Witajcie!

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem AR 159 1.9 JTDm (niestety nie udało się znaleźć odpowiedniej TBi, ale i tak zadowolenie jest wielkie - bo równie zacnie prezentuje się w/w furmanka).

O samochodzie marzyłem od dawna i wiedziałem, że przyjdzie w końcu dzień, w którym będę mógł wsiąść za stery (moim zdaniem) jednego z najpiękniejszych sedanów jakie ludzkość widziała.
Jak wspomniałem, samochód chodził mi po głowie tak długo, że byłem przekonany, iż w końcu go kupię, w związku z czym już dawno temu, zanim w ogóle było mnie stać na dobry egzemplarz wiedziałem: co chciałbym przy samochodzie zrobić - co dołożyć, co usunąć i jak usprawnić, aby pamiętać go do końca życia i czerpać przyjemność z samego patrzenia na niego.

W związku z powyższym, spodziewajcie się pytań z mojej strony, bo lista rzeczy do zrobienia z każdym dniem się wydłuża. Mam również nadzieję, że po ogarnięciu wszystkiego, sam będę w stanie pomagać nowym forumowiczom w dopieszczaniu swoich tapczanów, żeby wyglądały jak milion dolców - wszak im więcej ładnych samochodów na ulicy tym lepiej, a tym bardziej - im więcej zadowolonych posiadaczy tychże perełek, tym mniej smutnych frustratów

Mieszkam w mieścince i wdzięcznej nazwie Myszków (woj. Śląskie). Jeśli przeczytają to osoby z tychże okolic (np. Częstochowa, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza), chętnie spotkam się na wymianę uwag i równie chętnie skorzystam z rad bardziej doświadczonych kolegów. Przejażdżka też mile wdziana w granicach możliwości!

Kończę przydługie przywitanie, życzę miłej sobótki, szerokich i bezpiecznych dróg oraz żeby zawsze fury bezpiecznie (i bezproblemowo) dowiozły dupy do celu!

Pozdrawiam