Cześć, podepnę się pod temat ponieważ po części mam podobny problem, zaczęło się od mrugania pomarańczowej lampki w podsufitce od poduszki powietrznej po czym pojawił się błąd "airbag failure" po chwili zaczęły pojawiać się kolejne błędy takie jak czujniki parkowania czy "vehicle protection system not available" aż w końcu komputer zaczął wariować wszystko zaczęło migać zegary się zawieszały albo były w spoczynku mimo jazdy, komputer nie pokazuje temperatury na zewnątrz, często sama zapala się też lampka w podsufitce, jest problem ze zgaszeniem samochodu albo wyciągnięciem kluczyka tak jakby komputer się zawieszał i wszystko robił z opóźnieniem. Zacząłem sprawdzać wtyczki w puszce z bezpiecznikami i okazało się że po odpięciu wtyczki z jednym grubszym kablem problem ustępuje, szybko zorientowałem się że musi to być zasilanie do wzmacniacza bose bo przestały grać głośniki dla pewności odpiąłem wtyczki przy samym wzmacniaczu i faktycznie problem ustępuje a po podpięciu błyskawicznie się pojawia, piny na wtyczce są czyste, odkręciłem również ten wzmacniacz ale wszystko w środku wygląda jak nowe, dodatkowo w głośnikach z przodu od strony pasażera (syczek i średniotonowy w drzwiach) słychać jakieś dziwne zakłócenia więc sprawdziłem też wtyczki od tych głośników ale wszystko wygląda w porządku a po odpięciu samych głośników problem nie ustępuje, dodam jeszcze że jak auto dłużej postoi to po włączeniu zapłonu problem nie występuje od razu tylko po kilku minutach i im dłużej jadę tym komputer bardziej szaleje. Zdejmując boczek w drzwiach zauważyłem że jest tam moduł drzwi czy możliwe jest że sygnał do głośników przechodzi przez ten moduł i to z nim coś się dzieje? Może miał ktoś podobny problem?