Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Temat: [Stelvio] gdzie kupić albo wynająć Stelvio w tych czasach? Najlepsze oferty w Polsce.

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    5

    Domyślnie [Stelvio] gdzie kupić albo wynająć Stelvio w tych czasach? Najlepsze oferty w Polsce.

    Hej,

    szczęśliwie wynajmowałem świetnie wyposażone Stelvio 280KM Executive od końca 2018 roku za 1628zł netto (to aktualna kwota po zniżce 5% rok temu, pierwsze dwa lata były 5% drożej). To był najem + pełen pakiet serwisowy.
    Leasingodawca to Athlon. Niestety w tym roku dostałem ofertę nie do odrzucenia - przedłużenie za 2400-2500zł netto. Absurd, albo ktoś się połapał, że poprzednia oferta była za dobra.

    Myślę, że oddam to auto i wezmę nowy egzemplarz, również najem albo leasing. Może być to i to, mała różnica, wybiorę korzystniejszą opcję.

    Tak więc pytanie do osób które ostatnio wynajęły Stelvio albo kupiły - gdzie to robiliście i jakie oferty (albo rabaty) udało wam się dostać? Które salony oferują jakieś dobre zniżki? Wiem, że czasy się mogły zmienić od 2018 roku.
    Preferuję południe Polski (Kraków), ale właściwie mogę podjechać po auto gdziekolwiek. Ostatnio odbierałem z Carserwis w Warszawie.

    Pozdrawiam i z góry dzięki!

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Ja ostatnio zamawiałem Stelvio Q wysłałem do 3 miejsc.
    Najlepszą ofertę dostałem w Lublinie w Torino, u Michała Machula, nie przeszkadzało mu też sam leasing sobie ogarnę, bo akurat się tym zajmuje. W innych miejscach rabat był z ich finansowaniem, ale i tak parę tys. gorszy. Jak coś to pisz na priv to powiem jakie rabaty mi proponowano

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar Neroslaw
    Dołączył
    05 2021
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    Stelvio Veloce 2.0 280 KM
    Postów
    52

    Domyślnie

    Także polecam Torino w Lublinie, dostałem największy rabat, parę dosyć kosztownych gratisów "na zachętę", poza tym całość (leasing, ubezpieczenia) załatwiana mailowo: żadnych problemów. Handlowiec p. Kamil zawsze gotowy do wyjaśnienia nurtujących mnie tematów lub pomocy.

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    U Michała Machula kupiłem auto ze stocku z niezłym rabatem(ok 19% na świeże auto). Na auta do produkcji już mniejszy oferował. Żadnych gratisów nie oferował, mało tego auto przy odbiorze nieumyte i wybrakowane.
    Leasing zewnętrzny w PKO, te które salon oferował dość niekonkurencyjne.
    Na auto do produkcji największy rabat dostałemu p. Anny Siembiedy z Ganinexu (18%).
    Było to na przełomie czerwca/lipca.
    2021 Giulia Veloce Ti Trofeo White
    ex:
    2018 Giulia Veloce Misano Blue
    2006 159 SW Blu Oltremare

  5. #5
    walgreen
    Gość

    Domyślnie

    18% to nie jest jakiś mega rabat biorąc pod uwagę ostatnie podwyżki

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Ty tak serio? Ile by mieli dawać - 30%? 18% to jest więcej, niż bym się spodziewał i raczej maksimum, jakie mogą dać na coś poniżej Q.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    5

    Domyślnie

    Dla porównania co jest "możliwe". Moje aktualne auto było wg katalogu warte 247k brutto (w 2018). Mój leasingodawca zapłacił za niego 190k brutto - mam fakturę i te wartości, bo potrzebowałem do ubezpieczenia. Oczywiście dlatego, że kupił flotę 30 aut, ale still, widać jaka jest marża w samym salonie. Więc tak, ok. 18% dla indywidualnego klienta wydaje się sensowne.

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Jeśli to było 30 takich samych konfiguracji, to pewnie FCA dorzuciło coś od siebie.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  9. #9
    walgreen
    Gość

    Domyślnie

    Chodziłem ostatnio za tematem i przychodząc z ulicy do nieznajomego mi salonu (oczywiście zdalnie) dostawałem takie coś bez wstępnych negocjacji. Oczywiście nie była to konfiguracja bazowa. Kontaktowałem się z salonami z całej Polski. Więc jeśli ktoś mi proponuje 18% względem cennika na dzień dobry, to znaczy, że mają jeszcze trochę zapasu

  10. #10
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał walgreen Zobacz post
    Chodziłem ostatnio za tematem i przychodząc z ulicy do nieznajomego mi salonu (oczywiście zdalnie) dostawałem takie coś bez wstępnych negocjacji. Oczywiście nie była to konfiguracja bazowa. Kontaktowałem się z salonami z całej Polski. Więc jeśli ktoś mi proponuje 18% względem cennika na dzień dobry, to znaczy, że mają jeszcze trochę zapasu
    Wszystko executive, ale różne konfiguracje - kolory, felgi, dodatki.

    Cytat Napisał walgreen Zobacz post
    Chodziłem ostatnio za tematem i przychodząc z ulicy do nieznajomego mi salonu (oczywiście zdalnie) dostawałem takie coś bez wstępnych negocjacji. Oczywiście nie była to konfiguracja bazowa. Kontaktowałem się z salonami z całej Polski. Więc jeśli ktoś mi proponuje 18% względem cennika na dzień dobry, to znaczy, że mają jeszcze trochę zapasu
    To gdzie dostałeś lepszy niż 18%?

Podobne wątki

  1. stelvio proxy gdzie jest moduł SGW
    Utworzone przez marekkoczta w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 28-07-2023, 15:13
  2. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  3. [STELVIO] Dlaczego Stelvio, a nie Stinger?
    Utworzone przez zukowski w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 07-08-2019, 19:39
  4. [Giulia] Wyniki sprzedaży w Polsce 2017 (Giulia, Stelvio i reszta FCA)
    Utworzone przez Belfer w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 171
    Ostatni post / autor: 23-03-2018, 07:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory