Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Imitacje nowych przednich swiatel nie dzialaja

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2022
    Auto
    Alfa Romeo mito
    Postów
    3

    Angry Imitacje nowych przednich swiatel nie dzialaja

    Witam musialem kupic nowe swiatla do mojego mito niestety orginalow nie produkuja i dali mnie zamienniki swiatla dotarly lecz tu sie zaczyna problem wtyczki sa inne zamowilem adapter lampy sa h7 ja orginalne mam ds1 czyli xenony adapter dotarl podlaczylem i nic diody led do swiatel dziennych nie dzialaja wlanczaja sie tylko jak wlacze dlugie jedynie co sie swieci to swiatla od migaczy pomyslalem ze kupie canbusa niestety po podlaczeniu canbusa to jeszcze gorzej nic nie dziala

    Nie jestem zbyt mechanikiem prosze o pomoc bo za 2miesiace mam przeglad a bez swiatel to lipa

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Silesia
    Auto
    156
    Postów
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kajetan30 Zobacz post
    Witam musialem kupic nowe swiatla do mojego mito niestety orginalow nie produkuja i dali mnie zamienniki swiatla dotarly lecz tu sie zaczyna problem wtyczki sa inne zamowilem adapter lampy sa h7 ja orginalne mam ds1 czyli xenony adapter dotarl podlaczylem i nic diody led do swiatel dziennych nie dzialaja wlanczaja sie tylko jak wlacze dlugie jedynie co sie swieci to swiatla od migaczy pomyslalem ze kupie canbusa niestety po podlaczeniu canbusa to jeszcze gorzej nic nie dziala

    Nie jestem zbyt mechanikiem prosze o pomoc bo za 2miesiace mam przeglad a bez swiatel to lipa
    Tak z ciekawości dlaczego kupiłeś zamienniki a nie na przykład używane oryginały? Podejrzewam że tutaj nic poza zmianą na takie lampy jakie były nie pomoże. Chyba że w komputerze zmienisz programem lampy na zwykłe i zrobisz osiowanie, ale szanse są marne. Oddaj te zamienniki i kup używki z ksenonem.
    Lancia Lybra SW 2.4 JTD 136KM była
    Lancia Lybra SW 2.4 JTD 140KM była
    Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTDM 175KM była
    Lancia Delta 2.0JTDM 165KM była

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2022
    Auto
    Alfa Romeo mito
    Postów
    3

    Domyślnie

    Szukalem uzywanych orginalow lecz Nie znalazlem wszyscy co Mieli uzywane maja ta sama wtyczke co zamienniki dodam ze mieszkam w holandi i naprawde ciezko tu znalesc orginaly

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    159 2.4 jtdm
    Postów
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kajetan30 Zobacz post
    Szukalem uzywanych orginalow lecz Nie znalazlem wszyscy co Mieli uzywane maja ta sama wtyczke co zamienniki dodam ze mieszkam w holandi i naprawde ciezko tu znalesc orginaly
    Z jakiego powodu wymieniałeś lampy?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Silesia
    Auto
    156
    Postów
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kajetan30 Zobacz post
    Szukalem uzywanych orginalow lecz Nie znalazlem wszyscy co Mieli uzywane maja ta sama wtyczke co zamienniki dodam ze mieszkam w holandi i naprawde ciezko tu znalesc orginaly
    Mogłeś poszukać w Polsce na znanym portalu aukcyjnym, druga sprawa są firmy które handlują tylko częściami do grupy fiata i maja dobre ceny, przesyłka do Holandii nie jest aż taka droga.
    Lancia Lybra SW 2.4 JTD 136KM była
    Lancia Lybra SW 2.4 JTD 140KM była
    Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTDM 175KM była
    Lancia Delta 2.0JTDM 165KM była

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2022
    Auto
    Alfa Romeo mito
    Postów
    3

    Domyślnie

    Poniewaz orginaly to zarowki ds1 2lata temu przy apk musialem wymienic oby dwiezarowki poniewaz swiecialy roznymi kolorami tak wiec w garazu mnie to wymienili ale zeby zrobic to poprawnie to raczej nie wiedzieli jak bo wciskali lampy na sile i powyginali tak pineski ktore powinny trzymac zarowke ze nieda ich sie juz doprowqdzic do stanu dobrego najgorsze to ze skaplem sie dopiero w tym roku jak lampki zaczely wypadac spontanicznie z soczewek

    - - - Updated - - -

    O kase nie chodzi za imitacje tez dalem 500eu jak masz znane jakies polskie firmy chetnie bym napisal do nich bo tu w holandi to dramat a zalezy mnie zeby to zrobic poniewaz kobieta jezdzi tym autem z dzieckiem

    Dzieki serdecznie

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Silesia
    Auto
    156
    Postów
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kajetan30 Zobacz post
    Poniewaz orginaly to zarowki ds1 2lata temu przy apk musialem wymienic oby dwiezarowki poniewaz swiecialy roznymi kolorami tak wiec w garazu mnie to wymienili ale zeby zrobic to poprawnie to raczej nie wiedzieli jak bo wciskali lampy na sile i powyginali tak pineski ktore powinny trzymac zarowke ze nieda ich sie juz doprowqdzic do stanu dobrego najgorsze to ze skaplem sie dopiero w tym roku jak lampki zaczely wypadac spontanicznie z soczewek

    - - - Updated - - -

    O kase nie chodzi za imitacje tez dalem 500eu jak masz znane jakies polskie firmy chetnie bym napisal do nich bo tu w holandi to dramat a zalezy mnie zeby to zrobic poniewaz kobieta jezdzi tym autem z dzieckiem

    Dzieki serdecznie
    Proszę bardzo, sprawdzona firma z dobrymi cenami: wyszukaj w google: FHU "ZAAK" Kobiór z doświadczenia proponuje tam zadzwonić i dopytać bo nie wiem czy odpisują na maile. Tutaj masz na allegro za 1800zł komplet w bdb stanie oryginały z przetwornicami oraz żarnikami wersja europejska (na jednej z fotek masz wizytówkę) : https://allegro.pl/oferta/alfa-romeo...ne-11849001737
    Ostatnio edytowane przez spoker ; 11-04-2022 o 19:26
    Lancia Lybra SW 2.4 JTD 136KM była
    Lancia Lybra SW 2.4 JTD 140KM była
    Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTDM 175KM była
    Lancia Delta 2.0JTDM 165KM była

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar DmX
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Mito QV
    Postów
    627

    Domyślnie

    piękna historia o fachowości naprawiaczy aut bo trudno takich nazwać mechanikami.

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Silesia
    Auto
    156
    Postów
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał DmX Zobacz post
    piękna historia o fachowości naprawiaczy aut bo trudno takich nazwać mechanikami.
    To samo miałem napisać ale już nie miałem serca dopiekać koledze jeszcze bardziej. Może jak kupi te nowe lampy to wyciągnie wnioski i zmieni mechanika bo to co zrobili to woła o pomstę do nieba.
    Lancia Lybra SW 2.4 JTD 136KM była
    Lancia Lybra SW 2.4 JTD 140KM była
    Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTDM 175KM była
    Lancia Delta 2.0JTDM 165KM była

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-05-2020, 09:36
  2. [159] Spryskiwacze reflektorow nie dzialaja!!!
    Utworzone przez Buflo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 19-09-2014, 09:03
  3. Przerobka przednich swiatel
    Utworzone przez lolecki w dziale GT
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 19-03-2014, 16:49
  4. regulacja swiatel przednich
    Utworzone przez bsq w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-01-2012, 15:53
  5. [166] Zepsuta regulacja przednich swiatel ksenonowych
    Utworzone przez Michal166 w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-03-2008, 09:00

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory