Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: przeciagnac kabel z komory silnika do kabiny

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar rafal_n5
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    AR147 1.9jtd16v, AR 159 1.9jtdm 8v
    Postów
    866

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomas1907 Zobacz post
    Ale jaki ty wzmak chcesz podpiąć to zdjęcie to jakis żart jak można podinać zasilanie wzmacniacza kablem takiej grubości, powiedzmy że bedziesz miał wzmacniacz 200 RMS to kabel powinienes mieć grubosci ok 16 a to juz na tym podszybiu bedzie wygladało tragicznie
    kolego źle zrozumiałeś.Ten dorysowany przewód idzie pod plastikiem podszybia i jego w ogóle nie widać.Dorysowałem go po to żeby kolega widział którędy jest puszczony ale w życiu bym nie puścił go żywcem na wierzchu .

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta Avatar tomas1907
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Ornontowice
    Auto
    BMW 320d, Giulietta
    Postów
    261

    Domyślnie

    A to sorki był czerwony i myslałem ze tak to puszczone ale co do tego ze jest cieki to i tak zdania nie zmienie, z ciekawosci jaki to przekrój??

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar rafal_n5
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    AR147 1.9jtd16v, AR 159 1.9jtdm 8v
    Postów
    866

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomas1907 Zobacz post
    A to sorki był czerwony i myslałem ze tak to puszczone ale co do tego ze jest cieki to i tak zdania nie zmienie, z ciekawosci jaki to przekrój??
    to nie był jakis profesjonalny system car-audio.Do wzmaka miałem podłączony tylko subwoofer ,a kabel zasilający był taki sam jak na tej aukcji http://www.allegro.pl/item931825909_...a_30mm_kw.html

  4. #14
    Użytkownik Ogier Avatar cichy83
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    w planach 159
    Postów
    169

    Domyślnie

    hmm u mnie na tej wysokości jest przewód gumowy od sprzęgła i plasyikowa zaslepka z w bitym kolkiem w srodku, ze strony komory nie ma opcji dostania sie tam sa bezpieczniki zbiorniczek pompa totalna lipa podszybie wkrety zardzewiale na maxa wrrr juz do głowy dostaje.
    a inna sprawa zdjąć podszybie hmm ale mam dwie wycieraczki i jak to łyknąć ?

  5. #15
    Użytkownik Ogier Avatar czisi
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Czeladź
    Auto
    Alfa Romeo 156sw
    Postów
    185

    Domyślnie

    (...)
    ""Witam! Koledzy nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie wiec chcialem zwrocic sie do Was""


    Nie chciało Ci się szukać wiadomości tak samo jak nie chce Ci się szukać którędy przeciągnąć kabel , więc niemów ze nie mogłeś znaleźć .


    Oto proszę temat mojego autorstwa
    http://www.forum.alfaholicy.org/zrob...macniacza.html

  6. #16
    Użytkownik Ogier Avatar cichy83
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    w planach 159
    Postów
    169

    Domyślnie

    fajnie z tym ze kabel chce puscic lewa strona bo tak mam centralke z alarmu i nie lezy mi z bytnio rozkopywac deske zeby z prawej przepuscic kabel na lewa.

  7. #17
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    AR 166 3.2
    Postów
    489

    Domyślnie

    Kolego ja ostatnio montowałem spryskiwacze wysówane i tez musiałem sie dostac kablem z komory silnika do wnetrza . sprawa jest banalnie prosta sciagasz wycieraczki , podszybie po stronie kierowcy i na scianie grodziowej masz (po prawej stronie) gumową zaslepkę robisz tam dziurkę i wkładasz drucik w miare sztywny najlepiej aluminiowy bo jest miękki . na końcu drucika wiązesz kabel i odkrecasz zaslepke bezpieczników we wnetrzu powoli wpychajac kabel przez zaslepkę gumową oczekujesz na jego pojawienie się nad bezpiecznikami . Potem składasz wszystko w odwrotnej kolejności . Mnie zajeło to ok 40 minut powodzenia

  8. #18
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Kraków Radom
    Auto
    159 1.9 16v q-tronic 2008r
    Postów
    876

    Domyślnie

    a jaki macie pomysł na alfe po lifcie (o ile jest inaczej wykanana). Niestety odpada opcja z odkręcaniem podszybia, bo śrubka zardzewiała i nie mogę odręcić ;/

Podobne wątki

  1. [MiTo] Jak poprowadzić elektrykę z komory silnika do kabiny?
    Utworzone przez mwilczyn w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-07-2013, 16:20
  2. [145] [146] Którędy przejście na kabel/przewód z komory silnika do wnętrza ?
    Utworzone przez Alucard30 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-02-2013, 20:07
  3. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-08-2012, 05:59
  4. Którędy puścić przewód z komory silnika do kabiny?
    Utworzone przez b-ski w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-06-2009, 11:17
  5. Ktoredy przeciagnac kabel PLUSOWY do silnika ?? ALFA 155
    Utworzone przez Kamil_155 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-06-2007, 22:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory