Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Temat: Android Auto

  1. #21
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,557

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    A nie? Dla nabywców pojazdów, dla znacznej ich większości, kluczowe w wyborze auta nie są silniki, właściwości jezdne itd ale gadżety wszelkiego rodzaju. Dlatego producenci pakują tego g... ile się da.
    Tak, tak kłamczuszku I dlatego problem, jak widać rozwiązany i błachy spowodował spadek o wartości, pewnie min. 50k
    Dlatego jeździsz mocnym, sportowym benzynowym i genialnie prowadzącym się sedanem z RWD? A nie... czekaj

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Nie sądzę. Spadek wartości tego modelu zapewne będzie na poziomie klasycznym. Poza Giuliettą wszystkie lecą na pysk.
    Ooo, kolejne wróżby
    Na początku miało się sprzedawać maks 15-16k sztuk rocznie. Teraz to

    PS. Jak chcesz odpowiadać, to może wróćmy do tematu o Tonale, bo tu się OT robi.

    Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez FXX ; 13-12-2023 o 18:11

  2. #22
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,032

    Domyślnie

    Cokolwiek napiszesz, jak będę czekał na te liczne Tonale na ulicach. Nadal ich nie widzę, sporadycznie raz na tydzień albo rzadziej, coś tam mignie. Cupra Formentor, marka powstała z Seata, sprzedaje się znakomicie. Powstaje pytanie: czemu Tonale się nie sprzedaje?
    Wyłącz bowiem Włochy i cała sprzedaż spadnie ci o kilkadziesiąt procent.
    Dociera?
    A model nie jest już nowością: na rynku obecny od ponad półtora roku.

  3. #23
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,557

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Cokolwiek napiszesz, jak będę czekał na te liczne Tonale na ulicach. Nadal ich nie widzę, sporadycznie raz na tydzień albo rzadziej, coś tam mignie. Cupra Formentor, marka powstała z Seata, sprzedaje się znakomicie. Powstaje pytanie: czemu Tonale się nie sprzedaje?
    Wyłącz bowiem Włochy i cała sprzedaż spadnie ci o kilkadziesiąt procent.
    Dociera?
    A model nie jest już nowością: na rynku obecny od ponad półtora roku.
    Cokolwiek napiszesz, ja czekam na ten mój post o szydzeniu ze 159
    Także tego kłamczuszku...

    Twierdziłeś, że maksymalnie sprzeda się 16k rocznie, sprzedało się tyle w pół roku. Dociera? Zatem czekam na kolejne fikołki

    Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka

  4. #24
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,032

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    Twierdziłeś, że maksymalnie sprzeda się 16k rocznie, sprzedało się tyle w pół roku. Dociera? Zatem czekam na kolejne fikołki
    Nie TWIERDZIŁEM, tylko SZACOWAŁEM. A to spora róznica znaczeniowa.
    Po drugie, powtórzę: odejmij od wolumenu sprzedaży Włochy. Zobacz ile Tonale sprzedaje się poza Włochami.
    I uzasadnij, dlaczego tak dramatycznie mało. Zestaw dane ze sprzedażą konkurencji.
    Porównaj NAKŁADY na wyprodukowanie tego modelu, włącznie z pracami projektowymi itd i zestaw to z zyskami ze sprzedaży.
    Porównaj sprzedaż Stelvio, które jest na rynku od 7 lat! a bieżace wolumeny ma nadal wyższe niż Tonale.
    Wyjaśnij, na koniec, czemu tak mało użytkowników naszego forum, kupiło Tonale.
    I co ty tu w ogóle robisz, jeżdżąc volvo i peżotem. To forum alfaholików, nie volvoholików czy peżotofanów.
    Kup Tonale. To znakomite przecież auto.
    Ostatnio edytowane przez Teddy Bear ; 15-12-2023 o 10:03

  5. #25
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,557

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Porównaj sprzedaż Stelvio, które jest na rynku od 7 lat! a bieżace wolumeny ma nadal wyższe niż Tonale.
    No i znowu kłamiesz, kłamczuszku

    Już podawałem Ci tu liczby za pierwsze półrocze 2023 roku (za Q3 jeszcze nie ma pełnych danych) - AR sprzedała 36k sztuk, z czego 19k to Tonale, reszta, czyli 17k to Stelvio i Giulia razem wzięte.
    Tak wyglądają bieżące wolumeny.

    Dodatkowo w zaledwie pół roku sprzedali więcej tej "porażki sprzedażowej" niż sprzedali Stelvio w 2018 (17k), 2020 (17,5k), 2021 (16,5k) i 2022 (17k).

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    I co ty tu w ogóle robisz, jeżdżąc volvo i peżotem. To forum alfaholików, nie volvoholików czy peżotofanów.
    Kup Tonale. To znakomite przecież auto.
    Tak, to forum alfaholików, a nie aktualnych właścicieli samochodu tej marki. Czegoś w tym nie rozumiesz? Gdzieś w regulaminie się pojawił zapis, że trzeba mieć AR, żeby móc tutaj nadal być? Nie.
    A może Ty nagle decydujesz kto tutaj może być, a kto nie? Też nie, to po co takie wrzutki?
    Oczywiście wierzę, że jak zmienisz AR na wspominanego przez Ciebie np. Jaguara to zgodnie z własną logiką pożegnasz się z tym forum?

    Jakby znakomite Tonale nie było, to jak nie zauważyłeś posiadam sedana i hatchbacka. Nie mam żadnego crossovera, bo takiego do niczego nie potrzebuję, więc i Tonale jest totalnie poza moim zakresem zainteresowania.
    Ostatnio edytowane przez FXX ; 15-12-2023 o 15:54

  6. #26
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,032

    Wink

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    No i znowu kłamiesz, kłamczuszku

    Już podawałem Ci tu liczby za pierwsze półrocze 2023 roku (za Q3 jeszcze nie ma pełnych danych) - AR sprzedała 36k sztuk, z czego 19k to Tonale, reszta, czyli 17k to Stelvio i Giulia razem wzięte.
    Tak wyglądają bieżące wolumeny.
    Tonale jest totalnie poza moim zakresem zainteresowania.
    Czy ty żartujesz?? Giulii praktycznie nikt już nie kupuje. A zatem różnica wolumenów starego, jak na dzisiejsze standardy, auta, jakim jest Stelvio tylko nieznacznie różni się od niby jeszcze "nowości" jaką jest Tonale.
    A skoro Tonale jest totalnie poza Tobą, po co tu piszesz?
    Ja piszę, bo znajomi się kręcą wokół tego modelu od dawna ale decyzji nie ma. I z tego, co widzę, raczej nie będzie na Tak.

    No ale, czekamy na rekordy...
    Jean-Philippe'a Imparato: przełomem ma być 2025 rok, kiedy to osiągnie ona rekordową sprzedaż w swojej historii.
    Do tej pory najwyższa sprzedaż to 1990 rok. Wyniosła 223 643 egzemplarze...
    W 2021 roku było niecałe 24 tysiące...
    W cztery lata DZIESIĘCIOKROTNIE ZWIĘKSZYĆ SPRZEDAŻ.... To możliwe tylko w naszej ukochanej Alfie!
    Ostatnio edytowane przez Teddy Bear ; 15-12-2023 o 18:47

  7. #27
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,557

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Czy ty żartujesz?? Giulii praktycznie nikt już nie kupuje. A zatem różnica wolumenów starego, jak na dzisiejsze standardy, auta, jakim jest Stelvio tylko nieznacznie różni się od niby jeszcze "nowości" jaką jest Tonale.
    Ja żartuję? Zabawny jesteś

    Jeszcze przed chwilą twierdziłeś, że bieżące wolumeny sprzedaży Stelvio są wyższe niż Tonale, a złapany po raz kolejny na kłamstwie odwracasz kota ogonem
    To jak, gdzie te wolumeny sprzedaży Stelvio są wyższe od Tonale?

    I czekam w takim razie na dane liczbowe sprzedaży Giuli, bo skoro twierdzisz, że nikt już jej nie kupuje, to chyba masz jakieś dane liczbowe?

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    A skoro Tonale jest totalnie poza Tobą, po co tu piszesz?
    Ja piszę, bo znajomi się kręcą wokół tego modelu od dawna ale decyzji nie ma. I z tego, co widzę, raczej nie będzie na Tak.
    A to znajomi się nie potrafią zarejestrować na forum?
    I znajomych interesują wolumeny sprzedaży oraz to jak kiepsko się AR sprzedaje? Dziwne kryteria zakupowe.

  8. #28
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,032

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    J
    I znajomych interesują wolumeny sprzedaży oraz to jak kiepsko się AR sprzedaje? Dziwne kryteria zakupowe.
    Udajesz, że nie rozumiesz tej zależności myślowo-decyzyjnej? Ludzie jak widzą pustą knajpę a obok knajpę, gdzie jest dużo ludzi, z reguły idą do tej drugiej.
    To samo dotyczy dużej części nabywców samochodów; jak coś się nie sprzedaje, to może oznaczać kłopoty po zakupie. Rozmaite, nie będę ci jak dziecku tłumaczyć, to dość powszechny sposób myślenia.
    Nie nam oceniać czy sensowny czy nie ale znaczący procent ludzi tak właśnie myśli.

    I na koniec:
    męczący jest twój sposób "dyskusji" polegający na łapaniu za słówka i drążeniu tematu. Nie mam zamiaru spędzać czasu na wyszukiwaniu twoich wpisów dotyczących 159. Czytałem je, zapamiętałem i tyle. Nie jesteś tak istotny, żebym poświecał ci czas aż w takim wymiarze. Zawsze zresztą mogłeś, w międzyczasie, edytować swój wpis i tak nic bym nie znalazł. A mogę cię o to podejrzewać, bo czytam co i JAK piszesz.

    Ten sam mechanizm dotyczy tematu Tonale. Znajomi mają inne zajęcia niż zakładanie kont na forach. I nie tobie to komentować. To po pierwsze.
    Po drugie: faktycznie napisałem o wyższej sprzedaży Stelvio a teraz okazuje się, że ostatni, cząstkowy wynik pokazuje lekką, minimalną przewagę Tonale. Co to zmienia? Nic, bo, powtórzę, Stelvio jest na rynku SIÓDMY ROK, co według dzisiejszych standardów oznacza wieczność i "inną epokę". A Tonale to jeszcze w tym porównaniu nowość, na rynku półtora roku. I te wolumeny są zbieżne. Wszystko na temat. Jak nie wyciągasz z tego żadnych wniosków, nie poradzę.
    Ostatnio edytowane przez Teddy Bear ; 18-12-2023 o 22:07

  9. #29
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,557

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    I na koniec:
    męczący jest twój sposób "dyskusji" polegający na łapaniu za słówka i drążeniu tematu.
    Ojoj, przepraszam, że łapie Cię za Twoje bzdury i kłamstwa. Obiecuję, że więcej nie będę, jak tylko przestaniesz je popełniać
    A co lepsze, napisał ten, co wchodzi w temat techniczny dot. problemu, żeby wyrzygac swoje przemyślenia jaki to samochód jest słaby, bo ktoś ma z czymś problem. Zaiste coraz zabawniejszy jesteś

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Nie mam zamiaru spędzać czasu na wyszukiwaniu twoich wpisów dotyczących 159.
    To może warto przestać kłamać, nie pytałbym Cię wtedy o moje "rzekome" wpisy, których nie popełniłem?

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Czytałem je, zapamiętałem i tyle.
    To może warto zacząć brać już coś na pamięć jak zawodzi? Ewentualnie czytać ze zrozumieniem, a nie tak jak się chce zrozumieć?

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Nie jesteś tak istotny, żebym poświecał ci czas aż w takim wymiarze. Zawsze zresztą mogłeś, w międzyczasie, edytować swój wpis i tak nic bym nie znalazł. A mogę cię o to podejrzewać, bo czytam co i JAK piszesz.
    Oj tak, specjalnie edytowałem posty, żeby udowadniać Ci, że klamiesz... Niestety, z przykrością informuję, że nie, nic takiego nie robiłem, bo nie mam tego w zwyczaju, z resztą, nawet bym nie miał takiej potrzeby

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Ten sam mechanizm dotyczy tematu Tonale. Znajomi mają inne zajęcia niż zakładanie kont na forach. I nie tobie to komentować. To po pierwsze.
    Po drugie: faktycznie napisałem o wyższej sprzedaży Stelvio a teraz okazuje się, że ostatni, cząstkowy wynik pokazuje lekką, minimalną przewagę Tonale. Co to zmienia? Nic, bo, powtórzę, Stelvio jest na rynku SIÓDMY ROK, co według dzisiejszych standardów oznacza wieczność i "inną epokę". A Tonale to jeszcze w tym porównaniu nowość, na rynku półtora roku. I te wolumeny są zbieżne. Wszystko na temat. Jak nie wyciągasz z tego żadnych wniosków, nie poradzę.
    Po pierwsze - nie Tobie decydować, co mogę komentować, a co nie.
    Po drugie - lekką, minimalna przewagę Tonale? To masz te dane sprzedażowe Giuli za H1 albo samego Stelvio, czy tylko wydaje Ci się?

    PS. Ja o tych wynikach już pisałem dawno temu, w poprzednim temacie, a Tobie się teraz okazało?

    Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez FXX ; 19-12-2023 o 06:52

  10. #30
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,032

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    Ojoj, przepraszam, że łapie Cię za Twoje bzdury i kłamstwa. Obiecuję, że więcej nie będę, jak tylko przestaniesz je popełniać
    A co lepsze, napisał ten, co wchodzi w temat techniczny dot. problemu, żeby wyrzygac swoje przemyślenia jaki to samochód jest słaby,(.....)
    Wpis w całości niemerytoryczny. Zgłaszam do moderacji.

Podobne wątki

  1. Android Auto
    Utworzone przez Imć w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1424
    Ostatni post / autor: 02-04-2024, 13:14
  2. Android Auto i Galaxy S 21
    Utworzone przez marco_radik w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-03-2021, 09:40
  3. ANDROID Auto 3.9
    Utworzone przez Btechfan w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-01-2019, 10:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory