnie malowana ale nie oszukujmy się - lepiej jak sprzedający otwarcie powie co miało miejsce
    Ale brałeś od prywatnego sprzedawcy, czy od handlarza?

  4. #44
    Użytkownik Rowerzysta Avatar adam.st
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków, Poland, Poland
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm
    Postów
    428

    Domyślnie

    Cytat Napisał dpar Zobacz post
    Ale brałeś od prywatnego sprzedawcy, czy od handlarza?
    Alfafun z Wrocławia - czyli w zasadzie handlarz, ale tylko alfami i zbiera dobre oceny raczej...

Podobne wątki

  1. [155] 2.0 8v T.S mało mocy
    Utworzone przez DJBisonus w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 30-09-2014, 05:35
  2. Jak kupić mało wadliwą alfe 156
    Utworzone przez qba_bzyku w dziale 156
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 02-06-2011, 20:07
  3. Wychłostac to mało !!!
    Utworzone przez QBA w dziale 166
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 19-08-2009, 19:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory