Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Temat: stelvio proxy gdzie jest moduł SGW

  1. #41
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2023
    Auto
    stelvio
    Postów
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    jeśli mogę przy okazji, polecam swoje bypassy - produkt nastawiony na bezproblemowość - gniazda Molexa, PCB zamawiam w Belgii, montowane przez moją firmę, każda sztuka przechodzi 800 testów przejścia/zwarcia/transmisji na automatycznym testerze (https://photos.app.goo.gl/XBxWxAtsde5F8sxf7) - nie to co w produktach chińskich czy garażowych (albo tych co mój dawny polski dystrybutor oferuje - jeszcze potrafili swego czasu dołączać bezczelnie moje instrukcje z moim logo a ludzie którzy od nich kupili i im nie działało uderzali do mnie po czym wychodziło że mają podróbkę...). Jest pudełko, instrukcja, zawsze jakieś wsparcie symboliczne jeśli potrzeba przy instalacji. Stąd cena musi być wyższa, no ale dla forumowiczów jest rabat 5% z kodem/kuponem Alfaholicy. Na priv/po kolożeńsku możnaby się też dogadać, jakąś lepszą cenę zrobić jakby co.

    W Giulii montaż jest banalny, w Stelvio problematyczny - tu jeśli ktoś chce zapinać tylko na diagnostykę a na codzień mieć bypass, mamy w ofercie przedłużacze wiązek SGW do Stelvio wystarczają 2 komplety 25cm, albo 1 komplet jeśli przeniesie się SGW przed radio i do niego zamontuje (za schowkiem na okulary). Cenowo może nie mega deal sie może wydawać, ale proszę mi uwierzyć, przedłużacze to bardzo pracochłonny produkt (2h pracy technika na parę). Na zestaw jakiś dodatkowy rabat też by mogę zrobić jakby co.

    Zapraszam do sklepu, gdzie też jest reszta moich produktów (wkrótce 3 nowe dla Giulii/Stelvio), no i parę części na retrofity też mam wystawione (coś jeszcze dojdzie z czasem)
    shop.stuff4car.com/pl/
    Przedłużacze, w tym kontekście dostępu do gniazda serwisowego pytałem, czy nie lepiej takie z kabelkiem zamiast kostki.

  2. #42
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,511

    Domyślnie

    Kostke wpinasz i zapominasz kabelki masz wpięte i tylko po dnie sie podlaczasz drugie obd gdzie musisz je gdzies zamontowac itp.

  3. #43
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawelbr Zobacz post
    Przedłużacze, w tym kontekście dostępu do gniazda serwisowego pytałem, czy nie lepiej takie z kabelkiem zamiast kostki.
    wiem o co było pytanie, ja tu o rozwiązaniu moim wspomniałem. Ja najbardziej polecam kostkę, ale jak ktoś nie żałuje i nie chce tracić pewnego dodatkowego bezpieczeństwa z posiadania SGW (np włam do auta i dorobienie kluczyka po OBD), to mam właśnie w ofercie przedłużacze - bypass SGW w takim Stelvio sobie montujesz za schwkiem, jak potrzebujesz diagnostykę aktywna to 1 torx i wyciągasz schowek, masz przedłużacze, wpinasz kostkę i działasz, ale na codzień jeździsz jednak z SGW.

    Co kto lubi.

    Kabelków ze złączem OBD ja bym nie wybrał szczególnie do Stelvio gdzie dostęp jest bardzo delikatnie mówiąc "uciązliwy" a czas potrzebny na założenie bypassu czy kabelka długi - tak wiec raz robisz na przedłużaczach a potem juz masz prosto.

  4. #44
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2023
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Stelvio
    Postów
    53

    Domyślnie

    U mnie okazało się, że są przedłużacze. Wyjąłem schowek pod pokrętłem na światła i moim oczom ukazała się metka stuff4cars. Nie wiem czy to poprzedni czy jeszcze poprzedni poprzedni właściciel ale chwała mu za to. Mogę sobie tylko wyobrazić, jak beznadziejny jest tam dostęp. A tak to sobie wypinam z SGW i podłączam swoją przedłużkę.

  5. #45
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    fuksiarz

Podobne wątki

  1. [MiTo] Oświetlenie kabiny - uszkodzenie - gdzie jest moduł?
    Utworzone przez pascalpoznan w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-05-2019, 22:08
  2. gdzie w poznaniu proxy zrobic?
    Utworzone przez kuba093 w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-08-2014, 17:51
  3. [159] gdzie jest moduł czujników parkiwania
    Utworzone przez deathringer w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-02-2014, 21:05
  4. [159] Moduł Blue&Me gdzie jest?
    Utworzone przez ulkrzyjafry w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-02-2013, 14:48
  5. Moduł komfortu. Gdzie jest?
    Utworzone przez Parzi w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-07-2010, 21:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory