Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Temat: Giulia Q4 ja przepchnąć przy wyłączonym silniku

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2010
    Auto
    była 156 1,8TS, jest 159 2,4 200 KM
    Postów
    353

    Domyślnie

    Nie chcę sie wtrącać, ale z tobą chyba naprawdę jest coś nie tak. Natrzaskałeś 1300 wpisów i po co? Daj sobie spokój, bo słabo to wygląda.

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Czemu sam nie spróbujesz tylko nasz prosisz.
    A w którym miejscu on o to prosi? [MENTION=91057]beton1[/MENTION] zapytał czy ktoś taki sposób testował. On cię o nic nie prosił

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    To zrób to jak silnika nie można odpalić bo o tym jest watek.
    Wątek NIE JEST o tym że silnika nie mozna odpalić. Tylko "Jak przepchnąć auto przy wyłączonym siniku? Jak wiadomo podczas wyłączania silnika skrzynia przechodzi automatycznie w tryb P".
    To znaczy, że założyciel wątku po wyłączeniu silnika chciałby przepchnąć auto, ale nie ma pomysłu jak zmienić P na N. I znalazł tu kilka podpowiedzi.
    Po wyłączeniu silnika nie oznacza przypadkiem, że silnik chyba jednak pracował?
    Ostatnio edytowane przez jadzia ; 11-10-2023 o 10:55

  2. #12
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,512

    Domyślnie

    Cytat Napisał jadzia Zobacz post
    Nie chcę sie wtrącać, ale z tobą chyba naprawdę jest coś nie tak. Natrzaskałeś 1300 wpisów i po co? Daj sobie spokój, bo słabo to wygląda.



    A w którym miejscu on o to prosi? [MENTION=91057]beton1[/MENTION] zapytał czy ktoś taki sposób testował. On cię o nic nie prosił



    Wątek NIE JEST o tym że silnika nie mozna odpalić. Tylko "Jak przepchnąć auto przy wyłączonym siniku? Jak wiadomo podczas wyłączania silnika skrzynia przechodzi automatycznie w tryb P".
    To znaczy, że założyciel wątku po wyłączeniu silnika chciałby przepchnąć auto, ale nie ma pomysłu jak zmienić P na N. I znalazł tu kilka podpowiedzi.
    Po wyłączeniu silnika nie oznacza przypadkiem, że silnik chyba jednak pracował?
    Tak masz racje kombinować jak można odpalić silnik i przełączyć na n. Wszyscy pytają się o to ze nie mogą odpalić auta i przełączyć na n zawsze tak sie dzieje po stluczkach z usa. Ty natrzaskaj wiecej postów ale madrych.

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta Avatar woockush
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Giulia Q4ERTY
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał jadzia Zobacz post
    Wątek NIE JEST o tym że silnika nie mozna odpalić. Tylko "Jak przepchnąć auto przy wyłączonym siniku? Jak wiadomo podczas wyłączania silnika skrzynia przechodzi automatycznie w tryb P".
    To znaczy, że założyciel wątku po wyłączeniu silnika chciałby przepchnąć auto, ale nie ma pomysłu jak zmienić P na N. I znalazł tu kilka podpowiedzi.
    Po wyłączeniu silnika nie oznacza przypadkiem, że silnik chyba jednak pracował?
    Kończ waść, wstydu oszczędź. Jeśli silnik można uruchomić to nie ma problemu żeby przełączyć na N i po wyłączeniu silnika skrzynia nadal pozostaje na N. Marek dobrze sugeruje, w wyjątkowym dla siebie stylu, że chyba ktoś to próbuje wyważać otwarte drzwi.

  4. #14
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    80

    Domyślnie

    A niby jak przełączyć na N z uruchomionym silnikiem? U mnie zawsze się przełącza na P po kliku minutach. Chodzi mi głównie o zmianę opon, gdy wjeżdżam na podnośnik, przełączam na N, a po zmianie opon jest już P i nie mogę wejść do samochodu, bo nie da się go wytoczyć.

  5. #15
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2010
    Auto
    była 156 1,8TS, jest 159 2,4 200 KM
    Postów
    353

    Domyślnie

    Cytat Napisał woockush Zobacz post
    Kończ waść, wstydu oszczędź.
    Przeczytaj:
    Cytat Napisał Nelson Zobacz post
    U mnie zawsze się przełącza na P po kliku minutach. Chodzi mi głównie o zmianę opon, gdy wjeżdżam na podnośnik, przełączam na N, a po zmianie opon jest już P i nie mogę wejść do samochodu, bo nie da się go wytoczyć.
    I nie musisz przepraszać

  6. #16
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,512

    Domyślnie

    Cytat Napisał jadzia Zobacz post
    Przeczytaj:


    I nie musisz przepraszać
    Weź już nic nie pisz. Myślałem już ze wymyśliłeś perpetuum mobile a tu po prostu urażona ambicja.

  7. #17
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2013
    Auto
    Giulia rwd 200
    Postów
    248

    Domyślnie

    W manualu jest takie zdanie:
    Gdy aktywny jest tryb P nie można wybrać bezpośrednio trybu N.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20231012_211704_Samsung Notes.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	53.9 KB
ID:	288198

  8. #18
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    80

    Domyślnie

    No to jak wreszcie? Da się włączyć N, przepchnąć samochód na podnośnik, a za pół godziny go wytoczyć?
    Za miesiąc, dwa zmieniam opony i nie chcę się znowu wciskać przez szparę w drzwiach.

  9. #19
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Mój wpis nr 8 w tym wątku

  10. #20
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2020
    Mieszka w
    Turek
    Auto
    Stelvio FE LPG; Giulia Veloce `17 LPG
    Postów
    457

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nelson Zobacz post
    No to jak wreszcie? Da się włączyć N, przepchnąć samochód na podnośnik, a za pół godziny go wytoczyć?
    Za miesiąc, dwa zmieniam opony i nie chcę się znowu wciskać przez szparę w drzwiach.
    Proponuję postawić na wózkach i będziesz mógł nawet w poprzek przepychać.

Podobne wątki

  1. [giulia] sparowanie z telefonem przy wyłączonym aucie
    Utworzone przez murder w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-09-2020, 21:38
  2. Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 06-04-2020, 20:54
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-05-2016, 20:52
  4. [159] Szyby działają tylko przy wyłączonym silniku. Nie działają spryskiwacze reflektorów.
    Utworzone przez soto w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-03-2014, 21:37
  5. Brak świateł postojowych przy wyłączonym zapłonie
    Utworzone przez Mario84 w dziale 147
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 07-01-2013, 07:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory