Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: 1. czujniki parkowania wygłupiają sile. 2. przedłużenie gwarancji ?

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Cytat Napisał Giorgio Zobacz post
    Okazalo się ze ta gwarancja to "polisa ubezpieczeniowa" od firmy Allianz. I razem z vatem 1310 euro. Dużo wykluczeń... więc nie wziąłem. nie bee się wykłócał z Allianz co do pokrywania kosztów bo zawsze się z nimi przegra. Masz racje Abcar...to nie "spina" się. Dzięki za komentarz. Tobie pewnie Alfą by przedłużyła co jest lepsze niż z kompani ubezpieczeniowej. Alfą nie ma programy na ponad 5 lat ani w Niemczech ani w Austrii.
    a Ty myślisz że to co miałeś 2-5 lat to było coś innego. same wykluczenia, ani lakier, ani zużycie skóry, ani jak obłazić Ci będzie dajmy na to kiera czy lampa zmatowieje itp. to tylko działa na typową usterkę.

    Co do PDC, może wgrali Ci soft 5.6 do PDC (taki z końca 2018r), z nim powinni wgrać ABS do minimum 8401 (lub 8541 jeśli masz ACC), updaty radia, liczników itp, bo potem jakieś martwe strefy nie pipkają czy inne drobiazgi nie działają.

    Te nowsze PDC wyłączają się jak masz P lub N, dopiero jak dasz D lub R się aktywują. IMHO dobre bo np w garażu nie piszczy jak tylko wejdę coś grzebać (a ja akurat grzebię w proxi), przydaje się też jak np zatrzymasz się i chwilkę na kogoś czekasz z włączonym silnikiem - też nie denerwuje.

  2. #12
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Te nowsze PDC wyłączają się jak masz P lub N, dopiero jak dasz D lub R się aktywują. IMHO dobre bo np w garażu nie piszczy jak tylko wejdę coś grzebać (a ja akurat grzebię w proxi), przydaje się też jak np zatrzymasz się i chwilkę na kogoś czekasz z włączonym silnikiem - też nie denerwuje.
    A nie rzuciło Ci się w oczy żeby tak coś przeprogramować, żeby PDC się dezaktywował jak samochód ma prędkość 0km/h ale wciąż jest na D/R?
    Chyba bym tak wolał mieć żeby nie jęczało jak za blisko (a to wcale nie musi być tak bardzo blisko) do kogoś podjadę na skrzyżowaniu.
    Ok, rozumiem, że wtedy jak ktoś zacznie cofać to mi alarm nie zadziała ale oczy jeszcze mam żeby takie coś zauważyć.

  3. #13
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    nie ma takiego ustawienia w proxi, całe działanie jest zaszyte w firmwarze PDC którego nie mam kodu/ustawień kompilatora/dokumentacji żeby grzebać i robić swoje wersje

  4. #14
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    nie ma takiego ustawienia w proxi
    O tą informację mi chodziło, dzięki.

Podobne wątki

  1. Przedłużenie gwarancji
    Utworzone przez ignacy w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 15-03-2021, 13:39
  2. Przedłużenie gwarancji
    Utworzone przez Capone w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 01-09-2020, 14:49
  3. Stelvio przedłużenie gwarancji do 5 lat i 75tys km
    Utworzone przez lucas147GTA w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10-06-2019, 17:34
  4. [Giulia] Przedłużenie gwarancji
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 11:55
  5. [159] Przedłużenie gwarancji na Alfa Romeo 159
    Utworzone przez por.Jaszczuk w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-06-2014, 09:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory