Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Temat: Dwuletnia gwarancja na modele 2024

  1. #21
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2013
    Auto
    Giulia rwd 200
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    ta 5-letnia gwarancja była istotnym "za", a teraz sam już nie wiem.
    Przecież dalej oferują 5-letnią gwarancje, możesz sobie wybrać wariant, a nazwijmy to podstawowy tj. 5 lat i 75 kkm masz w cenie w porównaniu do my23 w każdej wersji.

  2. #22
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Inne firmy też dają podstawową gwarancję 2-3 lata plus płatna opcja rozszerzenia do 5 - przykładowo to co wiem na pewno to Toyota (przynajmniej jeszcze nie dawno).
    Także to nie jest żadna nowość i przecież lepiej tak niż sztywno tylko 2 lata i amen.
    Nie ma co szukać dziury w całym.
    Zresztą nie wykluczone, że będą pojawiać się opcje dealerskie typu, serwisy w cenie czy może właśnie rozszerzenie gwarancji.

  3. #23
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaszko Zobacz post
    Przecież dalej oferują 5-letnią gwarancje, możesz sobie wybrać wariant, a nazwijmy to podstawowy tj. 5 lat i 75 kkm masz w cenie w porównaniu do my23 w każdej wersji.
    Było to istotnym elementem ale nie jedynym. Oferta z Alfy w stosunku do tej "innej" to prawie 20 tys. po rabatach, a przy lepszym wyposażeniu "innego" auta. Jak napisałem, mam dylemat i to poważny ale decyzji jeszcze nie podjąłem, a przynajmniej tak mi się wydaje. A dlatego "wydaje się", bo moja żona widząc, co czytam i oglądam w necie mówi, że "widzi, że zmieniamy markę". A dla niej zawsze miałełem Alfę.

  4. #24
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Oferta z Alfy w stosunku do tej "innej" to prawie 20 tys. po rabatach, a przy lepszym wyposażeniu "innego" auta.
    Nie chcesz się pochwalić jaka to ta "inna"?
    Tylko z ciekawości pytam nie dla żadnego czepiania się. Po prostu szukając jakiś czas temu samochodu to poza BMW nie widziałem nic co by spełniało moje marzenia napędowe, no ale cena była dużo wyższa (design to już inny temat gustu).

  5. #25
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    ... A jednocześnie odpowiadając na sugestię jednego z Kolegów wyżej - wszedłem sobie na konfigurator Audi i "złożyłem" A4 zgodne z moimi oczekiwaniami. Wyszło 289 tys. To wolę Alfę.
    Absolutnie nie namawiam na A4, ale np. https://audiplichta.pl/oferta/samoch...ystem-kamera-2 (4 lata "gwarancji" w cenie 238tys).
    Jeżeli przypadkiem jednak model Cię zainteresuje - warto zerkać u dealerów Audi bo pod koniec roku dawali spore rabaty, zachowując dość luźną politykę rezygnacji z zamówienia - spodziewam się więc "wysypu" egzemplarzy na stocku w lutym-marcu w ciekawych cenach (i znowu - nie namawiam; mnie jednak po researchu EA888 evo4 zaczyna mocno przekonywać, dlatego śledzę temat)

  6. #26
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Jeszcze nie czas mówić o szczegółach ale rozmawiam z MB.

  7. #27
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    rozmawiam z MB.
    Fajnie że chociaż żaden VW :⁠-⁠). Do MB mam sentyment po wielu latach jeżdżenia...

  8. #28
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Co do oryginalnego posta... Ja przekroczyłem 2 lata i w zeszłym tygodniu wyskoczyła mi kontrolka czujnika deszczu... Już się zastanawiałem, czy będe musiał korzystać z gwarancji, ale po ponownym uruchomieniu wszystko OK. Z gwarancji nie korzystałem ani razu (samochód odebrany w sierpniu 2021), nie licząc drobnych korekt wyłapanych po odbiorze samochodu (delikatne uszkodzenie tkaniny na słupku B, panelu w tunelu środkowym i poszycia fotela pasażera). We wcześniejszych Alfach też tylko kwestie kosmetyczne (doklejenie listwy dachowej, wymiana osłony lusterka itp.).
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

Podobne wątki

  1. [GTV Spider] Międzynarodowy zlot 916, Austria 2024
    Utworzone przez luckie w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-03-2024, 20:47
  2. Piszczące klocki w 2024?
    Utworzone przez Damian w dziale 166
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 21-01-2024, 00:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory