Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Nowy zakup

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2023
    Auto
    Giulietta 2.0 jtdm 140
    Postów
    3

    Domyślnie Nowy zakup

    Cześć wszystkim. Dzisiaj się stałem właścicielem Giulietty i mam parę pytań.

    1. Jak działa tempomat? Włączam on i co dalej? Pojawia się lampka że tempomat włączony ale auto zwalnia? Jest na to jakiś sposób?
    2. Jak zrobić by mój telefon się sparował z autem? Tel nie wyszukuje samochodu. Próbowałem parować jakoś przez auto ale bez sukcesu.
    3. Na samym środku deski rozdzielczej pod szyba. jest coś jakby schowek. Znaj. Wydaje mi się że jest popsuty przycisk i się nie otwiera. Jest to jakiś schowek czy cos innego? Czy po prostu atrapa?
    4. Trzeszczą siedzenia i ogólnie plastiki w środku. Ten model tak ma i trzeba się przyzwyczaić?

    A tak w ogóle to świetne auto. Trzyma się świetnie drogi, dynamiczne i piękne

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2020
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Giulietta 1.4 170KM / Uno 0.9 39KM
    Postów
    5

    Domyślnie

    Ad. 1 W instrucji na str. 83 jest dokładnie opisane, ale w skrócie po włączeniu przytrzymaj dźwignię w górę przez około sekundę. Żaden komunikat się nie pojawi, ale tempomat powinien działać.
    Ad. 2 masz na kierownicy logo Windowsa? Jak je naciskasz auto coś do ciebie mówi?
    Ad. 3 była opcja wysuwanego ekranu, ale to powinien się on sam wysuwać. Jeśli twoje radio ma swój wyświetlacz, to pozostają dwie opcje: albo masz możliwość podłączenia dedykowanej navi od TomToma - taki srebno-czarny przycisk na schowku i wtedy schowek nie jest schowkiem, a trzecia opcja to schowek. Mógłbyś podesłać zdjęcie jak to u ciebie wygląda?
    Ad. 4 u mnie plastiki w drzwiach kierowcy trochę trzeszczą

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2023
    Auto
    Giulietta 2.0 jtdm 140
    Postów
    3

    Domyślnie

    1. Ogarnąłem to dzisiaj
    2. Mam. Gada coś po francusku (auto było sprowadzone) i pokazuje się na radiu blue&me voice bodajze.
    Zdjęcie tutaj. Robiłem po ciemku. Przycisk jest ale chyba popsuty bo nic się nie otwiera.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG20230115180823.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	43.6 KB
ID:	285918

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeCZ
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Giuelitta 2.0JTDm 2011, Rover Mini 1275 1991
    Postów
    519

    Domyślnie

    2) Musisz wejść do menu komputera i tam dać w ustawieniach parowanie z komórką, dopiero wtedy wyświetla pin który możesz wbić jak go odnajdzie twoja komórka. Polecam zerkać do instrukcji obsługi. Na forum też jest wątek o zmianie języka Blue&Me na polski, poszukaj

    3) To na desce nie jest przycisk, ale taki slot do dedykowanej nawigacji, którą można było kupić z autem, jak pisał kolega. Bolec mocowania wsuwał się do środka, tak to wygląda:
    https://www.forum.alfaholicy.org/zal...908_115756.jpg

    4) fotele nie, ale plastiki drzwi i środkowego tunelu lubią trzeszczeć, można się pobawić i podkleić ne czymś
    Ostatnio edytowane przez MikeCZ ; 15-01-2023 o 21:41
    Toyota Corolla TS 1.8 2023, Rover Mini 1991 1275
    Ex: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm 2011, Alfa Romeo 164 2.0 V6TB 1995, Honda Civic VIII 1.8, Seat Leon ST FR 1.4TSI 2017, Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 2007 berlina, Fiat Stilo 1.4 MW 2007

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2023
    Auto
    Giulietta 2.0 jtdm 140
    Postów
    3

    Domyślnie

    Problem w tym że dałem parowanie z komórką i pin się wyświetla ale mój telefon nie widzi samochodu. Nie wiem czemu. Instrukcje dopiero ściągnę na kompa jutro bo nie dostałem jak kupiłem.

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2020
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Giulietta 1.4 170KM / Uno 0.9 39KM
    Postów
    5

    Domyślnie

    Być może pomoże skasowanie danych poprzedniego użytkownika w Blue&Me: main(logo słuchawki) na kierownicy, przejść do Settings\User Data\Delete users.
    Nie wiem, czy to pomoże, ponieważ ja to od razy u siebie zrobiłem i nie sprawdzałem, czy się podłączy bez kasowania.

Podobne wątki

  1. [GTV] Nowy zakup - moja 3.0 GTV
    Utworzone przez DarekK w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-12-2015, 02:29
  2. [147] Nowy zakup, niespodziewane problemy
    Utworzone przez zlotk0 w dziale 147
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 22-11-2015, 21:27
  3. nowy zakup i co dalej?
    Utworzone przez bugan3 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 04-08-2009, 20:26
  4. Nowy zakup 156 i problemy
    Utworzone przez rudiszubert w dziale 156
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 19-07-2009, 16:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory