Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Radio z androidem do 159

  1. #11
    ZBANOWANY Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Zamość
    Auto
    A.R 159 Ti 2.0 16V 2010r
    Postów
    1,046

    Domyślnie

    Tylko czy taki sam wzór jak reszta dekorów. U mnie np jest szczotkowane aluminium.

    Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  2. #12
    Użytkownik Świeżak Avatar mcrace
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo 159 - Diavolo Rosso - 3.2 V6, Q4, AF40
    Postów
    42

    Domyślnie

    a to już ciężko mi powiedzieć - ja miałem prążki wzór MT620, to bez problemu tunel środkowy i kierownicę kupiłem.

    Robiłem swoją drogą zmianę w drugą stronę, bo kupiłem ramkę pod navi, żeby skorzystać z pomysłu [MENTION=82893]tomegm[/MENTION]
    efekt taki:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	radio.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	49.8 KB
ID:	287653

    Do pełnego prestiżu, trzeba jeszcze poszlifować i uruchomić gniazda USB po Bożemu, ale concept jest zajefajny

  3. #13
    ZBANOWANY Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Zamość
    Auto
    A.R 159 Ti 2.0 16V 2010r
    Postów
    1,046

    Domyślnie

    Co to za radyjko?

    Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  4. #14
    Użytkownik Świeżak Avatar mcrace
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo 159 - Diavolo Rosso - 3.2 V6, Q4, AF40
    Postów
    42

    Domyślnie

    sony XAV-AX5650

  5. #15
    ZBANOWANY Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Zamość
    Auto
    A.R 159 Ti 2.0 16V 2010r
    Postów
    1,046

    Domyślnie

    A powiedz masz bose czy zwykle nagłośnienie

    Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  6. #16
    Użytkownik Świeżak Avatar mcrace
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo 159 - Diavolo Rosso - 3.2 V6, Q4, AF40
    Postów
    42

    Domyślnie

    Zwykłe

  7. #17
    ZBANOWANY Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Zamość
    Auto
    A.R 159 Ti 2.0 16V 2010r
    Postów
    1,046

    Domyślnie

    A już myślałem że coś ruszy w moim temacie a tu znowu łupa. Fajnie ze niektórym się udaje cos zmienic. Może kiedyś trafię na radio które do mnie podejdzie.

    Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar marqo
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Grodzisk Maz.
    Auto
    AR 159 SW 1.9JTDM Q-Tronic 08'2007
    Postów
    640

    Domyślnie Radio z androidem do 159

    Sony niebawem wprowadza nowe modele, ciekawe jak to będzie chodzić. Artykuł ze strony imagazine:

    Sony wprowadziło do oferty dwa nowe radioodtwarzacze samochodowe z ekranami dotykowymi i bezprzewodową łącznością Apple CarPlay i Android Auto. Rozwiązanie dla kierowców, którzy w swoim aucie nie mają rozbudowanych multimediów.

    Radio Sony XAV-AX6050 jest wyposażone w bezramkowy, tworzący jedną płaszczyznę wyświetlacz o przekątnej 17,6 cm (6,95″) z pojemnościowym panelem dotykowym. Dzięki takiej konstrukcji wyświetlacz nie wystaje ponad deskę rozdzielczą i elegancko wpisuje się we wnętrze pojazdu. Łącze HDMI pozwala podłączać zewnętrzne urządzenia audiowizualne i wyświetlać z nich obraz po zaparkowaniu pojazdu.

    Z kolei w radiu Sony XAV-AX4050 zastosowano przeciwodblaskowy, rezystancyjny ekran dotykowy 17,6 cm (6,95″). W obu modelach wprowadzono nowy interfejs użytkownika zoptymalizowany pod kątem łatwej, szybkiej i intuicyjnej obsługi.

    Radia AX6050 i AX4050 umożliwiają wygodne, bezprzewodowe przesyłanie sygnału audio przez łącze Bluetooth, a dzięki obsłudze kodeka LDAC zapewniają dobrą jakość dźwięku. Po podłączeniu zgodnego urządzenia można przesyłać 24-bitowy dźwięk próbkowany z częstotliwością 96 kHz, osiągając przepływność do 990 kb/s — trzykrotnie wyższą niż przy standardowym połączeniu Bluetooth.

    Oba modele są również zgodne z formatem kompresji audio FLAC (Free Lossless Audio Codec) — podobnym do MP3, ale bezstratnym. Oznacza to, że kompresja sygnału audio w żaden sposób nie obniża jakości. Maksymalna rozdzielczość bitowa nagrań FLAC wynosi teraz 24 bity, a częstotliwość próbkowania — 384 kHz.

    Aby umożliwić dostosowanie dźwięku do własnych potrzeb i upodobań, wbudowany procesor DSP przetwarza dźwięk i kompensuje różnice w odległości głośników z imponującą dokładnością do 1 cm we wszystkich 5 kanałach (4 głośniki + wyjście na subwoofer). 14-pasmowy korektor pozwala całościowo dostosowywać dźwięk do muzyki i indywidualnych preferencji. W uzyskaniu optymalnego dźwięku pomaga też trójstrefowa zwrotnica.

    Nowe modele mają funkcję szybkiego uruchamiania, dzięki której są gotowe do pracy od razu po włączeniu zapłonu. Współpracują także z kamerami cofania i pozwalają dostosowywać linie parkowania. Bezpieczeństwo obsługi zwiększają ergonomicznie zaprojektowane przyciski. Użytkownik może zmieniać tapetę i rozmieszczenie ikon. Dostępne jest złącze USB Type-C, dostarczające zasilanie 5 V 3 A.

    Z myślą o dalszej rozbudowie systemu radioodbiorniki AX6050 i AX4050 mają po 3 wyjścia na wzmacniacz. Umożliwiają one stworzenie pełnego systemu audio, obejmującego na przykład subwoofer, wzmacniacz monofoniczny i wzmacniacz 4‑kanałowy. Pozłacane gniazda zapobiegają efektom starzenia i pogorszeniu sygnału. Dodatkowo w modelu AX6050 napięcie sygnału wyjściowego na wzmacniacz jest podwyższone do 5 woltów, co przekłada się na czystszy dźwięk i mniejsze zniekształcenia.

    Radioodtwarzacze AX6050 i AX4050 są łatwe w instalacji. Tył obudowy ma rozmiar 1 DIN, dzięki czemu pod urządzeniem pozostaje wystarczająca ilość miejsca na wiązki przewodów, elementy systemu obsługi na kierownicy itp. Umożliwia to także instalację w pojazdach, w których za obszarem montażu znajdują się przeszkody.

    Obydwa radioodtwarzacze Sony z ekranami dotykowymi pojawią się w sklepach w tym miesiącu (wrzesień 2023).
    Pozdrawiam




Podobne wątki

  1. Connect Nav z Bose w GT 2004 - yatour czy chińczyk z androidem?
    Utworzone przez gtholic w dziale 147/156/166/GT
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-05-2020, 00:36
  2. Radio 2dim z androidem
    Utworzone przez Alius w dziale GT
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-05-2020, 11:39
  3. Radio 2DIN z Androidem, bedzie pasowac ?
    Utworzone przez r0bertos w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-06-2018, 06:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory