Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Temat: Czy KIA Stinger po Alfie Stelvio zadowoli?

  1. #11
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2022
    Auto
    Giulia
    Postów
    124

    Domyślnie

    Stinger ma bogatsze wyposażenie i V6, ale gorzej się prowadzi. Giulia/Stelvio 2.0 brzmi przy tym jak odkurzacz, a dźwięk silnika sporo jednak zmienia w odczuciach z jazdy.

  2. #12
    Użytkownik Świeżak Avatar Abacar
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    147, 1.6, 105 km, 2005/2006 disti.5d--ar159tbi-2010Ti, Giulia 200km Btech
    Postów
    107

    Domyślnie

    jeździłem Stingerem, mam Giulie.
    dlaczego? koszt => efekt.
    na próbnych jezdzilem giulia 280 km i stingerem, zabij nie pamietam 2.0, al eile to miało koni? pewnie podobnie.
    do rzeczy, kia fajna, pozycja za kierownicą i środek super, pasuje. Lubię takie osadzenie, nie cierpie tabloidozy (dlatego mercedesa odrzuciłem). media: na plus kia, czemu? responsywność intuicyjne sterowanie itd. materiały, porównywalne, te w alfie mi bardziej pasowały. Funkcjonalność na plus kia, giulia nie jest wygodna dla rodziny z dzieckiem, małe drzwi pakowanie córki w fotelik zapinanie, lepiej w kia, o bagażniku co do pojemności w obu jest ok, w giuli masakra załadunek.
    prowadzenie: kia mniej precyzyjne ale ok, lag skrzyni w giuli na ustawionym trybie dynamiczny super na race kozak, na prawie każdym ok, kia no też ok ale mam wrażenie że gorzej. Zbieranie sie podobne, ala chyba lepsza, układ kierowniczy alfa zdecydowanie ma układ który mi pasuje gokard, serio prowadzi się super, w urwia esp/i wszelkie kontrole, ale ogólnie czujesz lekkość i precyzje w kijance tego nie było. Ekonomia na plus kia alfa daleko daleko, na obu zrobilem bak i majac na uwadze ze giulia 52litry kia wiecej to na koreanczyku zrobilem dużo więcej km.
    wybralem alfe bo mi sie podobała
    bo sie lepiej prowadzi
    *dynamika podobna
    bo miałem 4 alfy ale to bez znaczenia, kia była droższa a alfa którą trafiłem miała b. dobrą ofertę zbierając plusy i minusy wybralem giulie i jestem szcześliwy.
    twoje stelvio zejdzie na pniu za ile nie wiem, ale zejdzie obserwując rynek
    weź się przejedz stingerem!
    a i nie powiedziales ile tam was w domu jest bo to pod jakie potrzeby trzeba myśleć

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  2. [Giulia] Czyżby KIA Stinger to konkurencja dla Giulii ?
    Utworzone przez treboR L w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 141
    Ostatni post / autor: 09-12-2021, 13:38
  3. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 03-10-2021, 07:44
  4. [STELVIO] Dlaczego Stelvio, a nie Stinger?
    Utworzone przez zukowski w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 07-08-2019, 19:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory